START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  TENIS STOłOWY


Wydarzenia
 
TS: wyniki końcowe III ligi
14 czerwca 2008 13:14 - Arkadiusz Pieper [89]
Przedstawiamy wyniki końcowe III ligi Tenisa Stołowego.

Tabela końcowa.

I. Grupa „Awansowa”
1. MTS I – Kwidzyn 24 : 4 105 : 54
2. LKS „Echo” – Biesowice 23 : 5 105 : 48
3. „Półwysep-Malkor” I – Reda 22 : 6 100 : 53
4. UKS „Ósemka-OPEN” – Chojnice 17 : 11 90 : 73
5. UKS „Skoczek” – Sopot 11 : 17 79 : 84
6. MRKS – Gdańsk 8 : 20 55 : 96
7. SP2 „Gryf” – Kościerzyna 6 : 22 44 : 102
8. MTS II – Kwidzyn 1 : 27 43 : 111

II. Grupa „Spadkowa”
9. ISS „Start” – Wejherowo 23 : 5 103 : 51
10. SR-S „Szansa-Start” I – Gdańsk 22 : 6 104 : 59
11. AWRSP-GOKSiR – Subkowy 22 : 6 106 : 71
12. UKS „Komandor” I – Żukowo 18 : 10 96 : 68
13. MKS – Władysławowo 13 : 15 74 : 87
14. KS „Agro-Kociewie”II – Star. Gd. 6 : 22 60 : 101
15. „Rąbała-Meller-Tenisista” II – Rudno 5 : 23 54 : 105
16. LKS „Pogoń”II – Lębork 3 : 25 54 : 109

W sezonie 2007/2008 mistrzem III ligi został zespół
MTS I – Kwidzyn
który uzyskał awans do II-giej ligi.
Tytuł wicemistrza zdobył zespół LKS „Echo” – Biesowice

Natomiast trzecie miejsce przypadło zespołowi „Półwysep-Malkor” – Reda

Gratulujemy zwycięzcom!

Spadek z III-ciej ligi

Do IV-tej ligi spadają zespoły:
KS „Agro-Kociewie”II – Star. Gd.
„Rąbała-Meller-Tenisista” II – Rudno
LKS „Pogoń”II – Lębork

a po barażach dodatkowo spadają:
MKS – Władysławowo
UKS „Komandor” I - Żukowo
SR-S „Szansa-Start” I – Gdańsk

Baraże o utrzymanie się w III-ciej lidze

W barażach o pozostanie w III-ciej lidze uzyskano rezultaty:

I runda
ŻTS II - Kmiecin – MKS - Władysławowo 8 : 6
LUKS „Simex” - Straszyn – SR-S „Szansa-Start” I - Gdańsk 8 : 0 (walkower)
AZTS „Comal” - Gdańsk – AWRSP- GOKSiR - Subkowy 5 : 8
„Czarni”- Domisław – UKS „Komandor” I - Żukowo 6 : 8

II rumda
ŻTS II - Kmiecin – LUKS „Simex” - Straszyn 7 : 7 (sety 24 : 31)
AWRSP- GOKSiR - Subkowy – UKS „Komandor” I - Żukowo 7 : 7 (sety 25 : 24)

Awans: LUKS „Simex” – Straszyn i AWRSP- GOKSiR - Subkowy

W sezonie 2008/2009 w III-ciej lidze zagrają:
1. MKSŁ „Konradia” – Gdańsk
2. LKS „Echo” – Biesowice
3. „Półwysep-Malkor” I – Reda
4. UKS „Ósemka-OPEN” – Chojnice
5. UKS „Skoczek” – Sopot
6. MRKS – Gdańsk
7. SP2 „Gryf” – Kościerzyna
8. MTS II – Kwidzyn
9. ISS „Start” – Wejherowo
10. UKS „Jedynka” – Bytów
11. LUKS „Simex” – Straszyn
12. AWRSP- GOKSiR – Subkowy

Uwaga:
Do niniejszego komunikatu dołączono druk „Potwierdzenie uczestnictwa w rozgrywkach III ligi”. Proszę wypełnioną ankietę dostarczyć do PWZTS do końca sierpnia.

Opracował: Mariusz Piński


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.41

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel