START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

    ::  PIłKA NOżNA


    Wydarzenia
     
    PN: Podział grup - ligi młodzieżowe
    19 lipca 2008 12:36 - Arkadiusz Pieper [204]
    Wydział Gier i Ewidencji przedstawia podział grup w rozgrywkach juniorskich na sezon 2008/2009 według zgłoszeń na dzień 17 lipca 2008.

     

    Pomorska Liga Junior A

    Żuławy Nowy Dwór Gd.
    Wierzyca Starogard Gd.
    Piast Człuchów
    Chojniczanka Chojnice
    Lechia II Gdańsk
    Arka Gdynia SSA
    Cartusia Kartuzy
    Polonia Gdańsk
    Gryf 95 Słupsk
    Gedania Gdańsk
    Lechia Gdańsk
    Rodło Kwidzyn
    Bałtyk Gdynia
    Bytovia Bytów

     

    Pomorska Liga Junior B

    Orkan Rumia
    Wierzyca Starogard Gd.
    Wisła Tczew
    Chojniczanka Chojnice
    Lechia Gdańsk
    Arka Gdynia SSA
    Jantar Ustka
    Polonia Gdańsk
    Gryf 95 Słupsk
    Gedania Gdańsk
    Lechia II Gdańsk
    Rodło Kwidzyn
    Bałtyk Gdynia
    Bytovia Bytów

     

    Klasa Junior A – Grupa Gdańsk I

    CELTIC REDA
    FOSFORY WIŚLINKA
    GRYF WEJHEROWO
    ISKRA GDYNIA
    JANTAR SOPOT
    KASZUBIA KOŚCIERZYNA
    KLIF CHŁAPOWO
    KORONA ŻELISTRZEWO
    KP SOPOT
    KS SULMIN
    MORENA GDAŃSK
    OLIMPIA OSOWA
    ORKAN RUMIA
    ZAPRO UJEŚCISKO
    ZATOKA PUCK SSA


    Klasa Junior A – grupa Malbork II:

    BŁYSKAWICA POSTOLIN
    CENTRUM PELPLIN
    CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI
    GROM NOWY STAW
    OLIMPIA SZTUM
    POGOŃ PRABUTY
    POMEZANIA MALBORK
    PSZCZÓŁKI GTS
    SOKÓŁ ZBLEWO
    WIERZYCA II STAROGARD KP
    WISŁA KORZENIEWO
    WISŁA TCZEW

     

    Klasa Junior B – Grupa Gdańsk I:

    ARKA GDYNIA SI
    BAŁTYK II GDYNIA
    CISOWA GDYNIA UKS
    EKO-PROD SZEMUD
    GRYF WEJHEROWO
    ISKRA GDYNIA
    KASZUBY POŁCHOWO
    LUZINO GKS
    ORZEŁ CHOCZEWO
    SOKÓŁ BOŻEPOLE WLK
    START MRZEZINO
    STOLEM GNIEWINO
    WŁADYSŁAWOWO MKS
    ZENIT ŁĘCZYCE


    Klasa Junior B – Grupa Gdańsk II:

    JANTAR SOPOT
    SULMIN KS
    JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI
    KLUKOWO UKS
    KOWALE GKS
    MEDUZA STOGI
    OLIVIA GDAŃSK
    GKS ŻUKOWO
    GEDANIA II GDAŃSK
    KP SOPOT
    KP II SOPOT
    LECHIA III GDAŃSK
    LECHIA IV GDAŃSK
    KOLECZKOWO KKS

     

    Klasa Junior B – Grupa Gdańsk III:

    CARTUSIA KARTUZY
    KASZUBIA KOŚCIERZYNA
    ATLAS GORĘCZYNO
    MŚCISZEWICE KS
    MURKAM PRZODKOWO
    RADUNIA STĘŻYCA
    TĘCZA BRUSY
    WDA LIPUSZ
    WIERZYCA PELPLIN
    PSZCZÓŁKI GTS
    JAREKS GRABOWO
    AMATOR KIEŁPINO

     

    Klasa Junior B Malbork:

    AKADEMIA PIŁKARSKA MALBORK
    BOROWIAK CZERSK
    CZARNI PRZEMYSŁAW
    DELTA MIŁORADZ
    JURAND LASOWICE
    OLIMPIA SZTUM
    OSICZANKA OSICE
    POMEZANIA MALBORK
    POWIŚLE DZIERZGOŃ
    RODŁO II KWIDZYN
    SOKÓŁ MAREZA
    TKP TCZEW
    ŻUŁAWY NOWY DWÓR GD.
    WISŁA II TCZEW

     

    Pomorska Liga Juniorów C1:

    ARKA GDYNIA SI
    LECHIA GDAŃSK
    BAŁTYK GDYNIA
    GEDANIA GDAŃSK
    WIERZYCA PELPLIN
    WISŁA TCZEW
    WIERZYCA STAROGARD GDAŃSKI
    GWIAZDA KARSIN
    CISOWA GDYNIA
    CHOJNICZANKA CHOJNICE
    WIETCISA SKARSZEWY
    AP MALBORK
    GKS SIERAKOWICE
    GRYF 95 SŁUPSK

     

    Junior C1 Gdańsk:

    CARTUSIA KARTUZY
    POLONIA GDAŃSK
    GKS ŻUKOWO
    FOSFORY WIŚLINKA
    KORONA ŻELISTRZEWO
    TKP TCZEW
    CERAMIK ŁUBIANA
    GTS KOLBUDY
    POMORZANKA SKÓRCZ

     

    Junior C1 Malbork

    MAXIT OKLAND SZPRUDOWO
    DELTA MIŁORADZ
    BŁĘKITNI KMIECIN
    OLIMPIA SZTUM
    POGOŃ PRABUTY
    POMEZANIA MALBORK
    POWIŚLE DZIERZGOŃ
    RODŁO KWIDZYN KOP
    RODŁO TRZCIANO
    GARDEJA GKS

     

    Pomorska Liga Juniorów C2

    ARKA GDYNIA SI
    LECHIA GDAŃSK
    JEDYNKA REDA
    OLIVIA GDAŃSK
    POMEZANIA MALBORK
    BAŁTYK GDYNIA
    JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI
    GRYF WEJHEROWO
    MKS WŁADYSŁAWOWO
    OLIMPIC GDAŃSK
    JANTAR-ŻAKI USTKA
    ORKAN RUMIA
    ORZEŁ TRĄBKI WIELKIE
    KOLEJARZ CHOJNICE

     

    Klasa Junior C2 – Gdańsk – grupa I

    CISOWA GDYNIA
    GEDANIA GDAŃSK 1922
    JANTAR SOPOT
    KASZUBY POŁCHOWO
    SOKÓŁ BOŻEPOLE WLK
    LUZINO GKS
    SOPOT KP
    SALOS RUMIA
    SZTORM GDYNIA
    TENT ZATOKA PUCK

     

    Klasa Junior C2 – Gdańsk – grupa II

    KASZUBIA KOŚCIERZYNA
    RADUNIA STĘŻYCA
    WDA LIPUSZ
    WIERZYCA STAROGARD KP
    BARSA ŻUKOWO
    GRUNKE SOMONINO
    CHOJNICZANKA CHOJNICE
    BOROWIAK CZERSK

     

    Klasa Junior C2 – Malbork:

    AKADEMIA PIŁKARSKA MALBORK
    OLIMPIA SZTUM
    GROM NOWY STAW
    LISOVIA LISEWO
    RELAX RYJEWO
    RODŁO KWIDZYN KOP
    SPÓJNIA SADLINKI
    WISŁA TCZEW
    ZAWISZA CZARNE DOLNE
    ŻUŁAWY NOWY DWÓR GD.

     

    Pomorska Liga Juniorów D1
    ARKA GDYNIA SI
    FC GOWIDLINO
    POLONIA GDAŃSK
    BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
    MURKAM PRZODKOWO
    U-2 BYTÓW
    CISOWA GDYNIA
    WISŁA TCZEW
    LECHIA GDAŃSK
    JANTAR-ŻAKI USTKA
    BAŁTYK GDYNIA
    POMEZANIA MALBORK

     

    Klasa Junior D1 Gdańsk – grupa I

    GEDANIA GDAŃSK 1922
    ISKRA GDYNIA
    ORZEŁ CHOCZEWO
    START MRZEZINO
    KRÓLEWSKI GDAŃSK
    ARKA GDYNIA SI
    Arka II Gdynia SI
    SAPA JANOWO ???

     

    Klasa Junior D1 Gdańsk – grupa II

    SULMIN KS
    ORZEŁ GOŁUBIE
    CHOJNICZANKA CHOJNICE
    CARTUSIA KARTUZY
    SIERAKOWICE GKS
    KOLBUDY GTS
    GKS ŻUKOWO
    GROM TROJA KLESZCZEWO

     

    Junior D1 - Malbork

    BŁĘKITNI STARE POLE
    MEWA GNIEW RR-VIP
    MORZE STEGNA
    POGOŃ SMĘTOWO
    POWIŚLE CZERNIN
    RODŁO KWIDZYN KOP
    TKP TCZEW
    VICTORIA KALISKA
    WAPLEWO LKS
    WIERZYCA PELPLIN
    WIETCISA SKARSZEWY
    GARDEJA GKS

     

    Pomorska Liga Junior D2

    GRYF WEJHEROWO
    JEDYNKA REDA
    ARKA GDYNIA SI
    MURKAM PRZODKOWO
    TENT ZATOKA PUCK
    GEDANIA GDAŃSK
    JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI
    OLIMPIC GDAŃSK
    GKS KOWALE
    LECHIA GDAŃSK
    BOROWIAK CZERSK
    BŁĘKITNI KMIECIN

     

    Junior D2 – Gdańsk

    CISOWA GDYNIA UKS
    BAŁTYK GDYNIA
    POLONIA GDAŃSK
    ORKAN RUMIA MKS
    LUZINO GKS
    BARSA ŻUKOWO
    STOLEM GNIEWINO
    ROZSTAJE KS
    GEDANIA II GDAŃSK 1922
    ARKA II GDYNIA SI
    JANTAR SOPOT
    JANTAR II SOPOT
    KS SULMIN
    BŁĘKITNI SOBOWIDZ

     

    Junior D2 – Malbork

    WIERZYCA STAROGARD KP
    CHOJNICZANKA CHOJNICE
    KOLEJARZ CHOJNICE
    POWIŚLE STARY TARG
    RADUNIA STĘŻYCA
    JANTAR II PRUSZCZ GDAŃSKI

     

    Klasa Junior E1 – grupa Gdańsk I:

    BAŁTYK GDYNIA
    GRYF WEJHEROWO
    ARKA GDYNIA SI
    ISKRA GDYNIA
    START MRZEZINO
    SAPA RUMIA JANOWO
    WŁADYSŁAWOWO MKS
    SZTORM GDYNIA

     

    Klasa Junior E1 – grupa Gdańsk II:

    PINCZYN UKS
    BARSA ŻUKOWO
    JANTAR SOPOT
    GKS ŻUKOWO
    SIERAKOWICE GKS
    KRÓLEWSKI GDAŃSK
    OLIMPIA OSOWA

     

    Klasa Junior E1 Malbork:

    WISŁA TCZEW
    TKP TCZEW
    WIERZYCA STAROGARD KP
    WISŁA DŁUGIE POLE
    BENIAMINEK 03 STAROGRARD GD
    SANTANA WIELKI KLINCZ

     

    Klasa Junior E2 – grupa I

    WIERZYCA STAROGARD KP
    BARSA ŻUKOWO
    WISŁA TCZEW
    BAŁTYK II GDYNIA
    ARKA II GDYNIA SI
    GEDANIA GDAŃSK 1922
    OLIVIA GDAŃSK

     

    Klasa Junior E2 – grupa II:

    BAŁTYK GDYNIA
    CZARNI PRUSZCZ GD.
    ARKA GDYNIA SI
    SANTOS GDAŃSK AP
    JEDYNKA REDA UKS
    JANTAR SOPOT
    LECHIA GDAŃSK OSP
    BŁĘKITNI SOBOWIDZ

     

    PomZPN



    * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

    zal[niezalogowany-80.54.210.38] (15 sierpnia 2008 14:37:03)
    jakie g...
    murzyn[niezalogowany-83.238.44.4] (20 lipca 2008 21:57:34)
    ja niemoge jakie grupy mam nadzieje że mamy jakieś szanse !!
     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018
    0.79

    POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel