START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

    ::  PIłKA NOżNA


    Wydarzenia
     
    Decyzje Wydziału Dyscypliny PomZPN
    05 września 2008 14:01 - Arkadiusz Pieper [151]
    Wydział Dyscypliny, na posiedzeniu w dniu 03 września 08 r., podjął następujące decyzje:

    III liga :

    Dąb Dębno – Cartusia Kartuzy (23.08.2008) – klub Dąb Dębno został ukarany karą finansową 100 zł na brak należytego zabezpieczenia porządku na obiekcie, w trakcie w/w zawodów.

    IV liga:

    TKP Tczew – Start Mrzezino, 27.08.2008 – trener Startu Stefan Srok został ukarany karą nagany za niesportowe zachowanie

    Czarni Pruszcz Gd – Chojniczanka Chojnice (27.08.08) – zawodnik GĄSIOROWSKI MARCIN (Chojniczanka) – 3 mecze dyskw. za niesportowe zachowanie
    Zawodnik MALINOWSKI MACIEJ (Chojniczanka) – 1 mecz dyskw. za akcję ratunkową

    Start Mrzezino – Pomezania Malbork (30.08.08) – zawodnik DAJER PIOTR (Pomezania) – 4 mecze dyskw. za wysoce niesportowe zachowanie

    PrimeFood Brda Przechlewo – Gryf Wejherowo (27.08.08) – klub Brda został ukarany karą 200 zł za brak należytego zabezpieczenia porządku na obiekcie.

    Klasa okręgowa:

    KO.-I Sporting Leźno – Grunke Somonino (23.08.08) – zawodnik KOLKA MARCIN (Grunke) – 2 mecze dyskw. za naruszenie nietykalności cielesnej przeciwnika.

    KO-I Motława Osiczanka – Sokół Bożepole Wlk. – klub Motława Osiczanka został ukarany karą 100 zł za brak należytego zabezpieczenia porządku na obiekcie

    KO-I Sokół Bożepole – Atlas Goręczyno – wszczęte zostało postępowanie wyjaśniające

    KO-I KP Sopot – Radunia Stężyca (30.08.08) – trener Radunii IRENEUSZ ZARACH - kara finansowa 100 zł za podważanie decyzji sędziego

    KO-II Pogoń Prabuty – Borowiak Czersk (30.08.08) – zawodnik MOCZADŁO PAWEŁ - 4 mecze dyskw. za niesportowe zachowanie

    Klasa A:

    A-I Zatoka II Puck – Celtic Reda (31.08.08) – zawodnik GÓRALSKI MAREK (Celtic) – 1 mecz dyskw. za akcję ratunkową

    A-II GKS Kowale – Motława II Osiczanka (16.08.08) zawodnik PLICHTA ZBIGNIEW – 1 mecz dyskw. za niesportowe zachowaniu po otrzymaniu dwóch napomnień. Bieg kary od 04.09.08

    A-III Pomorzanka Skórcz – Sokół Zblewo (31.08.08) – wszczęte zostało postępowanie dyscyplinarne w sprawie zachowanie zawodnika KRUCZEK ANDRZEJ (Pomorzanka)

    A-III Jareks Grabowo – Sokół Ełganowo (24.08.08) : Klub Jareks Grabowo – kara finansowa 200 zł za brak należytego zabezpieczenia porządku na obiekcie Klub Sokół Ełganowo – kara finansowa 200 zł za zachowanie kibiców na meczu wyjazdowym Kierownik drużyny Sokół p. Sławomir Kusaj – kara 100 zł za niepodpisanie załącznika Zawodnik BIDA KRZYSZTOF (Jareks) – 3 mecze dyskw. za naruszenie nietykalności cielesnej przeciwnika Zawodnik CZAJKA ADAM (Sokół) – 2 mecze dyskw. za niesportowe zachowanie

    Klasa B:

    B-II KKS Koleczkowo – Dragon Bojano (31.08.08) – zawodnik BOJKE LESZEK (Koleczkowo) – 2 mecze dyskw. za niesportowe zachowanie

    B-V Atlas II Goręczyno – Amigo Przyjaźń (30.08.08) – zawodnik DATA KAROL (Atlas) – 4 mecze dyskw. za niesportowe zachowanie KASSNER SYLWESTER (Atlas) – kara 1 meczu dyskw. za faul taktyczny

    Puchar Polski:

    PP Potok II Pszczółki – GLSK Różyny (23.08.08) zawodnik KNOTOWSKI SZYMON (Różyny) – 2 mecze dyskw. za niesportowe zachowanie

    PP Torpedo Żukowo – Orzeł Jasień (24.09.08) – klub ORZEŁ JASIEŃ – kra finansowa 700 zł za czynne znieważenie sędziego przez osobę przebywającą na ławce drużyny Orzeł; Zawodnik SAŁEK DARIUSZ (Orzeł) – 6 miesięcy dyskwalifikacji za czynne znieważenie sędziego.

    Młodzież:

    LJB Wierzyca Starogard Gd. – Bytovia Bytów (30.08.08) zawodnik PRANCZ KAMIL (Bytovia) 1 mecz dyskw. za faul taktyczny

    JA KP Sopot – Jantar Sopot (31.08.08) – zawodnik GEISSLER RADOSŁAW (KP) – 3 mecze dyskw. za naruszenie nietykalności cielesnej przeciwnika Zawodnik CUDZIŁO SZYMON (Jantar) – 3 mecze dyskw. za naruszenie nietykalności cielesnej przeciwnika.

    JB-I Kaszuby Połchowo – Sokół Bożepole Wlk. (30.08.08) zawodnik GOJTKOWSKI ADAM (Sokół) – 3 mecze dyskw. za naruszenie nietykalności cielesnej przeciwnika

    PLJC2 Orzeł Trąbki Wlk. – Lechia II Gdańsk, 27.08.08 zawodnik JADANOWSKI JACEK (Lechia) – 1 mecz dyskw. za faul taktyczny

    Sędziowe :

    ADRIAN RYBICKI - kara nagany za prowadzenie zawodów bez asystentów

    JANUSZ LEWICKI – kara upomnienia za nieprawidłowe sporządzenie sprawozdania

    info: PomZPN


      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

    kibic[niezalogowany-80.54.252.228] (20 września 2008 11:20:04)
    w meczu z koralem nalezy wam sie walkower! zawodnicy korala zagrali w pierwszym terminie waszego meczu w rezerwach w b klasie.Ci sami zawodnicy zagrali w meczu zaleglym z wami lamiac przy okazji regulamin.Nie mozna w jednej kolejce zagrac wiecej niz 90 min a w koralu taka sutuacja miala miejsce.Mysle, ze warto zainteresowac sie ta sprawa.pozdrawiam
     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018
    0.4

    POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel