START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
VI Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
22 września 2008 23:40 - Arkadiusz Pieper [86]
Szóste Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 20 wrzesień 2008 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Miasta Władysławowo.

W Y N I K

1. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck 10:05,9 I CH
2. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 10:22,7 I DZ
3. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowo 10:30,8 II DZ
4. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 11:22,5 III DZ
5. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 11:27,2 IV DZ
6. Mislisz Jagoda 93 LKS Puck/Osłonino 12:05,8 V DZ
7. Hohn Agnieszka 96 Bliza Władysławowo 14:02,3 VI DZ
8. Dettlaff Emilia 95 Bliza Władysławowo 14:02,6 VII DZ
9. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 18:12,3 II CH
10. Baran Filip 01 Odargowo 20:20,5 III CH

Bieg kobiet i mężczyzn – dystans ok. 5000 m
1. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłaniano 14:18,3 I M 30
2. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 14:37,2 II M 30
3. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 14:55,2 I M 45
4. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 16:17,8 III M 30
5. Wielewicki Sławomir 81 Starzyno 16:35,8 IV M 30
6. Mislisz Piotr 64 Osłonino 17:10,8 II M 45
7. Sporny Bolesław 50 Doker-Gdynia 17:36,0 I M 65
8. Wilandt Waldemar 57 Jurata 17:52,2 II M 65
9. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 18:06,5 III M 45
10. Murański Józef 45 Jastarnia Bór 18:24,0 III M 65
11. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 19:00,6 I K
12. Borkowski Sylwester 70 LKS Puck/Reda 19:11,0 IV M 45
13. Majna Kazimierz 51 Gdynia 19:19,6 IV M 65
14. Kuliński Janusz 79 Puck 20:01,5 V M 30
15. Majszak Józef 40 Gdynia 20:03,0 I M>65
16. Duda Piotr 80 Gdynia 20:04,0 VI M 30
17. Adolph Florian 40 LKS Puck/Puck 20:07,2 II M>65
18. Borkowski Michał 91 LKS Puck/Rzucewo 20:58,7 VII M 30
19. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 24:38,4 III M>65
20. Konkel Anna 79 Rzucewo 25:36,3 II K
21. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 26:48,3 V M 65

PUNKTACJA PO PIĄTYM BIEGU

Dziewczęta do 15 lat
1. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 193 pkt.
2. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 175
2. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 172
4. Mislisz Jagoda 93 LKS Puck/Osłonino 146
5. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowo 32
6. Hohn Agnieszka 96 Bliza Władysławowo 25
7. Dettlaff Emilia 95 Bliza Władysławowo 24

Chłopcy do 15 lat
1. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Błądzikowo 140 pkt.
2. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 87
3. Baran Filip 01 Odargowo 80
4. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck 65
5. Blaszke Arkadiusz 93 Puck 64
6-7.Kuptz Maciej 99 Krokowa 30
Ślimak Marek 93 Sękowo 30
8-9.Marzejon Rafał 94 Błądzikowo 28
Chwałyk Damian 95 Sękowo 28
10. Czaja Tomasz 95 Sękowo 26
11. Krupa Krzysztof 95 Sękowo 25
12. Kuźniar Krzysztof 95 Sękowo 24

KOBIETY
1. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 210 pkt.
2. Konkel Anna 79 Rzucewo 186
3. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 64
4. Durak Katarzyna 80 Wrocław 32
5-6. Bullmann Maria 90 LKS Puck/Kłaniano 28
Kaszewska Agnieszka 77 Jelenia Góra 28

Mężczyźni Kat. M 30
1. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłaniano 166 pkt.
2. Wielewicki Sławomir 81 Starzyno 164
3. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 146
4. Labudda Andrzej 85 LKS Puck/Puck 140 pkt.
5. Duda Piotr 80 Gdynia 91
6. Kuliński Janusz 79 Puck 74
7. Struk Adam 90 Bliza Władysławowo 62
8. Borkowski Michał 91 LKS Puck/Rzucewo 50
9-10. Labudda Mirosław 86 LKS Puck/Puck 32
Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 32
11-12. Erlich Dariusz 90 LKS Puck/Kłaniano 30
Kwiatkowski Tomasz 90 Jelenia Góra 30
13-15. Sikorki Adam 83 Rumia 25
Wittstok Patryk 92 Świecino 25
Wiśniewski Robert 90 Gdynia 25
16. Śliwicki Robert 91 Świecino 24
17-18.Sawicki Krzysztof 83 Puck 23
Ziemankiewicz Kamil 92 Sękowo 23
19. Mizarski Paweł 90 Rumia 22
20. Slimak Paweł 92 Sękowo 21
21. Liszka Marcin 93 Sękowo 20
22. Liana Michał 92 Sękowo 19
23. Rachel Arkadiusz 93 Sękowo 17

Mężczyźni Kat. M 45
1. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 210 pkt.
2. Mislisz Piotr 64 Osłonino 170
3. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 156
4. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 152
5. Borkowski Sylwester 70 LKS Puck/Reda 118
6. Borkowski Zygmunt 69 LKS Puck/Rzucewo 67
7. Żebrowski Piotr 64 Wejherowo 64
8. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 50
9. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 32
10-11.Modzelewski Krzysztof 66 Orle 30
Stępnik Dariusz 63 Gdynia 30
12-13. Skosolas Janusz 70 Mosty 26
Dubacki Janusz 68 Hel 26
14.Chmielewski Dariusz 64 Port-Gdynia 25
15-16.Chlewicki Marek 63 Port-Gdynia 24
Nowak Mirosław 67 Hel 24

Mężczyźni Kat. 65
1. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 204 pkt.
2. Wilandt Waldemar 57 Jurata 191
3. Murański Józef 45 Jastarnia-Bór 174
4. Majna Kazimierz 51 Gdynia 159
5 Struck Ryszard 62 Jastarnia-Bór 146
6. Lis Jarosław 61 Puck 71
7. Gaweł Jan 48 Gdynia 54
8. Kwiatkowski Mariusz 58 Jelenia Góra 35
9. Kobus Krzysztof 60 Gdynia 30
10-11. Łęgowski Janusz 58 LKS Puck/Puck 28
Sumisławski Edmund 49 Gdańsk 28
12-13. Mikucki Krzysztof 60 Mosty 25
Trzaska Jan 62 Lublin 25
14.Herta Brunon 43 Połczyno 24

Mężczyźni Kat. powyżej 65 lat
1. Adolph Florian 40 LKS Puck/Puck 207 pkt.
2. Majszak Józef 40 Gdynia 195
3. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 180

Kolejny – ostatni bieg odbędzie się 18 października (sobota) 2008 roku w Piaśnicy. Zbiórka przy kościele w Leśniewie.


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.36

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel