START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  GALERIA

XIII Bieg Pomordowanych w Piaśnicy oraz Finał Biegowego Grand Prix
fot. Janusz Nowicki

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
XIII Bieg Pomordowanych w Piaśnicy. Waldemar Płomień o biegach
19 października 2008 20:29 - Maciej Deling [350]
fot: Janusz Nowicki
Siódme Biegowe Grand Prix przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem 18 października w Piaśnicy. Gospodarzami imprezy byli: Urząd Gminy w Pucku oraz Parafia Rzymsko-Katolicka w Leśniewie.

 

W Y N I K I :
K r a s n a l e /rocznik 1998 i młodsi/-dystans ok.500 m

1. Jopek Oskar 98 Wielka Piaśnica I CH

2. Żownin Dorota 98 Wejherowo I DZ

3. Żebrowska Julia 99 Wejherowo II DZ

4. Srok Angelika 98 Leśniewo III DZ

5. Micał Mariusz 98 Domatowo II CH

6. Danielewicz Klaudia 99 Strzelno IV DZ

7. Kużel Łukasz 99 Leśniewo III CH

8. Jaskułka Artur 00 Swarzewo IV CH

9. Motyka Walenty 99 Domatowo V CH

10. Lademann Paweł 00 Leśniewo VI CH

11.Dettlaff Mateusz 02 Strzelno VII CH

12. Darznik Leszek 00 Domatówko VIII CH

13. Klepin Patrycja 01 Domatowo V DZ

14. Skoczke Zbigniew 00 Swarzewo IX CH

15. Szymańska Patrycja 00 Domatówko VI DZ

16. Thrun Karolina 01 Puck VII DZ

17. Krause Melania 00 Leśniewo VIII DZ

18. Krause Oliwia 01 Leśniewo IX DZ

19. Potrykus Michał 00 Domatowo X CH

20. Okuń Weronika 01 Leśniewo X DZ

21. Olszewski Mariusz 98 Połczyno XI CH

22. Elwart Wiktoria 99 Swarzewo XI DZ

23. Szymańska Julia 01 Domatówko XII DZ

24. Potrykus Damian 03 Puck XII CH

25. Hildebrandt Wiktoria 03 Puck XIII DZ

 

Dziewczęta i Chłopcy do 15 lat – dystans ok. 2500 m

1. Blaszke Arkadiusz 93 LKS Puck/Puck I CH

2. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Puck II CH

3. Szczypior Radosąłw 94 Karlikowo III CH

4. Zdzitowiecki Kazimierz 93 GOPSiR Bolszewo IV CH

5. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck V CH

6. Pusdrowski Mateusz 94 GOPSiR Bolszewo VI CH

7. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno I DZ

8. Gajewski Mateusz 94 GOPSiR Bolszewo VII CH

9. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno II DZ

10. Mislisz Jagoda 93 LKS Puck/Osłonino III DZ

11. Murawska Natalia 97 Rumia IV DZ

12. Bank Marek 93 GOPSiR Bolszewo VIII CH

13. Bogucki Damian 93 GOPSiR Bolszewo IX CH

14. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck V DZ

15. Wójtowicz Marcin 95 Włądysławowo X CH

16. Cejnowa Janusz 96 Połczyno XI CH

17. Bianga Patryk 94 Domatowo XII CH

18. Micał Michał 96 Domatowo XIII CH

19. Szmidt Dawid 93 Doamtówko XIV CH

20. Potrykus Bartłomiej 96 Domatowo XV CH

21. Motyka Sylwester 96 Domatowo XVI CH

22. Srok Tomasz 96 Mała Piaśnica XVII CH

23. Lilla Wojciech 97 Domatówko XVIII CH

24. Pliński Tomasz 93 Domatówko XIX CH

25. Kaniowska Weronika 93 Puck VI DZ

26. Szefka Martyna 94 Leśniewo VII DZ

27. Hildebrandt Kordian 95 Połczyno XX CH

28. Białek Paulina 96 Połczyno VIII DZ

29. Jopek Maksym 96 Wielka Piaśnica XXI CH

30. Szreder Iwona 95 GOPSiR Bolszewo IX DZ

31. Mach Piotr 97 Połczyno XXII CH

32. Okoń Oliwia 96 Leśniewo X DZ

33. Kunz Radosław 97 Domatówko XXIII CH

34. Wielewicki Oskar 02 Odargowo XXIV CH

35. Baran Filip 01 Odargowo XXV CH

Bieg kobiet i mężczyzn – dystans ok. 6200 m

1. Labudda Andrzej 85 LKS Puck/Puck 21:42,7 I M 30

2. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłaniano 21:48,8 II M 30

3. Wielewicki Sławomir 81 Starzyno 23:52,0 III M 30

4. Mislisz Piotr 64 Osłonino 24:25,1 I M 45

5. Hajduk Ireneusz 69 Władysłąwowo 24:42,8 II M 45

6. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 25:07,5 III M 45

7. Wilandt Waldemar 57 Jurata 25:21,1 I M 65

8. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 25:41,6 IV M 45

9. Ceszke Błażej 89 Strzelno 26:05,9 IV M 30

10. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 26:47,9 I K

11. Okuń Marek 89 Leśniewo 27:15,2 V M 30

12. Majna Kazimierz 51 Gdynia 27:19,6 II M 65

13. Kużel Wojciech 92 Leśniewo 27:37,5 VI M 30

14. Srok Andrzej 92 Mała Piaśnica 27:38,1 VII M 30

15. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 27:45,6 II K

16. Elwart Adam 96 Mała Piaśnica 28:21,6 VIII M 30

17. Majszak Józef 40 Gdynia 28:28,0 I M>65

18. Mudlaff Andrzej 91 Domatowo 28:33,7 IX M 30

19. Adolph Florian 40 LKS Puck/Puck 29:53,2 II M>65

20. Trocki Marian 53 OSP Wejherowo 32:01,5 V M 45

21. Murański Józef 45 Jastarnia Bór 33:07,0 III M 65

22. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 33:07,4 IV M 65

23. Konkel Anna 79 Rzucewo 34:00,3 III K

24. Bullmann Maria 90 LKS Puck/Kłanino 36:30,7 IV K

25. Srok Natalia 86 Mała Piaśnica 38:35,5 V K

26. Grabowska Daria 93 Karwia 39:19,8 VI K

27. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 39:52,9 V M 65

 

 

PUNKTACJA PO SIÓDMYM /O S T A T N I M/ BIEGU

Dziewczęta do 15 lat

1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 210 pkt.

2. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 195

3. Mislisz Jagoda 93 LKS Puck/Osłonino 176

4. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 172

5. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowo 32

6. Murawska Natalia 97 Rumia 28

7-8. Hohn Agnieszka 96 Bliza Wloadysławowo 25

Kaniowska Weronika 93 Puck 25

9-10. Dettlaff Emilia 95 Bliza Władysławowo 24

Szefka Martyna 94 Leśniewo 24

11. Białek Paulina 96 Połczyno 23

12. Szreder Iwona 95 GOPSiR Bolszewo 22

13. Okoń Oliwia 96 Leśniewo 21

Chłopcy do 15 lat

1. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Błądzikowo 172 pkt.

2. Blaszke Arkadiusz 99 LKS Puck/Puck 99

3. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 94

4. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck 91

5. Baran Filip 01 Odargowo 86

6-8.Ślimak Marek 93 Sękowo 30

Kuptz Maciej 99 Krokowa 30

Szczypior Radosław 94 Karlikowo 30

9-11. Marzejon Rafał 94 Bładzikowo 28

Chwałyk Damian 95 Sękowo 28

Zdzitowiecki Kazimierz 93 GOPSiR Bolszewo 28

12. Czaja Tomasz 95 Sękowo 26

13-14. Krupa Krzysztof 95 Sękowo 25

Pusdrowski Mateusz 94 GOPSiR Bolszewo 25

15-16. Kuźniar Krzysztof 95 Sękowo 24

Gajewski Mateusz 94 GOPSiR Bolszewo 24

17. Bank Marek 93 GOPSiR Bolszewo 23

18. Bogucki Damian 93 GOPSiR Bolszewo 22

19. Wótowicz Marcin 95 Władysławowo 21

20. Cejnowa Janusz 96 Połczyno 20

21. Bianga Patryk 94 Domatowo 19

22. Micał Michał 96 Domatowo 18

23. Szmidt Dawid 93 Domatówko 17

24. Potrykus Bartłomiej 96 Doamatowo 16

25. Motyka Sylwester 96 Doamatowo 15

26. Srok Tomasz 96 Mała Piaśnica 14

27. Lilla Wojciech 97 Domatówko 13

28. Pliński Tomasz 93 Damatówko 12

29. Hildebrandt Kordian 95 Połczyno 11

30. Jopek Maksym 96 Wielka Piaśnica 10

31. Mach Piotr 97 Połczyno 9

32. Kunz Radosław 97 Domatówko 8

KOBIETY

1. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 210 pkt.

2. Konkel Anna 79 Rzucewo 186

3. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 96

4. Bullmann Maria 90 LKS Puck/Kłanino 56

5. Durak Katarzyna 80 Wrocław 32

6. Kaszewska Agnieszka 77 Jelenia Góra 28

7. Srok Natalia 86 Mała Piaśnica 26

8. Grafowska Daria 93 Karwia 25

Mężczyźni Kat. M 30

1. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłaniano 198 pkt.

2. Labudda Andrzej 85 LKS Puck/Puck 175

3. Wielewicki Sławomir 81 Starzyno 168

4. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 146

5. Duda Piotr 80 Gdynia 91

6. Kuliński Janusz 79 Puck 74

7. Struk Adam 90 Bliza Władysławowo 62

8. Borkowski Michał 91 LKS Puck/Rzucewo 50

9-10. Labudda Mirosław 86 LKS Puck/Puck 32

Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 32

11-12. Erlich Dariusz 90 LKS Puck/Kłaniano 30

Kwiatkowski Tomasz 90 Jelenia Góra 30

13. Ceszke Błażej 89 Strzelno 28

14. Okuń Marek 89 Leśniewo 26

15-18. Kużel Wojciech 92 Leśniewo 25

Sikorki Adam 83 Rumia 25

Wittstok Patryk 92 Świecino 25

Wiśniewski Robert 90 Gdynia 25

19-20. Śliwicki Robert 91 Świecino 24

Srok Andrzej 92 Mała Piaśnica 24

21-23.Sawicki Krzysztof 83 Puck 23

Ziemankiewicz Kamil 92 Sękowo 23

Elwart Adam 96 Mała Piaśnica 23

24-25.Mizarski Paweł 90 Rumia 22

Mudlaff Andrzej 91 Domatowo 22

26. Slimak Paweł 92 Sękowo 21

27. Liszka Marcin 93 Sękowo 20

28. Liana Michał 92 Sękowo 19

29. Rachel Arkadiusz 93 Sękowo 17

Mężczyźni Kat. M 45

1. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 210 pkt.

2. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 182

3. Mislisz Piotr 64 Osłonino 179

4. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 161

5. Borkowski Sylwester 70 LKS Puck/Reda 118

6. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 82

7. Borkowski Zygmunt 69 LKS Puck/Rzucewo 67

8. Żebrowski Piotr 64 Wejherowo 64

9. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 32

10-11.Modzelewski Krzysztof 66 Orle 30

Stępnik Dariusz 63 Gdynia 30

12-14. Skosolas Janusz 70 Mosty 26

Dubacki Janusz 68 Hel 26

Trocki Marian 53 OSP Wejherowo 26

15.Chmielewski Dariusz 64 Port-Gdynia 25

16-17.Chlewicki Marek 63 Port-Gdynia 24

Nowak Mirosław 67 Hel 24

 

Mężczyźni Kat. 65

1. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 204 pkt.

2. Wilandt Waldemar 57 Jurata 196

3. Murański Józef 45 Jastarnia-Bór 180

4. Majna Kazimierz 51 Gdynia 166

5 Struck Ryszard 62 Jastarnia-Bór 150

6. Lis Jarosław 61 Puck 71

7. Gaweł Jan 48 Gdynia 54

8. Kwiatkowski Mariusz 58 Jelenia Góra 35

9. Kobus Krzysztof 60 Gdynia 30

10-11. Łęgowski Janusz 58 LKS Puck/Puck 28

Sumisławski Edmund 49 Gdańsk 28

12-13. Mikucki Krzysztof 60 Mosty 25

Trzaska Jan 62 Lublin 25

14.Herta Brunon 43 Połczyno 24

Mężczyźni Kat. powyżej 65 lat

1. Adolph Florian 40 LKS Puck/Puck 207 pkt.

2. Majszak Józef 40 Gdynia 198

3. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 180



Poniżej wypowiedź Waldemara Płomienia na temat imprezy.

Więcej informacji sportowych w Radio Kaszëbë w magazynie "Sportowe Kaszuby" w każdą niedzielę od godz. 18-19.

Radio Kaszebe




info: Wlademar Płomień


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.43

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel