START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
VIII Bieg Uliczny św. Jakuba
01 sierpnia 2008 11:10 - Arkadiusz Pieper [114]
VIII Bieg Uliczny św. Jakuba.

 

Lębork, 26 lipca 2008 r.

 

Wyniki Biegu

 

msc.

czas

Nr

Nazwisko i imię

rok ur.

msc.

w kat.

kat.

klub

kraj

1

30:44

113

Karonei Michael

1982

1

M-2

niezrzeszony

Kenia

2

30:47

112

Lagat Julius

1981

2

M-2

niezrzeszony

Kenia

3

30:52

56

Białk Jan

1969

1

M-3

AMD-NTT System

Polska

4

30:57

130

Kłeczek Radosław

1985

3

M-2

WKS „Śląsk” Wrocław

Polska

5

31:03

17

Oksenyuk Srmiy

1980

4

M-2

Dinamo

Ukraina

6

31:57

42

Pobłocki Piotr

1965

1

M-4

UKS Ekonomik Maratończyk

Lębork

Polska

7

32:11

105

Rojewski Przemysław

1975

2

M-3

UKS Ekonomik Maratończyk

 Lębork

Polska

8

32:31

86

Mazerski Bartosz

1976

3

M-3

LKS Zantyr Sztum

Polska

9

34:01

38

Czerniak Robert

1986

5

M-2

UKS Ekonomik Maratończyk

 Lębork

Polska

10

34:27

261

Rasa Drazdauskaite

1981

1

K-2

Begimas

Litwa

11

34:51

126

Labudda Andrzej

1985

6

M-2

LKS Puck

Polska

12

34:51

11

Wąsicki Sebastian

1988

7

M-2

LKB „Braci Petk”

Polska

13

34:54

25

Pazdrazdis Aurimas

1989

1

M-1

Kretingos SM

Litwa

14

35:50

256

Gortel Agnieszka

1977

1

K-3

TS AKS Chorzów

Polska

15

35:51

70

Suchenia Piotr

1980

8

M-2

Maratonypolskie.pl Team

Polska

16

35:55

20

Patoła Łukasz

1988

9

M-2

Zorza Gdynia

Polska

17

35:58

136

Kolman Sebastian

1983

10

M-2

JW 2980 Braniewo

Polska

18

35:59

266

Jakubczyk Aleksandra

1982

2

K-2

Agros Zamość

Polska

19

36:03

34

Ochal Paweł

1981

11

M-2

MUKS-Bydgoszcz

Polska

20

36:04

33

Kalendarova-Ochal Olga

1985

3

K-2

MUKS-Bydgoszcz

Ukraina

21

36:19

259

Maj-Roksz Maria

1980

4

K-2

AMD-NTT System

Polska

22

36:27

16

Ługiewicz Adam

1982

12

M-2

AWFiS Gdańsk

Polska

23

36:32

78

Grembocki Tomasz

1973

4

M-3

JW 1954 Ostróda

Polska

24

36:35

57

Grabowski Maciej

1981

13

M-2

WKS Flota Gdynia

Polska

25

37:11

135

Labuda Sławomir

1975

5

M-3

JW 2980 Braniewo

Polska

26

37:18

145

Grochowski Marek

1970

6

M-3

Gdańsk

Polska

27

37:20

137

Kozłowski Arkadiusz

1982

14

M-2

GTS Czarna Dąbrówka

Polska

28

37:31

12

Stankiewicz Radosław

1989

2

M-1

LKB „Braci Petk”

Polska

29

37:45

77

Klimczak Piotr

1972

7

M-3

JW 1954 Ostróda

Polska

30

37:56

26

Pazdrazdis Mindaugas

1990

3

M-1

Kretingos SM

Litwa

31

38:03

108

Kozłowski Jerzy

1957

1

M-5

GTS Czarna Dąbrówka

Polska

32

38:45

87

Dębowski Piotr

1987

15

M-2

LKS Zantyr Sztum

Polska

33

38:51

5

Mrozowicz Jarosław

1971

8

M-3

Elbląg

Polska

34

39:08

63

Połeć Adrian

1992

4

M-1

KRS TKKF „Jastrząb”

 Ruda Śląska

Polska

35

39:13

82

Cebula Bogdan

1961

2

M-4

LKS Zantyr Sztum

Polska

36

39:24

64

Połeć Jerzy

1961

3

M-4

KRS TKKF „Jastrząb”

Ruda Śląska

Polska

37

39:28

52

Plewa Mariusz

1974

9

M-3

KS Damnica

Polska

38

39:37

71

Skierka Wiesław

1977

10

M-3

GKS „Cartusia” Kartuzy

Polska

39

39:37

129

Klasa Łukasz

1989

5

M-1

LKB „Braci Petk”

Polska

40

39:39

90

Owśnicki Wojciech

1976

11

M-3

Talex Borzytuchom

Polska

41

39:41

153

Gapski Zbigniew

1953

2

M-5

Sobieski Team Starogard

Polska

42

39:47

19

Ziółkowski Jarosław

1986

16

M-2

Zorza Gdynia

Polska

43

39:56

96

Kamiński Robert

1972

12

M-3

TKKF Chełmno

Polska

44

39:57

123

Kropidłowski Grzegorz

1987

17

M-2

Gdynia

Polska

45

40:02

265

Lucyna Ligaj

1978

2

K-3

Chełmża

Polska

46

40:04

131

Malinowski Adam

1957

3

M-5

MKS „Święc” Sławno

Polska

47

40:09

133

Kamiński Emil

1992

6

M-1

KS „Olszewski i Synowie”

Sławsko

Polska

48

40:11

156

Glazik Mateusz

1989

7

M-1

biegajznami.pl

Polska

49

40:53

251

Wirkus Monika

1988

5

K-2

AMD-NTT System

Polska

50

40:57

125

Szymański Artur

1969

13

M-3

Grupa Lotos S.A.

Polska

51

41:16

51

Chacuś Ryszard

1973

14

M-3

CszMW Ustka

Polska

52

41:24

44

Wieliński Jacek

1956

4

M-5

Grupa Lotos

Polska

53

41:38

164

Halman Leszek

1973

15

M-3

Bielkówko

Polska

54

41:44

268

Tuwalska Małgorzata

1979

6

K-2

Grabowiec

Polska

55

42:03

89

Duszewski Rafał

1965

4

M-4

Grupa Trójmiasto

Polska

56

42:09

97

Wnuk Stanisław

1962

5

M-4

Wielki Klincz

Polska

57

42:10

114

Nagórek Krzysztof

1957

5

M-5

KB „Tupot” Ustka

Polska

58

42:19

269

Kobierowska Kamila

1986

7

K-2

Florian Chojnice

Polska

59

42:23

147

Kwiatkowski Krzysztof

1958

6

M-5

Elbląg

Polska

60

42:33

29

Romanowski Krzysztof

1976

16

M-3

Systemy-Wentylacja Lębork

Polska

61

42:38

134

Kamiński Marcin

1992

8

M-1

KS „Olszewski i Synowie”

 Sławsko

Polska

62

42:46

263

Kuklińska-Nurkowska

Lucyna

1973

3

K-3

LKB „Braci Petk”

Polska

63

42:49

267

Hildebrandt Krystyna

1981

8

K-2

LKS Ziemi Puckiej

Polska

64

42:49

169

Matys Andrzej

1964

6

M-4

Łęczyce

Polska

65

42:53

83

Krawiec Andrzej

1961

7

M-4

LKS Zantyr Sztum

Polska

66

43:02

139

Dobak Stefan

1946

1

M-6

Szamotuły

Polska

67

43:14

150

Siółkowski Wiesław

1955

7

M-5

Komenda Miejska Państwowej

Straży Pożarnej Elbląg

Polska

68

43:21

109

Czaja Stanisław

1959

8

M-4

TKKF-Kolejarz-Bydgoszcz

Polska

69

43:39

53

Wilkowski Wojciech

1966

9

M-4

KS Damnica

Polska

70

43:40

84

Dobrenko Mieczysław

1940

2

M-6

LKS Zantyr Sztum

Polska

71

43:43

122

Cieślak Bartosz

1977

17

M-3

Żelistrzewo

Polska

72

43:50

60

Wetta Mirosław

1964

10

M-4

Jugoma Wejherowo

Polska

73

43:51

43

Cyman Ryszard

1961

11

M-4

LKB „Braci Petk”

Polska

74

43:57

10

Maciejczyk Stefan

1958

8

M-5

Holz Finis Moenchenglagbach

Niemcy

75

43:59

128

Reszka Zygfryd

1952

9

M-5

Elbląg

Polska

76

44:10

62

Szulcek Patryk

1992

9

M-1

LKB „Braci Petk”

Polska

77

44:13

98

Sznajder Zenon

1952

10

M-5

Forma Wodzisław Śl.

Polska

78

44:16

80

Wojcieszuk Kazimierz

1954

11

M-5

KB „Tupot” Ustka

Polska

79

44:22

170

Andryskowski Marek

1979

18

M-2

ZHP Lębork

Polska

80

44:27

23

Raremba Henryk

1958

12

M-5

Florian Chojnice

Polska

81

44:40

54

Oberhaeuser Leon

1959

12

M-4

Moenchengladbach

Niemcy

82

44:41

93

Wisniewski Zbigniew

1936

1

M-7

Florian Chojnice

Polska

83

44:42

149

Jurachmo Edward

1960

13

M-4

KWB BOT Bełchatów

Polska

84

44:43

155

Biernacki Leopold

1954

13

M-5

Wrocław

Polska

85

44:43

143

Wetta Eugeniusz

1965

14

M-4

Tulcan

Ekwador

86

44:56

154

Peczsz Jakub

1977

18

M-3

Gdynia

Polska

87

44:59

160

Wolski Jarosław

1979

19

M-2

KB Żółwik Skórcz

Polska

88

45:06

166

Gleske Tomasz

1991

10

M-1

7 Harcerska drużyna

czerwonych beretów

Polska

89

45:14

140

Garski Krypsin

1976

19

M-3

Bytów

Polska

90

45:15

110

Rumiński Wojciech

1976

20

M-3

GTS Czarna Dąbrówka

Polska

91

45:25

28

Cieszyński Andrzej

1979

20

M-2

Systemy-Wentylacja Lębork

Polska

92

45:31

270

Kobierowska Karolina

1986

9

K-2

Florian Chojnice

Polska

93

45:34

106

Klasa Jan

1955

14

M-5

GTS Czarna Dąbrówka

Polska

94

45:44

127

Chrząstkowski Lucjan

1950

15

M-5

Elbląg

Polska

95

45:46

85

Treć Leon

1954

16

M-5

LKS Zantyr Sztum

Polska

96

45:57

8

Gładyś Robert

1968

15

M-4

Starachowice

Polska

97

46:05

30

Villus Kuktorovas

1994

11

M-1

Kretinga

Litwa

98

46:08

32

Dębicki Artur

1968

16

M-4

biegajznami.pl

Polska

99

46:49

146

Kurek Andrzej

1955

17

M-5

Wołomin

Polska

100

46:53

88

Szymków Sławek

1970

21

M-3

Grupa Trójmiasto

Polska

101

47:18

274

Chachyńska Zepeć

1963

1

K-4

Płock

Polska

102

47:22

58

Wielewicki Sławomir

1981

21

M-2

Kaszubia Starzyno

Polska

103

47:34

81

Mróz Marek

1976

22

M-3

LKS Zantyr Sztum

Polska

104

47:37

22

Rusin Leszek

1983

22

M-2

LKB „Braci Petk”

Polska

105

47:43

24

Glazik Dariusz

1975

23

M-3

Starostwo Bytów

Polska

106

47:45

75

Skrzypski Stanisław

1948

3

M-6

TKKF Rozstaje

Polska

107

47:46

35

Kuźmiński Andrzej

1953

18

M-5

LKB „Braci Petk”

Polska

108

47:47

260

Konkol Aleksandra

1989

1

K-1

Stadnina koni

Maciukiewicz Nowęcin

Polska

109

47:51

9

Petk Jerzy

1956

19

M-5

LKB „Braci Petk”

Polska

110

48:00

157

Świątczyński Wojciech

1970

24

M-3

LKS Ziemi Kociewskiej

 w Skórczu

Polska

111

48:04

173

Leszczyński Tomasz

1981

23

M-2

Płock

Polska

112

48:17

161

Krzysztof Sławski

1972

25

M-3

Wicestarosta Bytowski

Polska

113

48:17

120

Tocha Zbigniew

1956

20

M-5

Skórcz

Polska

114

48:24

163

Filipów Tadeusz

1949

21

M-5

Lębork

Polska

115

48:27

68

Konkol Andrzej

1956

22

M-5

Lębork

Polska

116

48:30

2

Sowińska Joanna

1986

10

K-2

Lęborskie Towarzystwo

Sportowe

Polska

117

48:34

262

Kalicińska Monika

1989

2

K-1

Wrocław

Polska

118

48:35

21

Modzelewski Kazimierz

1957

2

M-7

Wejherowo

Polska

119

48:50

162

Jabłonowski Wojciech

1972

26

M-3

LSSS Lębork

Polska

120

48:58

102

Mielewczyk Leszek

1956

23

M-5

LTS Lębork

Polska

121

49:01

40

Stanisławski Maciej

1983

24

M-2

Toruń

Polska

122

49:14

99

Cychylik Tomasz

1975

27

M-3

Farm-Frites International

 Gdynia

Polska

123

49:15

144

Kubiak Andrzej

1950

24

M-5

Rumia

Polska

124

49:18

3

Nienadowska Beata

1968

2

K-4

Elbląg

Polska

125

49:19

4

Elminowski Wojciech

1964

17

M-4

Elbląg

Polska

126

49:22

61

Hypś Waldemar

1958

25

M-5

Olsztyn

Polska

127

49:39

48

Stanisławczyk Jacek

1968

18

M-4

WULB META Lubliniec

Polska

128

49:44

37

Muszyński Jacek

1952

26

M-5

Flair Poland

Polska

129

49:49

115

Labuda Adam

1961

19

M-4

Lębork

Polska

130

49:53

1

Sowiński Lech

1956

27

M-5

Lęborskie Towarzystwo

Sportowe

Polska

131

49:56

72

Flis Andrzej

1968

20

M-4

Biegaj z nami -  Szczecin

Polska

132

49:57

159

Włodarczyk Jan

1958

28

M-5

KB Żółwik Skórcz

Polska

133

49:58

121

Tocha Michał

1991

12

M-1

Skórcz

Polska

134

50:12

55

Maciejczyk Stanisław

1957

29

M-5

Moenchengladbach

Niemcy

135

50:21

142

Słomski Zenon

1946

4

M-6

Korzybie

Polska

136

50:34

152

Sikorski Witold

1961

21

M-4

KB RUN42 Bobolice

Polska

137

50:34

273

Sikorska Grażyna

1961

3

K-4

KB RUN42 Bobolice

Polska

138

50:37

49

Pokorny Edward

1948

5

M-6

TPU Ustka

Polska

139

50:40

124

Wieliński Mariusz

1963

22

M-4

Gdańsk

Polska

140

50:43

66

Gafke Krzysztof

1988

25

M-2

Top Team Szczecin

Polska

141

50:44

172

Krzak Jerzy

1960

23

M-4

TKKF Rozstaje

Polska

142

50:51

46

Zieliński Kazimierz

1948

6

M-6

WSB Cytadela

Polska

143

51:03

94

Strzelecki Bogdan

1951

30

M-5

Słupsk

Polska

143

50:59

50

Zawada Andrzej

1966

24

M-4

UKS „Orzeł” Objazda

Polska

144

51:09

92

Staniaszek Bogusław

1952

31

M-5

Jantar Słupsk

Polska

145

51:26

116

Stawski Jerzy

1949

32

M-5

„Towimor” Toruń

Polska

146

51:28

100

Górski Antoni

1948

7

M-6

Lębork

Polska

147

51:29

27

Kozłowski Łukasz

1985

26

M-2

Lębork

Polska

148

51:30

101

Krzewniak Bogdan

1953

33

M-5

Lębork

Polska

149

51:31

103

Filip Krzysztof

1957

34

M-5

LTS Lębork

Polska

150

51:33

79

Dobosz Romuald

1951

35

M-5

KB „Tupot” Ustka

Polska

151

51:37

167

Rynkowski Tadeusz

1955

36

M-5

Kubuś Olsztynek

Polska

152

51:40

14

Stefaniak Piotr

1962

25

M-4

Komenda Powiatowa

Policji Lębork

Polska

153

52:21

158

Kościelny Andrzej

1958

37

M-5

KB Żółwik Skórcz

Polska

154

52:24

47

Rusak Bogdan

1955

38

M-5

Słupsk

Polska

155

52:30

257

Mizera Agnieszka

1969

4

K-3

Wrocław

Polska

156

52:37

59

Andryskowski Marek

1965

26

M-4

Lębork

Polska

157

52:41

15

Szymański Adam

1970

28

M-3

Lębork

Polska

158

52:45

18

Miler Zbigniew

1954

39

M-5

LKB „Braci Petk”

Polska

159

53:27

111

Petk Zygmunt

1942

8

M-6

LKB „Braci Petk”

Polska

160

53:28

119

Kowal Teodor

1950

40

M-5

GTS Czarna Dąbrówka

Polska

161

53:29

104

Motyl Wojciech

1965

27

M-4

Lębork

Polska

162

53:36

73

Marx Tomasz

1942

9

M-6

Gdański Klub Morsów

Polska

163

53:41

74

Nycz Michał

1974

29

M-3

Lębork

Polska

164

53:42

7

Kitowski Marek

1961

28

M-4

Debiutant

Polska

165

53:51

36

Dziedzic Krzysztof

1950

41

M-5

KN „Start”

Polska

167

54:11

138

Narloch Piotr

1967

29

M-4

Gdynia

Polska

168

54:30

254

Całka Aneta

1992

3

K-1

KS Damnica

Polska

169

54:56

151

Zarębski Sławomir

1959

30

M-4

Elbląg

Polska

170

55:23

171

Maczu Tomasz

1973

30

M-3

Dziewica Konsekrowana

PRL

171

55:23

272

Rymkiewicz Aleksandra

1966

4

K-4

Elbląg

Polska

172

55:42

45

Niwiński Stanisław

1934

3

M-7

Pomorski Klub Weteranów LA

Polska

173

55:48

199

Oksanicz Grzegorz

1976

31

M-3

Klub „Podgórski”

Polska

174

56:20

141

Klasa Marian

1955

42

M-5

Bytów

Polska

175

56:51

117

Musiał Eugeniusz

1946

10

M-6

Gdynia

Polska

176

56:51

271

Kwiatkowska Iwona

1959

5

K-4

Elbląg

Polska

177

57:12

41

Lipski Jerzy Dominik

1948

11

M-6

„Nowa Różanka”

Polska

178

57:13

250

Bednarek Anna

1981

11

K-2

Linia

Polska

179

57:14

39

Reluga Maciej

1974

32

M-3

Lębork

Polska

180

58:50

95

Strzelecki Zbigniew

1956

43

M-5

Korzynie

Polska

181

59:02

165

Wilemborek Krzysztof

1956

44

M-5

Rumia

Polska

182

59:08

31

Chludzińska Alessandra

1972

5

K-3

biegajznami.pl

Polska

183

1:00:01

76

Kaliciński Mirosław

1957

45

M-5

Wrocław

Polska

184

1:01:06

107

Kurzawa Marcin

1967

31

M-4

Gdynia

Polska

185

1:01:50

132

Łoziński Paweł

1960

32

M-4

KS „Olszewski i Synowie”

 Sławsko

Polska

186

1:01:50

168

Majchrzak Szymon

1992

13

M-1

Wicko

Polska

187

1:02:09

118

Wisterowicz Antoni

1930

4

M-7

Sopot

Polska

188

1:04:18

69

Popow Edward

1945

12

M-6

Gdańsk

Polska

189

1:05:39

255

Wilkowska Małgorzata

1992

4

K-1

KS Damnica

Polska

190

1:05:39

253

Wilkowska Mariola

1972

6

K-3

KS Damnica

Polska

191

1:06:18

148

Lis Jarosław

1961

33

M-4

Puck

Polska

192

1:06:32

67

Czabajski Jacek

1947

13

M-6

TJC Gdańsk

Polska

193

1:10:37

91

Kabaciński Bronisław

1947

14

M-6

KB „Tupot” Ustka

Polska

194

1:11:14

252

Wielińska Zofia

1958

1

K-5

Gdańsk

Polska

195

1:12:46

65

Kowalski Bronisław

1940

15

M-6

Gdański Klub Morsów

Polska

196

1:18:39

13

Polejowska Agnieszka

1985

12

K-2

Lębork

Polska

197

1:36:24

6

Mantkowski Mieczysław

1949

46

M-5

Skórcz

Polska

DNF

nkl

258

Dziwosz Katarzyna

1980

 

K-2

AMD-NTT System

Polska

DNF

nkl

264

Beger Karolina

1992

 

K-1

LKS Zantyr Sztum

Polska



  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.39

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel