START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
II Mistrzostwa Polski w ,,Kaszubską Baśkę"
26 października 2007 11:49 - Arkadiusz Pieper [130]
II Mistrzostwa Polski w ,,Kaszubską Baśkę", zostały rozegrane 20 października 2007 r. w Żukowie na Hali Sportowo - Widowiskowej, ul. Armii Krajowej 2E.W Mistrzostwach Polski rozegrano trzy turnieje po 60 rozdań, które składały się na klasyfikację łączną II Mistrzostw Polski w ,,Kaszubską Baśkę.

W II Mistrzostwach Polski wystąpiło:
36 drużyn,
17 pań,
175 panów
Najmłodszym uczestnikiem II Mistrzostw Polski w ,,Kaszubską Baśkę”, był 9 letni Brzozowski Adam z drużyny Roch Werblinia
Najstarszym uczestnikiem II Mistrzostw Polski w ,,Kaszubską Baśkę”, był 79 letni Władysław Kwidziński z drużyny Bazuny Żukowo

Klasyfikacja indywidualna Pań

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Pkt

I Grand Prix

II Grand Prix

III Grand Prix

 

 

 

 

 

 

1

Markowska Anna - Rodzina Perełki Żukowo

287

85

60

142

2

Meina Ewa - GKS Sierakowice

226

112

84

30

3

Formela Regina - Rodzina Perełki Żukowo

174

75

-118

217

4

Hinc Helena - Rodzina Perełki Żukowo

173

189

65

-81

5

Grudzień-Tryk Teresa - Emeryci Mrzezino

92

-45

43

94

6

Olszewska Aleksandra - zawodniczka startowała indywidualnie

63

-1

52

12

7

Zoch Agata - zawodniczka startowała indywidualnie

11

35

-81

57

8

Wróbel Hanna - Jedynka Kościerzyna

-13

32

-6

-39

9

Bałtruczyk Maria - Zawisza Borzytuchom

-59

-13

26

-72

10

Ugowska Bożena - Mestwin ZKP Nowa Karczma

-91

-21

-51

-19

11

Socha Barbara - Kuzynostwo Borcz

-109

3

-30

-82

12

Marciniak Helena - Emeryci Mrzezino

-125

-138

32

-19

13

Wróbel Tersa - Super Team Nowa Karczma

-150

-96

-108

54

14

Ptach Jadwiga - Rodzina Pobłocie

-150

-68

21

-103

15

Wiśniewska Maria - Rodzina Pobłocie

-158

-95

-73

10

16

Toporek Maria - Kuzynostwo Borcz

-229

-253

-124

148

17

Szczypior Grażyna - Emeryci Mrzezino

-236

-228

-51

43

 

Klasyfikacja indywidualna Panów

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

PKT

I Grand Prix

II Grand Prix

III Grand Prix

1.

Wrosz Stanisław - FC Mechowa

431

149

131

151

2.

Banach Eugeniusz - Bazuny Żukowo

414

188

147

79

3.

Zaremba Zenon - Mestwin ZKP Nowa Karczma

309

67

101

141

4.

Duszyński Jarosław - Dusza Gdynia

288

54

164

70

5.

Grochowski Wiesław - Szumleś City

275

79

70

126

6.

Piastowski Zbigniew - Sporting Leźno

258

9

84

165

7.

Chistowski Stanisław - zawodnik startował indywidualnie

255

68

122

65

8.

Hinc Zygmunt - Fiat Żukowo

251

-7

88

170

9.

Regliński Robert - Bazuny Żukowo

239

164

128

-53

10.

Modrzejewski Józef - Drużyna Dawid Bytów

229

-17

214

32

11.

Drewa Andrzej - Kuzynostwo Borcz

213

92

63

58

12.

Labuda Władysław - Gryf Żukowo

205

96

-46

155

13.

Drzeżdżon Henryk - Dream Team Żelistrzewo

201

-91

178

114

14.

Malek Tadeusz - Zawisza Borzytuchom

192

19

52

121

15.

Stefański Marek - Gryf Żukowo

190

166

-56

80

16.

Krampa Józef - Dragon Gdynia

189

-12

129

72

17.

Jereczek Kazimierz - zawodnik startował indywidualnie

188

140

124

-76

18.

Chmurzyński Wiesław - Sokół Stężyca

186

81

-48

153

19.

Meyer Tadeusz - Drużyna Kierowców Linia

173

49

212

-88

20.

Putkowski Tomasz - Dragon Gdynia

163

59

32

72

21.

Miąskowski Leonard - zawodnik startował indywidualnie

163

-147

52

258

22.

Szynk Kazimierz - dr Bojano

159

-4

92

71

23.

Naczk Władysław - Nasz Dach Stężyca

153

-58

62

149

24.

Proch Kazimierz - Pianka Gdynia

149

51

125

-27

25.

Dąbrowski Sławomir - Czterech Wspaniałych Gdynia

146

-6

151

1

26.

Paczoska Józef - Rodzina Perełki Żukowo

145

140

-80

85

27.

Bałtruczyk Jacek - Drużyna Dawid Bytów

144

151

62

-69

28.

Engelbrecht Stanisław - Drużyna Kierowców Linia

141

36

-13

118

29.

Kalkowski Brunon - Sporting Leźno

135

-11

56

90

30.

Okuniewski Brunon - Sporting Leźno

134

119

-26

41

31.

Lemańczyk Andrzej - Gochy Lipnica

132

122

-32

42

32.

Cichosz Czesław - Drużyna Dawid Bytów

129

135

11

-17

33.

Woelke Piotr - Sokół Stężyca

128

45

80

3

34.

Bobrucki Kazimierz - Orły Kartuzy

128

22

149

-43

35.

Wiśniewski Jacek - Rodzina Pobłocie

121

24

144

-47

36.

Spierewka Przemysław - zawodnik startował indywidualnie

120

98

-78

100

37.

Domarus Jacek - GKS Sierakowice

120

153

9

-42

38.

Makurat Jan - Zawisza Borzytuchom

120

26

-8

102

39.

Baranowski Karol - GKS Sierakowice

115

189

-38

-36

40.

Marciniak Zbigniew - Emeryci Mrzezino

114

89

174

-149

41.

Migowski Benedykt - GKS Sierakowice

112

52

-50

110

42.

Pryczkowski Waldemar - Damroka Chmielno

103

56

127

-80

43.

Kwidziński Kazimierz - Roch Werblinia

102

-9

13

98

44.

Szulhan Jarosław - Zawisza Borzytuchom

100

46

19

35

45.

Ptach Andrzej Paweł - zawodnik startował indywidualnie

100

54

-19

65

46.

Pioch Józef - Damroka Chmielno

95

-58

91

62

47.

Labuda Wiktor - Gryf Żukowo

93

123

-56

26

48.

Formela Wiesław - Jedynka Kościerzyna

92

20

-34

106

49.

Lelek Andrzej - Garecznica Borzestwowo

92

25

25

42

50.

Dampc Marian - zawodnik startował indywidualnie

89

88

-5

6

51.

Brunke Mirosław - FC Mechowa

87

-22

120

-11

52.

Golla Wojciech - Dream Team Żelistrzewo

86

44

16

26

53.

Wencel Leszek - Szumleś City

86

8

9

69

54.

Kwidziński Bogdan - Bazuny Żukowo

81

81

115

-115

55.

Janikowski Andrzej - Super Team Nowa Karczma

80

14

14

52

56.

Bałachowski Wacław - Dream Team Żelistrzewo

79

41

33

5

57.

Kaliszewski Jan - Caro Kościerzyna

79

-88

78

89

58.

Laska Józef - Bar u ,,Andrzeja� Brusy

78

-19

-42

139

59.

Chistowski Andrzej - Sokół Stężyca

76

59

48

-31

60.

Formela Aleksander - Dream Team Żelistrzewo

76

-49

278

-153

61.

Formela Zygmunt - Gryf Żukowo

70

22

58

-10

62.

Grochowski Mirosław - Szumleś City

69

42

104

-77

63.

Somkowski Bogdan - Pianka Gdynia

67

25

22

20

64.

Kreft Roman - dr Bojano

64

159

-170

75

65.

Łącki Jacek - Bar u ,,Andrzeja� Brusy

62

130

-38

-30

66.

Muttka Jan - FC Mechowa

61

-8

31

38

67.

Jaszczyszyn Mirosław - Czterech Wspaniałych Gdynia

60

53

-8

15

68.

Konkel Henryk - GKS Sierakowice

60

77

-4

-13

69.

Ugowski Mirosław - zawodnik startował indywidualnie

57

-

57

-

70.

Nawrocki Jan - Nasz Dach Stężyca

55

1

102

-48

71.

Ptach Łukasz - Rodzina Pobłocie

55

-62

122

-5

72.

Pawlicki Mirosław - Towarzystwo Miłośników Kartuz

50

-33

14

69

73.

Zoch Sławomir - Dusza Gdynia

49

-53

102

0

74.

Lubecki Marian - Caro Kościerzyna

44

-119

100

63

75.

Lemańczyk Marcin - Gochy Lipnica

41

12

96

-67

76.

Potrykus Alojzy - dr Bojano

40

24

0

16

77.

Okrój Bolesław - Fiat Żukowo

39

-33

26

46

78.

Engelbrecht Janusz - Drużyna Kierowców Linia

37

-44

-2

83

79.

Szafec Romuald - zawodnik startował indywidualnie

33

-75

-16

124

80.

Szulta Waldemar - zawodnik startował indywidualnie

33

37

-32

28

81.

Hirsz Kazimierz - Towarzystwo Miłośników Kartuz

33

8

-34

59

82.

Kitowski Józef - Towarzystwo Miłośników Kartuz

31

54

-33

10

83.

Hoppe Hubert - Towarzystwo Miłośników Kartuz

31

25

-78

84

84.

Orłowski Edmund - Zawisza Borzytuchom

26

29

10

-13

85.

Mielewczyk Edmund - Osiedle Wybickiego Żukowo

21

-53

-6

80

86.

Stencel Zygmut - Jedynka Kościerzyna

21

23

19

-21

87.

Mielewczyk Henryk - Sokół Stężyca

17

-41

142

-84

88.

Kaliszewski Zygmunt - Caro Kościerzyna

15

-22

43

-6

89.

Krefta Tadeusz - Czterech Wspaniałych Gdynia

14

42

-62

34

90.

Kuberna Marian - Osiedle Wybickiego Żukowa

13

-182

-18

213

91.

Hinca Andrzej - Bazuny Żukowo

10

13

-47

44

92.

Klein Stanisław - Roch Werblinia

10

16

-82

76

93.

Bojke Czesław - Szemud na Wzgórzu

10

42

-55

23

94.

Lipiński Michał - FBR Gostomski Lipusz

10

-116

-60

186

95.

Młyński Zygmunt - Sporting Leźno

8

17

24

-33

96.

Cichosz Jan - Nasz Dach Stężyca

4

92

-46

-42

97.

Makurat Henryk - Damroka Chmielno

4

-81

60

25

98.

Studziński Zbigniew - Mestwin ZKP Nowa Karczma

4

104

-164

64

99.

Lewańczyk Leon - Osiedle Wybickiego Żukowo

2

-65

117

-50

100.

Jankowski Zbigniew - Dragon Gdynia

0

43

-52

9

101.

Muchowski Stanisław - Szumleś City

-4

42

1

-47

102.

Gembicki Andrzej - Sporting Leźno

-6

6

-20

8

103.

Gruchała Marek - Gochy Lipnica

-6

-27

38

-17

104.

Dawidowski Jerzy - Drużyna Dawid Bytów

-9

19

174

-202

105.

Kos Józef - Gochy Lipnica

-10

-27

-40

57

106.

Lelek Jan - Graecznica Borzestowo

-11

31

20

-62

107.

Moczyński Władysław - Czterech Wspaniałych Gdynia

-15

100

42

-157

108.

Balewski Mieczysław - Dragon Gdynia

-17

-90

-15

88

109.

Brzeski Franciszek - zawodnik startował indywidualnie

-19

-116

16

81

110.

Derra Franciszek - Szumleś City

-21

11

-18

-14

111.

Ceplin Mieczysław - Caro Kościerzyna

-21

67

38

-126

112.

Bojke Zygmunt - Szemud na Wzgórzu

-28

101

-65

-64

113.

Lelek Kazimierz - Caro Kościerzyna

-29

181

10

-220

114.

Oleszczyk Mariusz - Dusza Gdynia

-30

47

-112

35

115.

Andrzejczyk Witold - zawodnik startował indywidualnie

-33

64

-34

-63

116.

Niezgoda Ryszard - Super Team Nowa Karczma

-33

37

5

-75

117.

Tokarski Tadeusz - Szemud na Wzgórzu

-35

139

-34

-140

118.

Kwidziński Eugeniusz - Orły Kartuzy

-36

165

-139

-62

119.

Lachowski Edward - Garecznica Borzestowo

-38

7

-37

-8

120.

Gostomski Czesław - FBR Gostomski Lipusz

-38

33

32

-103

121.

Kurczyński Ludwik - Kuzynostwo Borcz

-39

29

-131

63

122.

Baranowski Jerzy - Damroka Chmielno

-42

-154

42

70

123.

Miotke Andrzej - Damroka Chmielno

-55

-209

52

102

124.

Fierka Henryk - Kuzynostwo Borcz

-59

-37

-14

-8

125.

Marszałkowski Leon - Fiat Żukowo

-61

-163

58

44

126.

Kur Marian - Orły Kartuzy

-63

90

-71

-82

127.

Mosiński Henryk - Mestwin ZKP Nowa Karczma

-68

113

-124

-57

128.

Socha Kazimierz - Orły Kartuzy

-68

30

-109

11

129.

Okrój Hubert - Jedynka Kościerzyna

-69

82

-44

-107

130.

Markowski Hubert -Rodzina Perełki Żukowo

-72

-49

47

-70

131.

Hermann Alojzy - dr Bojano

-74

-52

39

-61

132.

Kowalczyk Franciszek - Drużyna Kierowców Linia

-76

-73

-25

22

133.

Wróbel Tomasz - Jedynka Kościerzyna

-85

-90

28

-23

134.

Kreft Kazimierz - Dream Team Żelistrzewo

-95

-94

83

-84

135.

Okrój Kazimierz - FBR Gostomski Lipusz

-101

-231

26

104

136.

Muttka Zenon - FC Mechowa

-103

-147

-101

145

137.

Treder Zygmunt - Sporting Leźno

-114

-14

-142

42

138.

Brzeski Ireneusz - Dusza Gdynia

-114

-96

-29

11

139.

Bucholc Marian - Bar u ,,Andrzeja� Brusy

-114

-173

-47

106

140.

Pelowski Tadeusz - FBR Gostomski Lipusz

-124

-18

-15

-91

141.

Czarnowski Michał - Bar  ,, U Andrzeja" Brusy

-124

-87

-109

72

142.

Armatowski Władysław - Super Team Nowa Karczma

-126

-7

-35

-84

143.

Radtke Henryk - Roch Werblinia

-128

44

-50

-122

144.

Darznik Andrzej - Drużyna Kierowców Linia

-135

-48

-78

-9

145.

Holender Zbigniew - Roch Werblinia

-139

-100

10

-49

146.

Zwara Zbigniew - Sokół Stężyca

-143

0

-124

-19

147.

Lica Czesław - Osiedle Wybickiego Żukowo

-144

-101

-12

-31

148.

Kobiela Zbigniew - Towarzystwo Miłośników Kartuz

-144

-33

-70

-41

149.

Jonack Zenon - zawodnik startował indywidualnie

-146

-92

-4

-50

150.

Brzozowski Andrzej - FC Mechowa

-147

-69

23

-101

151.

Zduńczyk Waldemar - Dragon Gdynia

-148

-35

28

-141

152.

Palicki Bogdan - Pianka Gdynia

-154

-154

-4

4

153.

Ruszczyk Kazimierz - Dusza Gdynia

-158

-115

-61

18

154.

Ugowski Roman - Mestwin ZKP Nowa Karczma

-158

-44

-116

2

155.

Ceplin Czesław - Caro Kościerzyna

-173

-127

-90

44

156.

Goya Antoni - Emeryci Mrzezino

-173

34

-149

-58

157.

Wild Zygmunt - Szemud na Wzgórzu

-177

-34

-132

-11

158.

Walkusz Kazimierz - Nasz Dach Stężyca

-183

-53

34

-164

159.

Stolc Stanisław - Rodzina Pobłocie

-183

-115

25

-93

160.

Lelek Jan - Garecznica Borzestowo

-184

10

-12

-182

161.

Kwidziński Władysław - Bazuny Żukowo

-196

4

-42

-158

162.

Pranczk Marian - Szemud na Wzgórzu

-199

-17

-128

-54

163.

Lew Kiedrowski Roman - Gochy Lipnica

-209

-36

-111

-62

164.

Błonk Franciszek - zawodnik startował indywidualnie

-213

-100

-42

-71

165.

Daleki Alojzy - zawodnik startował indywidualnie

-267

0

-117

-150

166.

Cyrzan Jerzy - zawodnik startował indywidualnie

-270

27

-300

3

167.

Łącki Grzegorz - Bar u ,,Andrzeja� Brusy

-277

-7

-108

-162

168.

Lubecki Jan - Fiat Żukowo

-281

-98

-76

-107

169.

Frankowski Dariusz - Orły Kartuzy

-285

-89

-153

-43

170.

Jankowski Adam - Pianka Gdynia

-285

-29

-28

-228

171.

Piperski Henryk - Nasz Dach Stężyca

-301

-119

-94

-88

172.

Jurkiewicz Stanisław - Pianka Gdynia

-353

66

-76

-343

173.

Groth Mirosław - Osiedle Wybickiego Żukowo

-453

-93

-306

-54

174.

Błażys Włodzimierz - zawodnik startował indywidualnie

-584

-177

-354

-53

175.

Brzozowski Adam - Roch Werblinia

-814

-232

-32

-550

 

 

Klasyfikacja drużynowa

 

 

 

 

 

 

 

 

Legenda:

 

 

 

 

 

 

W Mistrzostwach Polski drużyny mogły wystšpić w składach 4 lub 5 osobowych. W przypadku drużyn 5 osobowych,

 

wynik najsłabszego zawodnika nie był liczony do drużyny podczas poszczególnych Grand Prix.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Drużyna

Nazwisko i imię

Pkt

I Grand Prix

II Grand Prix

III Grand Prix

 

1.

Rodzina Perełki Żukowo

Markowska Anna

955

85

60

142

 

Hinc Helena

189

65

-

 

Formela Regina

75

-

217

 

Markowski Hubert

-

47

-70

 

Paczoska Józef

140

-80

85

 

2.

Bazuny Żukowo

Regliński Robert

749

164

128

-53

 

Kwidziński Bogdan

81

115

-115

 

Kwidziński Władysław

-

-42

-

 

Banach Eugeniusz

188

147

79

 

Hinca Andrzej

13

-

44

 

3.

Gryf Żukowo

Okoniewski Brunon

736

119

-26

41

 

Stefański Marek

166

-

80

 

Labuda Wiktor

123

-56

26

 

Labuda Władysław

96

-46

155

 

Formela Zygmunt

-

58

-

 

4.

FC Mechowo

Brzozowski Andrzej

678

-69

23

-

 

Muttka Zenon

-

-

145

 

Muttka Jan

-8

31

38

 

Wrosz Stanisław

149

131

151

 

Brunke Mirosław

-22

120

-11

 

5.

GKS Sierakowice

Konkel Henryk

673

77

-4

-13

 

Domarus Jacek

153

9

-

 

Migowski Benedykt

-

-

110

 

Baranowski Karol

189

-38

-36

 

Meina Ewa

112

84

30

 

6.

Dream Team Żelistrzewo

Drzeżdżon Henryk

578

-91

178

114

 

Golla Wojciech

44

-

26

 

Kreft Kazimierz

-

83

-84

 

Bałachowski Wacław

41

33

5

 

Formela Aleksander

-49

278

-

 

7.

Sokół Stężyca

Zwara Zbigniew

513

0

-

-19

 

Woelke Piotr

45

80

3

 

Chistowski Andrzej

59

48

-31

 

Mielewczyk Henryk

-

142

-

 

Chmurzyński Wiesław

81

-48

153

 

8.

Drużyna Dawid Bytów

Cichosz Czesław

493

135

11

-17

 

Bałtruczyk Jacek

151

62

-69

 

Dawidowski Jerzy

19

174

-202

 

Modrzejewski Józef

-17

214

32

 

 

 

 

 

 

9.

 Szumleś City

Muchowski Stanisław

492

42

1

-47

 

Grochowski Wiesław

79

70

126

 

Grochowski Mirosław

42

104

-

 

Derra Franciszek

11

-

-14

 

Wencel Leszek

-

9

69

 

10.

Zawisza Borzytuchom

Orłowski Edmund

472

29

10

-13

 

Makurat Jan

26

-

102

 

Malek Tadeusz

19

52

121

 

Bałtruczyk Maria

-

26

-

 

Szulhan Jarosław

46

19

35

 

11.

Dragon Gdynia

Balewski Mieczysław

470

-

-15

88

 

Krampa Józef

-12

129

72

 

Zduńczyk Waldemar

-35

28

-

 

Putkowski Tomasz

59

32

72

 

Jankowski Zbigniew

43

-

9

 

12.

Sporting Leźno

Młyński Zygmunt

470

17

24

-

 

Gembicki Andrzej

6

-20

8

 

Piastowski Zbigniew

9

84

165

 

Kalkowski Brunon

-11

56

90

 

Treder Zygmunt

-

-

42

 

13.

Drużyna Kierowców Linia

Engelbrecht Stanisław

379

36

-13

118

 

Engelbrecht Janusz

-44

-2

83

 

Meyer Tadeusz

49

212

-

 

Darznik Andrzej

-48

-

-9

 

Kowalczyk Franciszek

-

-25

22

 

14.

Damroka Chmielno

Makurat Henryk

352

-81

60

25

 

Baranowski Jerzy

-154

-

70

 

Miotke Andrzej

-

52

102

 

Pioch Józef

-58

91

62

 

Pryczkowski Waldemar

56

127

-

 

15.

FBR Gostomski Lipusz

Gostomski Czesław

329

33

32

-

 

Lipiński Michał

-116

-

186

 

Okrój Kazimierz

-

26

104

 

Jereczek Kazimierz

140

124

-76

 

Pelowski Tadeusz

-18

-15

-91

 

16.

Kuzynostwo Borcz

Socha Barbara

303

3

30

-

 

Kurczyński Ludwik

29

-

63

 

Fierka Henryk

-37

-14

-8

 

Toporek Maria

-

-124

148

 

Drewa Andrzej

92

63

58

 

17.

Caro Kościerzyna

Kaliszewski Zygmunt

287

-22

43

-6

 

Kaliszewski Jan

-88

78

89

 

Lubecki Marian

-119

100

63

 

Ceplin Mieczysław

67

38

-

 

Ceplin Czesław

-

-

44

 

18.

Dusza Gdynia

Ruszczyk Kazimierz

262

-

-61

18

 

Zoch Sławomir

-53

102

-

 

Oleszczyk Mariusz

47

-

35

 

Duszyński Jarosław

54

164

70

 

Brzeski Ireneusz

-96

-29

11

 

19.

ZKP Mestwin Nowa Karczma

Ugowska Bożena

261

-21

-51

-19

 

Ugowski Roman

-

-116

2

 

Zaremba Zenon

67

101

141

 

Studziński Zbigniew

104

-

64

 

Mosiński Henryk

113

-124

-

 

20.

Czterech Wspaniałych Gdynia

Dšbrowski Sławomir

205

-6

151

1

 

Krefta Tadeusz

42

-62

34

 

Moczyński Władysław

100

42

-157

 

Jaszczyszyn Mirosław

53

-8

15

 

 

 

 

 

 

21.

Emeryci Mrzezino

Goya Antoni

198

34

-

-58

 

Marciniak Zbigniew

89

174

-

 

Marciniak Helena

-138

32

-19

 

Grudzień-Tryk Teresa

-45

43

94

 

Szczypior Grażyna

-

-51

43

 

22.

dr Bojano

Kreft Roman

189

159

-170

75

 

Hermann Alojzy

-52

39

-61

 

Potrykus Alojzy

24

0

16

 

Szynk Kazimierz

-4

92

71

 

 

 

 

 

 

23.

Jedynka Kościerzyna

Wróbel Tomasz

187

-

28

-23

 

Wróbel Hanna

32

-6

-39

 

Okrój Hubert

82

-

-

 

Stencel Zygmut

23

19

-21

 

Formela Wiesław

20

-34

106

 

24.

Gochy Lipnica

Kos Józef

162

-27

-40

57

 

Lemańczyk Andrzej

122

-32

42

 

Lemańczyk Marcin

12

96

-

 

Lew Kiedrowski Roman

-

-

-62

 

Gruchała Marek

-27

38

-17

 

25.

Towarzystwo Miłośników Kartuz

Kitowski Józef

153

54

-33

10

 

Hirsz Kazimierz

8

-34

59

 

Hoppe Hubert

25

-

84

 

Kobiela Zbigniew

-

-70

-

 

Pawlicki Mirosław

-33

14

69

 

26.

Nasz Dach Stężyca

Nawrocki Jan

105

1

102

-48

 

Cichosz Jan

92

-46

-42

 

Naczk Władysław

-58

62

149

 

Piperski Henryk

-

-

-88

 

Walkusz Kazimierz

-53

34

-

 

27.

Garecznica Borzestowo

Lejk Jan

80

31

20

-62

 

Lelek Andrzej

25

25

42

 

Lelek Kazimierz

181

10

-

 

Lelek Jan

10

-12

-182

 

Lachowski Edward

-

-

-8

 

28.

Bar ,,U Andrzeja'' Brusy

Łšcki Jacek

69

130

-38

-30

 

Łšcki Grzegorz

-7

-108

-

 

Czarnowski Michał

-87

-

72

 

Bucholc Marian

-

-47

106

 

Laska Józef

-19

-42

139

 

29.

Pianka Gdynia

Jankowski Adam

-3

-29

-28

-228

 

Jurkiewicz Stanisław

66

-

-

 

Somkowski Bogdan

25

22

20

 

Proch Kazimierz

51

125

-27

 

Palicki Bogdan

-

-4

4

 

30.

Osiedle Wybickiego Żukowo

Kuberna Marian

-19

-

-18

213

 

Groth Mirosław

-93

-

-

 

Mielewczyk Edmund

-53

-6

80

 

Lewańczyk Leon

-65

117

-50

 

Lica Czesław

-101

-12

-31

 

31.

Rodzina Pobłocie

Stolc Stanisław

-24

-

25

-93

 

Ptach Jadwiga