START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Otwarcie sezonu lekkoatletycznego na Pomorzu
14 maja 2008 11:11 - Arkadiusz Pieper [151]
Podczas otwarcia sezonu lekkoatletycznego na Pomorzu, na stadionie SKLA w Sopocie, w chodzie na 10000 m Mirosław Łuniewski ustanowił rekord Polski w kategorii wiekowej M-50 rezultatem 50:48,3 ten sam czas uzyskał syn Paweł który po kontuzji pauzował pół roku i ponownie wrócił na trasy chodu sportowego. Paweł był współtwórcą rekordu, poprzez prowadzenie i dyktowanie tempa ojcu od startu do mety, tzw.zając.
Na sopockiej imprezie inni zawodnicy z naszego rejonu też byli w czołówce, w swoich konkurencjach: bieg na 600 m., zwycięstwo odniósł Wojciech Zawadzki /SKLA Sopot/ 2:33,47; 4m. Tomasz Rutkowski /UKS 1 Reda/ 2:35,49; w drugim biegu - 1m. Dawid Bullman /LKS Ziemi Puckiej/ 2:37,70; 2m. Kamil Selażynski /RKS Rumia/ 2:39,74; w trzecim – 3m. Paweł Marczyński /LKS Ziemi Puckiej/ 2:47, 38; 4m. Grzegorz Cybulski /RKS Rumia/ 2:55,77; bieg 200 m. 1m. Dawid Kasprzyk 5:6,54; 2m. Artur Niwczyk 6:05,38 /obaj UKS I LO Viking Rumia/; pchnięcie kulą 5 kg, 1m. Marcin Darga /LKS Ziemi Puckiej) 14,93; 4 m. Filip Kąkol /GKS Luzino/ 12,64; kula 4 kg 1m. Marcin Kolatowski /UKS 1 Reda / 13,13; rzut oszczepem 800g, 1. Dawid Myszka 56,28; 2 m. Sebastian Mielke 51,82 /obaj GKS Luzino/; rzut dyskiem 1,7 kg, 1 m. Robert Tracz /AZS AWF i S Gdańsk/ 53,96; 2 m. Marcin Darga /LKS Ziemi Puckiej/ 44,63; rzut dyskiem 1 kg - 1. Marcin Kalotowski /UKS 1 Reda/ 38,18; skok w wzwyż 1 m. Mateusz Zakrzewski /AZS AWF i S Gdańsk/ 1,85; 2 m. Karol Baranowski /RKS Rumia/ 1,75; 3m. Szymon Wangler /UKS 1 Viking Rumia/ 1,75; trójskok -1 m. Przemysław Modelski /AZS AWF i S Gdańsk/ 14,71 + 0,8; 3 m. Damian Madej /UKS I LO Viking Rumia/ 12,61+ 0,8; kobiety - 100 m, siedem biegów; 1- 1m. Katarzyna Wesołowska /AZS AWF i S Gdańsk/ 12,44; 3. Kamila Żak /RKS Rumia/ 12,84; 4 - 1. Karolina Labudda /LKS Ziemi Puckiej/ 13,06; 5 - 4 m. Magda Lipnicka /UKS i LO Viking Rumia/ 13,68; 7 – 4m. Magdalena Pieleń /RKS Rumia/ 13,71; 400m , 1. Małgorzata Królicka /AZS UWM Olsztyn/ 59,46; 2 m. Katarzyna Abramek /UKS i LO Viking Rumia/ 71,34; 600 m. 1 m. Martyna Skwierawska /KUKS Remus Kościerzyna/ 1:41,88; 5. Jagoda Miślisz /LKS Ziemi Puckiej/ 1:44,90; 1 500 m , 1. Dominika Zakrzewska /AZS AWF i S Gdańsk/ 4:55,14; 2 m. Natalia Khas /UKS i LO Viking Rumia/ 5:00,02; chód 3 000 m. 1. Natalia Stasiak /UKS Korczak Rumia/ 20:41,1; rzut oszczepem, 1. Urszula Piwnicka /SKLA Sopot/ 61,90; 2 m. Marta Kąkol /GKS Luzino/ 44,38; trójskok, 1. Hanna Toruńczyk /UKS i LO Viking Rumia/ 9,56 + 0,4.
A już w najbliższą sobotę chodziarze z Redy wystartują w imprezie na Litwie, życzymy udanego startu.

INFO: M.K.


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
1.44

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel