START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

    ::  PIłKA NOżNA


    Wydarzenia
     
    PN: Podział grup - Klasa B
    18 lipca 2008 13:18 - Arkadiusz Pieper [379]
    Wydział Gier i Ewidencji przedstawia podział grup w rozgrywkach Klasy B na sezon 2008/2009 według zgłoszeń na dzień 17 lipca 2008.

    Klasa B – grupa Gdańsk I.

    1 ARKA PRUSEWO
    2 HURAGAN SMOLNO
    3 KASZUBIA STASZRYNO
    4 KASZUBY POŁCHOWO
    5 KLIF CHŁAPOWO
    6 KS ROZŁAZINO
    7 ORZEŁ II CHOCZEWO
    8 STOLEM GNIEWINO
    9 WICHER WIERZCHUCINO
    10 WIKĘD KĘBŁOWO
    11 ZENIT ŁĘĆZYCE
    12 ZRYW SŁAWOSZYNO

    Klasa B – grupa Gdańsk II

    1 DAMOR RUMIA
    2 EKO-PROD SZEMUD
    3 GKS LUZINO
    4 GRYF II WEJHEROWO
    5 JANTAR II SOPOT
    6 KKS KOLECZKOWO
    7 LZS BOJANO
    8 SOPOCKI POTOK KAMIONKA
    9 TORPEDO II SOPOT
    10 UKS KLUKOWO

    Klasa B – grupa Gdańsk III

    1 EPT GRABINY ZAMECZEK
    2 GLKS RÓŻYNY
    3 GTS GOSZYN
    4 GTS JUSZKOWO
    5 GTS PRZYWIDZ
    6 GTS ROKITNICA
    7 GTS ROTMANKA
    8 GTS TRUTNOWY
    9 KRÓLEWSCY CZAPIELSK

    Klasa B – grupa Gdańsk IV

    1 EX SIEDLCE
    2 JAGUAR KOKOSZKI
    3 KARLIKOWO SOPOT
    4 KRÓLEWSKI II GDAŃSK
    5 MEDUZA GDAŃSK
    6 OGNIWO BORKOWO
    7 ORZEŁ JASIEŃ
    8 ROZSTAJE GDAŃSK
    9 SPARTAKUS STOGI

    Klasa B – grupa Gdańsk V

    1 AMATOR II KIEŁPINO
    2 ATLAS II GORĘCZYNO
    3 FC GOWIDLINO
    4 GKS II SIERAKOWICE
    5 GKS LINIA
    6 GKS ŻUKOWO
    7 KS MŚCISZEWICE
    8 ORZEŁ GOŁUBIE
    9 POTĘGA WĘSIORY
    10 UKS SKRZESZEWO

    Klasa B – grupa Gdańsk VI

    1 BRDA RYTEL
    2 KALISZANKA DZIEMIANY
    3 KOLEJARZ II CHOJNICE
    4 KORNOWSCY SZARŻA KROJANTY
    5 MKP SZLACHTA
    6 ORKAN HUTA BRUSY
    7 PERŁA CZYCZKOWY
    8 SPARTA KONARZYNY
    9 TĘCZA BRUSY
    10 ZIELONI ŁĄG

    Klasa B – grupa Malbork VII

    1 BAŁTYK SZTUTOWO
    2 BURSZTYN GNISZEWO
    3 JAGUAR MALENIN
    4 LISOVIA LISEWO
    5 MEBLEX-07 MIŁOBĄDZ
    6 STYNA GODZISZEWO
    7 ŚWIT DĄBRÓWKA TCZEWSKA
    8 TĘCZA SIWIAŁKA
    9 UNIA WIELKI GARC-GRĘBLIN
    10 WIETCISA II SKARSZEWY

    Klasa B – grupa Malbork VIII

    1 GKS BOBOWO
    2 GUKS MAS RAJKOWY
    3 KP STAROGARD GDAŃSKI
    4 LZS BYTONIA
    5 METEOR PINCZYN
    6 ORZEŁ BORKOWO
    7 ORZEŁ RADZIEJEWO
    8 POMORZANKA SKÓRCZ
    9 SOKÓŁ LUBICHOWO
    10 SZPAK SKÓRCZ
    11 ŚWIT RADOSTOWO
    12 WISŁA WALICHNOWY

    Klasa B – grupa Malbork IX

    1 BALATON KLASZTOREK
    2 CZARNI STRASZEWO
    3 GKS GARDEJA
    4 JURAND LASOWICE WIELKIE
    5 OLIMPIA II SZTUM
    6 RACOVIA RAKOWIEC
    7 RUCH GOŚCISZEWO
    8 SPÓJNIA SADLINKI
    9 TĘCZA SZROPY
    10 ZACISZE PAWLICE
    11 ZAWISZA CZARNE DOLNE

    PomZPN


    * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018       statystyki www stat.pl
    urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
    0.49

    POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel