START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

    ::  PIłKA NOżNA


    Wydarzenia
     
    Znane składy lig w pomorskiej piłce
    20 czerwca 2008 19:16 - Janusz Nowicki [192]
    Wydział Gier i Ewidencji Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzje dotyczącą awansów i spadków w rozgrywkach seniorskich oraz składu grup rozgrywkowych do Klasy A włącznie w sezonie 2008/09.

    Poniżej podział grup w sezonie 2008/09.

    III liga
    1. Kaszubia Kościerzyna
    2. Rodło Kwidzyn
    3. Wierzyca Pelplin
    4. Cartusia Kartuzy
    5. Zatoka Puck
    6. Bałtyk Gdynia
    7. Orkan Rumia
    8. Gryf 95 Słupsk
    9. Bytovia Bytów
    10. Rega-Merida Trzebiatów
    11. KP Police
    12. Astra Ustronie Morskie
    13. Dąb Dębno
    14. Sława Sławno
    15. Błękitni Stargard Szczeciński
    16. Darzbór Szczecinek

    IV liga
    1. Olimpia Sztum
    2. Orlęta Reda
    3. Gryf Wejherowo
    4. Lechia II Gdańsk
    5. Orzeł Trąbki Wielkie
    6. Powiśle Dzierzgoń
    7. Brda Prime Food Przechlewo
    8. TKP Tczew
    9. Murkam Przodkowo
    10. Arka II Gdynia SSA
    11. Start Mrzezino
    12. GTS Kolbudy
    13. Chojniczanka Chojnice
    14. Pomezania Malbork
    15. Pogoń Lębork
    16. Koral Dębnica

    Klasa Okręgowa – grupa I
    1. Gedania Gdańsk
    2. Polonia Gdańsk
    3. Sokół Bożepole Wielkie
    4. KP Sopot
    5. GKS Sierakowice
    6. Radunia Stężyca
    7. Sporting Leźno
    8. MKS Władysławowo
    9. Grunke Somonino
    10. Jantar Sopot
    11. Królewski Gdańsk
    12. Orkan II Rumia
    13. Atlas Goręczyno
    14. Czarni Pruszcz Gdański

    Klasa Okręgowa – grupa II
    1. Wisła Tczew
    2. Żuławy Nowy Dwór Gdański
    3. Grom Kleszczewo
    4. Powiśle Stary Targ
    5. Sokół Mareza
    6. Subkovia Subkowy
    7. Kolejarz-Stobud Chojnice
    8. Wda Lipusz
    9. Wisła Korzeniewo
    10. Borowiak Czersk
    11. Błękitni Stare Pole
    12. Wietcisa Skarszewy
    13. Ceramik Łubiana
    14. Centrum Pelplin

    Klasa A – grupa I
    1. KS Chwaszczyno
    2. Korona Żelistrzewo
    3. Orzeł Choczewo
    4. OKS Rumia Janowo
    5. Torpedo Sopot
    6. Zatoka II Puck SSA
    7. Błyskawica Reda Rekowo
    8. Orkan Gdynia
    9. MKS II Władysławowo
    10. Celtic Reda
    11. Relaks Mechowo
    12. Norda Karwia
    13. KP Gdynia
    14. Olimpia Osowa

    Klasa A – grupa II
    1. Czarni II Pruszcz Gdański
    2. Lechia III Gdańsk
    3. Sokół Ełganowo
    4. Wisła Steblewo
    5. Wisła Długie Pole
    6. Osiczanka Osice
    7. Fosfory Wiślinka
    8. Oruński KP
    9. GKS Kowale
    10. Orzeł Straszyn
    11. GTS Rusocin
    12. Motława Suchy Dąb
    13. Potok Pszczółki
    14. Morena Gdańsk

    Klasa A – grupa III
    1. Sokół Zblewo
    2. Victoria Kaliska
    3. Jareks Grabowo
    4. Czarni Ostrowite
    5. Huragan Nowe Polaszki
    6. Santana Wielki Klincz
    7. Słupia Sulęczyno
    8. Agra Ostrowite
    9. Gwiazda Karsin
    10. Sławek Borzechowo
    11. Błękitni Sobowidz
    12. Pogoń Smętowo
    13. Jantar Pawłowo
    14. Amator Kiełpino

    Klasa A – grupa IV
    1. Delta Miłoradz
    2. Mewa Gniew
    3. Czarni Przemysław
    4. Grom Nowy Staw
    5. Relax Ryjewo
    6. LKS Waplewo
    7. Błyskawica Postolin
    8. Maxit Okland Szprudowo
    9. Rodło Trzciano
    10. Zieloni Marzęcino
    11. Pogoń Prabuty
    12. Powiśle II Dzierzgoń
    13. TKP II Tczew
    14. Restal Kulice / Wisła Walichnowy

    Powyższy skład poszczególnych lig może ulec zmianie w przypadku nieotrzymania licencji lub wycofania drużyn. Wydział Gier i Ewidencji zastrzega sobie prawo do dokonania zamian drużyn pomiędzy grupami.

    Info: PomZPN


      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

    kari[niezalogowany-89.206.24.13] (29 czerwca 2008 10:32:09)
    a co sie mna dziac ??
    marker[niezalogowany-88.156.188.158] (25 czerwca 2008 18:43:26)
    co się dzieje w starcie mrzezino...jakaś dziwna cisza
    kari[niezalogowany-89.206.24.13] (23 czerwca 2008 11:34:52)
    a nasz start II mrzezino tez awansowalo do A klasy.
     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018
    1.44

    POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel