START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Wyniki XXIV Biegu Pokoju w Rumi
01 października 2008 19:26 - Arkadiusz Pieper [418]
21 września w Rumii odbył się XXIV Bieg Pokoju. Poniżej szczegółowe wyniki.

Kategoria dziewcząt 1999 i młodsze- 350m

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1.      

Stolarczyk Laura

SP 12 Gdynia

2.      

Thomamaidoze Kasia

SP 1 Rumia

3.      

Żebrowska Julia

Wejherowo

4.      

Wenig Dominika

LKB Braci Petk

5.      

Gadziewska Sylwana

SP 9 Rumia

6.      

Błaszkiewicz Karolina

SP 6 Rumia

7.      

Rudnik Klaudia

SP 1 Rumia

8.      

Hinc Magdalena

SP 1 Rumia

9.      

Bratnicka Julia

SP 1 Rumia

10.    

Alicka Kinga

SP 9 Rumia

11.    

Kilkowska Paulina

SP 10 Rumia

12.    

Tomoń Karolina

SP 6 Rumia

13.    

Czapiewska Agata

SP 1 Rumia

14.    

Piesik Nina

SP 1 Rumia

15.    

Kozakiewicz Klaudia

SP 1 Rumia

16.    

Krauze Kornelia

ESS Rumia

17.    

Marcewicz Ksenia

 

18.    

Konkol Katarzyna

Lębork

 

Kategoria chłopców 1999 i młodsi-350m

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1.      

Grzywiński Dawid

SP 1 Rumia

2.      

Wróbel Jakub

SP 10 Rumia

3.      

Modzelewski Dawid

SP 9 Rumia

4.      

Brechelke Kacper

SP 1 Rumia

5.      

Reszczyński Emil

SP 6 Rumia

6.      

Konkol Jan

 

7.      

Flatan Paweł

SP 1 Rumia

8.      

Kozior Maciej

SP 10 Rumia

9.      

Wierciszewski Daniel

SP 1 Rumia

10.    

Sowa Paweł

SP Sióstr Salezjanek

11.    

Kurzchals Przemek

SP 9 Rumia

12.    

Zwoliński Maciej

Gdynia

13.    

Bladowski Mikołaj

SP 1 Rumia

14.    

Klawikowski Krystian

SP 1 Rumia

15.    

Rawski Bartek

Przedszkole Pod Topolą

16.    

Labuda Mateusz

SP 1 Rumia

17.    

Wierzbicki Rafał

SP 1 Rumia

18.    

Kurecki Dawid

SP 1 Rumia

19.    

Nadolny Marcin

SP 1 Rumia

20.    

Elżanowski Michał

SP 10 Rumia

21.    

Alicki Kacper

 

22.    

Nadolny Mateusz

 

 

Kategoria dziewcząt 1997/98-350m

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1.      

Murawska Natalia

SP 1 /RKS Rumia

2.      

Klawikowska Martyna

SP 1 Rumia

3.      

Wenig Angelika

LKB Braci Petk

4.       

Lejmanowicz Julita

SP 1 Rumia

5.      

Lewandowska Natalia

SP 6 Rumia

6.      

Wenig Marcelina

LKB Braci Petk

7.      

Bach Sabina

SP 6 Rumia

8.      

Pikron Klaudia

SP 6 Rumia

9.      

Sokołowska Martyna

SP 9 Rumia

10.    

Siry Magdalena

SP 8 Wejherowo

11.    

Damps Natalia

ESS Rumia

12.    

Junak Natalia

SP 1 Rumia

13.    

Kostrzewa Paulina

SP 9 Rumia

14.    

Kurecka Paulina

SP 1 Rumia

15.    

Marcewicz Kalina

SP 1 Rumia

16.    

Hebel Klaudia

SP 5 Reda

17.    

Kortas Karolina

SP 6 Reda

18.    

Rudnik Oliwia

SP 1 Rumia

19.    

Bruszkiewicz Anna

SP 1 Rumia

20.    

Krauze Oliwia

ESS Rumia

21.    

Thomaidou Nikola

SP 1 Rumia

22.    

Kummer Paulina

SP 1 Rumia

23.    

Bach Karolina

SP 6 Rumia

24.    

Koralowska Natalia

SP 1 Rumia

25.    

Zaparty Magdalena

SP 1 Rumia

26.    

Kulesza Patrycja

SP 35 Gdynia

27.    

Chojnowska Natalia

SP 1 Rumia

28.    

Olszewska Asia

SP 1 Rumia

29.    

Karpińska Gracjana

SP 6 Rumia

30.    

Walkiewicz Paulina

SP 9 Rumia

31.    

Karwowska Agata

SP 1 Rumia

32.    

Rawska Natalia

SP 1 Rumia

33.    

Klawikowska Zuzia

SP 9 Rumia

34.    

Januszewska Marta

SP 6 Rumia

35.    

Dawidowska Kinga

SP 6 Rumia

36.    

Wróbel Larysa

SP 6 Rumia

37.    

Samson Małgorzata

SP 1 Rumia

38.    

Dąbrowska Monika

SP 6 Rumia

39.    

Gołąbek Agata

SP 1 Rumia

40.    

Lewandowska Agnieszka

SP 1 Rumia

41.    

Szarwińska Natalia

SP 1 Rumia

42.    

Ramotowska Joanna

SP 1 Rumia

43.    

Boćkowska Wiktoria

SP 1 Rumia

44.    

Labuda Wiktoria

SP 8 Wejherowo

45.    

Główczewska Klaudia

SP 1 Rumia

46.    

Papke Emilia

SP 1 Rumia

47.    

Kubiak Kamila

SP 9 Rumia

 

Kategoria chłopców 1997/98-700m

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1.      

Kass Mateusz

SP 1 Rumia

2.      

Brechelke Szymon

SP 1 Rumia

3.      

Bochentyn Aleksander

SP 1 Rumia

4.      

Hebel Dawid

SP 5 Reda

5.      

Wenig Michał

LKB Braci Petk

6.      

 

 

7.      

Wierciszewski Brajan

SP 1 Rumia

8.      

Kreft Bartek

SP 5

9.     

Baboszyn Krystian

SP 1 Rumia

10.    

Gajos Michał

SP 9 Rumia

11.    

Kunke Daniel

SP 9 Rumia

12.    

Szefler Dominik

SP 10 Rumia

13.    

Kolera Piotr

SP 9 Rumia

14.    

Skowera Oskar

SP 1 Rumia

15.    

Gadziewski Miron

SP 9 Rumia

16.    

Kraszkiewicz Artur

SP 1 Rumia

17.    

Labudda Daniel

SP 1 Rumia

18.    

Brejski Bartosz

SP 5 Reda

19.    

Pezdian Jacek

SP 9 Rumia

20.    

Dorosz Dominik

SP 6 Rumia

21.    

Kowalski Mateusz

SP 9 Rumia

22.    

Rendaszka Rafał

SP 1 Rumia

23.    

Kieliszek Artur

SP 9 Rumia

24.    

Czyż Wiktor

SP 1 Rumia

25.    

Arendt Robert

SP 1 Rumia

26.    

Szweda Krzysztof

SP 9 Rumia

27.    

Sulewski Piotr

SP 9 Rumia

28.    

Feda Filip

SP 6 Rumia

29.    

Kryża Michał

SP 10 Rumia

30.    

Pobłocki Patryk

SP 1 Rumia

31.    

Kowalski Adrian

SP 9 Rumia

32.    

Zakrzewski Paweł

SP 1 Rumia

33.    

Marcin Chmielewski

SP 1 Rumia

34.    

Dominik Cwilik

SP 1 Rumia

35.    

Gałecki Dawid

SP 1 Rumia

36.    

Pietroń Kamil

SP 1 Rumia

37.    

Kass Krystian

SP 1 Rumia

38.    

Michał Waszkiewicz

SP 1 Rumia

39.    

Górski Jakub

SP 1 Rumia

40.    

Chyliński Adrian

SP 1 Rumia

41.    

Bieschke Sebastian

SP 6 Rumia

42.    

Alicki Patryk

SP 9 Rumia

43.    

Krause Sebastian

SP 1 Rumia

44.    

Jonkowski Patryk

SP 1 Rumia

45.    

Palach Krystian

SP 1 Rumia

46.    

Groth Cyryl

SP 1 Rumia

47.    

Plichta Eryk

SP 1 Rumia

48.    

Selewski Robert

SP 1 Rumia

49.    

Bożeński Przemek

ESS Rumia

50.    

Wierzbicki Marcin

SP 1 Rumia

51.    

Kaczykowski Mateusz

SP 1 Rumia

52.    

Czapiewski Maciej

SP 1 Rumia

 

Kategoria dziewcząt 1995/96-700m

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1.       

Woźniak Jola

GIM 2 Rumia

2.      

Dettlaff Małgorzata

LKS Puck

3.       

Krakowiak Agata

LKB Braci Petk

4.       

Wenig Paula

LKB Braci Petk

5.       

Grubba Agnieszka

GIM Bolszewo

6.       

Breza Agnieszka

GIM 1 Rumia

7.       

Gliszczyńska Agnieszka

GIM 1 Rumia

8.       

Marcewicz Zuzanna

LKB Braci Petk

9.   

Koziura Martyna

SP 1 Nowy Dwór Gdanski

10.     

Konkol Weronika

GIM 1 Reda

11.     

Feda Agnieszka

GIM 1 Rumia

12.     

Toruńczak Aneta

SP 1 Rumia

13.     

GorczyńskaKamila

GIM 1 Rumia

14.     

Kalinowska Natalia

SP 1 Rumia

15.     

Szymkowska Magdalena

ESS Rumia

16.     

Ciania Anna

ESS Rumia

17.     

Bieńkowska Patrycja

SP 9 Rumia

18.     

Formella Monika

SP 1 Rumia

19.     

Każęka Patrycja

SP 6 Rumia

20.     

Nastały Aleksandra

SP 1 Rumia

21.     

Konkol Marysia

SP 5 Lębork

22.     

Gajdzis Julia

SP 9 Rumia

23.     

Becker Karolina

GIM 1 Reda

24.     

Karwowska Daria

GIM 1 Reda

25.     

Pakieser Anna

SP 9 Rumia

26.     

Partyka Alicja

SP 9 Rumia

27.     

Szwejkowska Anna

SP 9 Rumia

28.     

Jelińska Anna

SP 1 Rumia

29.     

Naskręt Magda

ESS Rumia

 

Kategoria chłopców 1995/96-700m

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1.  

Wichrowski Patryk

GIM 1 Rumia

2.  

Słowy Patryk

GIM 1 Rumia

3.  

Lejmanowicz Łukasz

GIM 1 Rumia

4. 

Klawikowski Damian

SP 1 Rumia

5. 

Walmann Sebastian

SP 1 Rumia

6. 

Wilczyński Kevin

ESS Rumia

7. 

Matych Krystian

SP 4 Reda

8. 

Jeliński Grzegorz

SP 1 Rumia

9. 

Chyliński Artur

SP 1 Rumia

10.     

Skowera Patryk

SP 1 Rumia

11.     

Doan Filip

ESS Rumia

12.     

Błaszczyk Kamil

SP 1 Rumia

13.     

Kozłowski Wojciech

SP 1 Rumia

14.     

Karpiński Mateusz

SP 6 Rumia

15.     

Rezner Mikołaj

SP 6 Rumia

16.     

Grzywiński Krystian

SP 1 Rumia

17.     

Peta Kamil

SP 1 Rumia

18.     

Flauta Piotr

SP 1 Rumia

19.     

Siwik Marcin

SP 1 Rumia

20.     

Miszczak Mateusz

SP 1 Rumia

21.     

Bratnicki Krzysztof

SP 1 Rumia

22.     

Marszewski Patryk

SP 1 Rumia

23.     

Hinc Błażej

SP 1 Rumia

24.     

Hebel Bartosz

SP 1 Rumia

25.     

Przeworski Maciej

SP 6 Rumia

26.     

Burkowski Krzysztof

ESS Rumia

27.     

Trejtowicz Piotr

SP 6 Rumia

28.     

Bagnecki Krystian

SP 6 Rumia

29.     

Gałażewski Mateusz

SP 1 Rumia

 

 

Kategoria dziewcząt 1993/94-700m

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1. 

Konkol Katarzyna

UKS Szóstka Wejherowo

2. 

Dettlaff Aleksandra

LKS Puck

3. 

Kotas Magda

GIM 10 Gdynia

4. 

Tomoń Kasia

GIM 4 Rumia

5. 

Bach Agnieszka

GIM 1 Rumia

6. 

Klaudia Gorczyńska

GIM 1 Rumia

7. 

Krajewska Joanna

GIM 1 Reda

8. 

Bach Sylwia

GIM 1 Rumia

9. 

Wawruch Agnieszka

GIM 1 Reda

10.    

Osentowska Ala

GIM 1 Reda

11.    

Konkol Monika

GIM 1 Reda

12.    

Białogrodzka Natalia

GIM 1 Reda

13.    

Stadle Michalina

GIM 1 Reda

 

Kategoria chłopców 1993/94-1600m 

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1. 

Cybulski Grzegorz

GIM 1 Rumia

2. 

Falkowski Adam

GIM 1 Rumia

3. 

Głogowski Adam

Flota Gdynia

4.  

Koziura Marcin

GIM 1 Nowy Dw. Gd.

5

Lieder Mateusz

UKS 1 Reda

6. 

Niewiedziała Robert

Katolik Gdynia

7. 

Kieliszek Adrian

GIM 3 Gdynia

8. 

Konkol Krystian

GIM 2 Reda

9. 

Lisewski Piotr

GIM 1 Rumia

10.    

Brzeziński Wiktor

GIM 1 Reda

11.    

Górski Jakub

ESS Rumia

12.    

Motyl Marcin

GIM 1 Reda

13.    

Mateusz Szuba

GIM 1 Rumia

14.    

Maciejewski Piotr

GIM 1 Reda

15.    

Filipkowski Arek

GIM 1 Rumia

16.    

Murawski Dawid

GIM 1 Rumia

17.    

Całka Bartłomiej

GIM 1 Rumia

18.    

Juchniewicz Dawid

GIM 1 Reda

19.    

Meyer Kacper

GIM 1 Reda

20.    

Krause Krystian

GIM 1 Rumi

21.    

Dobrowolski Artur

GIM 1 Reda

22.    

Duchnowski Michał

GIM 1 Reda

23.    

Pakieser Marek

GIM SAL Rumia

24.    

Nawrocik Patryk

GIM 1 Rumia

25.    

Rohde Dominik

GIM 1 Reda

26.    

Konkol Mateusz

GIM 2 Lębork

27.    

Butowski Bartek

GIM 1 Rumia

28.    

Hinc Szymon

GIM 1 Rumia

29.    

Cybulski Marcin

GIM 1 Rumia

30.    

Kummer Michał

GIM 1 Rumia

31.    

Kubocz Konrad

GIM 1 Rumia

32.    

Tissouarine Samir

GIM 1 Rumia

33.    

Zaymua Raul

GIM 1 Rumia

 

 

Kategoria dziewcząt 1990/91/92-1600m 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1. 

Natalia Kahs

I LO Rumia

2. 

Aneta Palkowska

KS Wejher

3. 

Hanna Toruńczak

I LO Rumia

4. 

Małgorzata Konkol

I LO Lębork

5. 

Marta Rozbiewska

I LO Rumia

6. 

Nicole Lewańczyk

I LO Rumia

7. 

Paulina Czerwińska

ZSO 2 Rumia

8. 

Magda Lipnicka

I LO Rumia

 

Kategoria chłopców 1990/91/92-1600m 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1. 

Damian Zagulak

Nowa Wieś Lęborska

2. 

Marcin Cymann

AZS Gdańsk

3. 

Tomasz Rutkowski

UKS 1 Reda

4. 

Artur Niwczyk

I LO Rumia

5. 

Jakub Klawikowski

KS Wejher

6. 

Kamil Szeleżyński

RKS Rumia

7. 

Dawid Kasprzyk

I LO Rumia

8.

Mateusz Szygnik

I LO Rumia

9. 

Robert Łętkowski

I LO Rumia

10.    

Damian Szreder

I LO Rumia

11.    

Michał Witkowski

II LO Rumia

12.    

Bartosz Szajerka

I LO Rumia

13.    

Marcin Falkowski

ZSBO

14.    

Mariusz Listewnik

I LO Rumia

 

Kategoria seniorek 1998 i starsze-1600m

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1. 

Jakubczak Aleksandra

Zamość

2.  

Żeleźniak Marlena

Sulęczyno

3. 

Konkol Aleksandra

Lębork

4.  

Sowińska Joanna

LTS Lębork

5.  

Witt Grażyna

Sopot

6. 

Miotk Teresa

Prabuty

 

Kategoria niepełnosprawnych pow. 16 lat-400m 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

1. 

Marta Wenig

Rumia

2. 

Witold Bladowski

Rumia

3. 

Piotr Gwizdała

Rumia

 

Kategoria seniorów 1998 i starsi-6km

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

CZAS

1. 

Nduva Boniface

Kenia

14:46

2. 

Gardzielewski Arkadiusz

UKS Śląsk Rzechęcin

14:50

3. 

Brzeziński Błażej

MUKS Bydgoszcz

14:53

4.  

Chuchała Daniel

Gdańsk

14:59

5.

Piwko Patryk

Górno

15:44

6. 

Rzeszewicz Karol

Sztum

16:18

7. 

Drop Tomasz

Gdańsk

16:29

8. 

Sosnowski Wiesław

Tczew

16:30

9.  

Kubiak Maciej

Rumia

16:40

10. 

Nagórek Marcin

AGROS Zamość

16:45

11. 

Hoge Jakub

Reda

16:47

12. 

Borawski Paweł

Starogard Gdański

18:10

13. 

Ladman Czesław

JW 4646 Gdynia

18:29

14. 

Miziarski Paweł

Rumia

19:44

15. 

Zwoliński Tomasz

Straż Pożarna Gdynia

20:46

16. 

Kołodzik Rafał

Wejherowo

20:55

17. 

Krzyżanowski Leszek

Gdynia

21:22

18. 

Miecznikowski Rafał

Gdańsk

23:03

19. 

Murawski Marek

Rumia

23:43

20. 

Bodeński Dariusz

Rumia

29:09

21. 

Westa Mariusz

Kazimierz

29:41

 

Kategoria OLD- BOY powyżej 40 lat-6km

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

CZAS

1.                   

Żebrowski Piotr

Wejherowo

16:18

2.                   

Cechmann Andrzej

UM Gdynia

18:30

3.                   

Prokopiuk Jarosław

Gdynia

19:08

4. 

Filipów Tadeusz

Lębork

21:58

5. 

Klasa Jan

 

22:02

6. 

Kubiak Andrzej

Rumia

22:07

7. 

Krzak Jerzy

TKKF Rozstaje

22:53

8.  

Majna Kazimierz

Gdynia

23:53

9. 

Trocki Marian

OSP Wejherowo

25:03

10. 

Bodnar Tadeusz

Rumia

26:09

11. 

Wilemborek Krzysztof

Rumia

27:43

12. 

Bandurski Jacek

Sopot

28:03

 

Najstarszy zawodnik:

Jacek Bandurski(73 lata)- Pomorski Klub Weteranów

Najmłodszy zawodnik:

Bartek Rawski

Najmłodsza zawodniczka:

Katarzyna Konkol(3 lata)

 

KATEGORIA

LICZBA UCZESTNIKÓW

SENIORZY

22

SENIORKI

5

OLDBOJE

12

NIEPEŁNOSPRAWNI

3

JUNIORKI  (90/91/92)

7

JUNIORZY (90/91/92)

14

MŁODZICZKI (93/94)

13

MŁODZICY (93/94)

32

DZIEWCZĘTA (95/96)

29

CHŁOPCY  (95/96)

29

DZIEWCZĘTA (97/98)

47

CHŁOPCY (97/98)

52

DZIEWCZĘTA (99 I MŁ.)

18

CHŁOPCY (99 I MŁ.)

22

RAZEM

305





ZESTAWIENIA SZKOŁY

SZKOŁA

LICZBA UCZESTNIKÓW

SP 1 RUMIA

98

SP 9 RUMIA

31

SP 6 RUMIA

23

ESS RUMIA

11

SP 10 RUMIA

6

GIM 1 RUMIA

25

GIM 1 REDA

13

ESS RUMIA

3

GIM 4 RUMIA

1

GIM 2 RUMIA

1

GIM 2 LĘBORK

1

GIM 3 GDYNIA

1

GIM SAL

1

LO 1 RUMIA

13

LO 2 RUMIA

2



info: mosir.rumia.pl


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.24

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel