START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Sparingi GKS-u Żukowo
  19 sierpnia 2008 11:08 - Arkadiusz Pieper [68]
  KS Koleczkowo – GKS Żukowo 2-5 (1-2)

  Koleczkowo, 17.08

  Skład: Podgórny – Czepita, M. Sosnowski, Strzelec, D. Adamonis – Romanowski, Wesołowski, Piżewski, Kuźma – Y. Adamonis, Gałuch oraz Gałędek i Szadaj.

  Wobec przełożenia meczu pierwszej kolejki pierwsza drużyna GKS Żukowo rozegrała w tym terminie ostatni przed ligą sparing, pewnie pokonując drużynę KKS Koleczkowo. Pierwsza połowa tego meczu była względnie wyrównana, choć ze wskazaniem na Żukowian. Gospodarze wyszli na prowadzenie po błędzie Podgórnego. W tym okresie niepewnie prezentowała się eksperymentalnie ustawiona obrona gości. Lepiej wyglądała gra z przodu. Wyrównanie padło z podania Żeni Adamonisa, które zamienił na bramkę debiutujący w GKSie młodzieżowiec Michał Kuźma. Na prowadzenie Żukowian wyprowadził Mariusz Wesołowski, wykorzystując rzut karny po faulu na Robercie Pizewskim.

  Druga połowa to już absolutna dominacja GKSu. Kolejno bramki zdobywali – ponownie Wesołowski i Kuźma oraz Żenia Adamonis. W tym momencie obie drużyny rozluźniły szyki. Żukowianie seryjnie marnowali stuprocentowe okazje. Niektóre sytuacje były wręcz niewiarygodne. Z kolei gościom udało się wykorzystać jedną z dwóch wyśmienitych sytuacji do poprawienia rezultatu, tym samym kończąc zawody honorowym wynikiem.


  GKS II Żukowo – Królewscy Czapielsk 0-2 (0-1)

  Żukowo, 13.08

  Skład: bramkarz junior – Strzelec, Gałędek, K. Block, Nowicki – Podczaski, Malinowski, Piżewski, Janik – Gałuch, Gazarkiewicz oraz Kitowski i Necel.

  Mimo przegranej w tym meczu wreszcie względnie poprawnie prezentowała się, mocno szwankująca wcześniej defensywa drugiej drużyny GKSu. Tym razem jednak zabrakło skuteczności. Oddawane strzały zazwyczaj o centymetry mijały bramkę gości. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że Królewscy wygrali ten mecz zasłużenie.


  Fosfory II Wiślinka – GKS II Żukowo 4-2 (1-2)

  Wiślinka 17.08

  Skład: Skrzyński – Mielke, W. Block. Sprengel, Strzelec – Janik, Kitowski, Delegacz, Szadaj – Tomaszewski, Gałuch oraz K. Block, Grabowski, Podczaski, Goździkowski

  Do 60 minuty drużyna prezentowała się nieźle. Rozpoczęło się od wypracowania dwubramkowej przewagi po bramkach Piotra Delegacza - pierwsza po centrze Adriana Tomaszewskiego, druga po akcji Sebastiana Gałucha. Przed przerwą rywale zdobyli jeszcze kontaktowego gola. Początek drugiej połowy nie zapowiadał fatalnej końcówki. Żukowianie kontrolowali wydarzenia na boisku. Niestety w ostatnich 30 minutach drużyna zaprezentowała się katastrofalnie. Mnożyły się błędy w kryciu, mijanie się z piłką i złe ustawienie. W rezultacie niezbyt wymagający rywal zdołał zdobyć trzy bramki, odwracając losy meczu.


  Michał Gałędek


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.42

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel