START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Chrobry Charbrowo - Kaszubia Studzienice 3:1
  15 października 2008 10:38 - Arkadiusz Pieper [51]
  Pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie w V-ligowych rozgrywkach zanotowali zawodnicy Chrobrego Charbrowo pokonując zespół Kaszubia Studzienice 3:1 ( 1:0 ). Bramki w tym meczu zdobywali tylko zawodnicy z Charbrowa. W 30 minucie Bartosz Dąbrowski po dośrodkowaniu Dawida Stefańskiego uderzeniem głową z 5 metrów zdobył pierwszego gola meczu. W 60 minucie ładnym wolejem uderzeniem niestety do własnej bramki Tomasz Krzyżanowski pokonał własnego bramkarza i było 1:1. W 79 minucie Marcin Dzazgowski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Stefańskiego pokonał strzałem w długi róg bramkarza gości. W 85 minucie obudził się Marcin Krzyżanowski i uderzeniem z głowy zakończył celnym strzałem dośrodkowanie Dzazgowskiego. Po meczu trener Chrobrego Piotr Klecha powiedział: Po raz kolejny się okazało , że największym naszym przeciwnikiem jesteśmy my sami. Tym razem wykorzystaliśmy sytuację , które umieliśmy sobie wypracować i nie rozdawaliśmy tyle prezentów co w innych meczach i dzięki temu możemy sobie dziś dopisać 3 punkty.

  Skład Chrobrego: Kwapiński- Wicki, Kiełtyka K., Kachelski M., Lodziński, Dąbrowski, Krzyżanowski T.( 85 Juniewicz), Stefański, Dzazgowski- Stefaniak( 60 Reczko), Kwydziński( 46 Krzyżanowski M.)

  info: Piotr Klecha


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

  olo[niezalogowany-77.178.115.176] (18 października 2008 01:39:37)
  gdyby nie sedziowie to ciekawe kto by wygra?????????????????????????????????????????????
  ??????????
   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.36

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel