START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

    ::  PIłKA NOżNA


    Wydarzenia
     
    Licencji ciąg dalszy...
    02 lipca 2007 13:12 - Janusz Nowicki [456]
    Na kolejnym posiedzeniu Komisja d/s Licencji Klubowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podsumowała rozpoznanie wniosków na udział w rozgrywkach klubów klasy A i B oraz klubów młodzieżowych w sezonie 2007/08. Poniżej kluby, które otrzymały licencje i powody odmowy drużynom, które licencji nie otrzymały. .

    - klasa A
    1) Błyskawica Postolin
    2) Błyskawica Sobowidz
    3) Centrum Pelplin
    4) Delta Miłoradz
    5) Grom Nowy Staw
    6) LKS Waplewo
    7) Maxit Okland Szprudowo
    8) Orzeł Choczewo
    9) Sokół Mareza
    10) Sokół Zblewo
    11) Victoria Kaliska
    12) Tęcza Brusy
    13) Astra Czarna Dąbrówka
    14) Granit Koczała
    15) KS Damnica
    16) Chrobry Charbrowo
    17) Diament Trzebielino
    18) Garbarnia Kępice
    19) Pomorze Potęgowo
    20) Rowokół Smołdzino
    21) Skotawia Dębnica Kaszubska
    22) Stal Jezierzyce
    23) Unia Korzybie
    24) Wybrzeże Objazda
    25) Czarni Przemysław
    26) Fosfory Wiślinka
    27) GKS Gardeja
    28) GKS Kowale
    29) GTS Rusocin
    30) Gwiazda Karsin
    31) Huragan Nowe Polaszki
    32) Korona Żelistrzewo
    33) Mewa Gniew
    34) MKS Władysławowo
    35) OKP Gdańsk
    36) Orzeł Straszyn
    37) Pogoń Smętowo
    38) Relaks Ryjewo
    39) Tent-Zatoka Puck
    40) Arkonia Pomysk Wielki
    41) Barton Barcino
    42) Błękitni Motarzyno
    43) Echo Biesowice
    44) Granit Kończewo
    45) Jantaria/Orkan Pobłocie
    46) LKS Łebunia
    47) Orkan Gostkowo
    48) Słupia Kwakowo
    49) Stegna Parchowo
    50) Szansa Siemianice
    51) Zawisza Borzytuchom
    52) Atlas Goreczyno
    53) Klif Chłapowo
    54) Królewski Gdańsk
    55) Orzeł Gołubie
    56) GKS Kołczygłowy
    57) Inter Świerzenko
    58) Słupia Kobylnica
    59) Sokół Wyczechy
    60) Błyskawica Reda Rekowo
    61) Celtic Reda
    62) Jareks Grabowo
    63) Zenit Łęczyce
    64) KS Chwaszczyno
    65) Czarni Ostrowite
    66) Drzewiarz Rzeczenica
    67) Urania Udorpie
    68) Ceramik Łubiana - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry
    69) Inventia Żuława - brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak zadaszonych boksów dla zawodników rezerwowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry
    70) Relaks Mechowo - brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry
    71) OKS Rumia Janowo - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku
    72) Santana Wielki Klincz - brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak zadaszonych boksów dla zawodników rezerwowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry
    73) Wisła Długie Pole - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak zadaszonych boksów dla zawodników rezerwowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry
    74) Wisła Steblewo - brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry
    75) Iskra Gogolewo - brak zadaszonych boksów dla zawodników rezerwowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry, brak zaplecza socjalnego dla sędziów i drużyn
    76) Juve Uniechów - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego, brak trwałego ogrodzenia pola gry
    77) Myśliwiec Tuchomie - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego, brak trwałego ogrodzenia pola gry
    78) Sokół Szczypkowice - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego
    79) Orkan Gdynia - brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku
    80) Champion Gdańsk - brak wniosku
    81) Jurand Laskowice Wielkie - brak wniosku
    82) Słupia Sulęczyno - brak wniosku
    83) Sokół Ełganowo - brak wniosku
    84) Sokół Kuleszewo - brak wniosku

    - klasa B
    1) Bistal Machowino
    2) Dolina Gałąźnia Wielka
    3) Dom-Star Domaradz
    4) Enmet Żoruchowo
    5) Nagic Niezabyszewo
    6) Zorza Słosinko
    7) Włynkówko
    8) Lipniczanka Lipnica
    9) WKS Nożyno
    10) Victoria Dąbrówka
    11) Astra Ostrowite
    12) Agri Kulice
    13) Amator Kiełpino
    14) Balaton Klasztorek
    15) Brda Rytel
    16) Energa Sopot
    17) GKS Linia
    18) GLKS Różyny
    19) Grom Leśno
    20) GTS Goszyn
    21) GTS Juszkowo
    22) GTS Rokitnica
    23) GTS Rotmanka
    24) Jantar Pawłowo
    25) Kaliszanka Dziemiany
    26) KKS Koleczkowo
    27) Lisovia Lisewo
    28) LZS Bytonia
    29) Meteor Pinczyn
    30) Miho Pępowo
    31) Morena Gdańsk
    32) Olimp Bolszewo
    33) Orkan Huta
    34) Orzeł Borkowo
    35) Pomorzanka Skórcz
    36) Ruch Gościszewo
    37) Sławek Borzechowo
    38) Start Brzeźno Lęborskie
    39) Świt Dąbrówka Tczewska
    40) Świt Radostowo
    41) Tęcza Siwiałka
    42) Tęcza Szropy
    43) Torpedo Sopot
    44) UKS Skrzeszewo
    45) UKS 82 Klukowo
    46) Walmar Grabiny Zameczek
    47) Wicher Wierzchucino
    48) Wierzyca Stara Kiszewa
    49) Wisła Walichnowy
    50) Zawisza Czarne Dolne
    51) Zieloni Łąg
    52) Zryw Sławoszyno
    53) Champion Kokoszki
    54) Delta Małżewko
    55) Szpak Skórcz
    56) Vigo Tuchom
    57) Meblex 07 Miłobądz
    58) Skotawa Budowo
    59) GTS Przywidz
    60) Jastrząb Domatowo
    61) Norda Karwia
    62) Orion Gdańsk
    63) Unia Wielki Garc-Gręblin
    64) Kaszubia Starzyno
    65) GKS Bobowo
    66) SSPN Malczkowo
    67) Barka Łebno
    68) Meduza Gdańsk Stogi
    69) MAS Rajkowy
    70) Ex Siedlce
    71) Larix Kostkowo
    72) Zacisze Pawlice
    73) Sparta Konarzyny
    74) RKS Rozłazino
    75) Jaguar Kokoszki
    76) KP Gdynia
    77) Jantar Swarzewo
    78) Korona Cedry Małe
    79) Czarni Ryjewo
    80) SM Rostaje Gdańsk
    81) Smoki Podole Małe
    82) Zefir Polnica
    83) Amigo Przyjaźń
    84) FC Gowidlino
    85) GTS Trutnowy
    86) KS Strzebielino
    87) Sopocki Potok Kamionka
    88) Potęga Węsiory
    89) Spójnia Sadliszki
    90) Sokół Lubichów
    91) Olimpic Kwidzyn - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia
    92) Czarni Straszewo - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia
    93) Jaguar Malenin - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia
    94) KS Mściszewice - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia
    95) LZS Bojano - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego
    96) Orzeł Jasień - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia
    97) Orzeł Radziejewo - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego
    98) Rodło Trzciano - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia
    99) Zieloni Marzęcino - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego
    100) Bałtyk Sztutowo - brak wniosku
    101) GKS Tuchlino - brak wniosku, rezygnacja z udziału w rozgrywkach
    102) GTS Krzywe Koło - brak wniosku
    103) Kasztelania Garczyn - brak wniosku, rezygnacja z udziału w rozgrywkach
    104) LZS Mikołajki Pomorskie - brak wniosku
    105) Styna Gościszewo - brak wniosku

    - klubów młodzieżowych
    1) Kaszuby Połchowo
    2) Portowiec Gdańsk
    3) Checz Gdynia
    4) Jantar Pruszcz Gdański
    5) Akademia Piłkarska Malbork
    6) GDKiS Ostaszewo
    7) KS Sulmin
    8) UKS Pinczyn
    9) Jedynka Reda
    10) Cisowa Gdynia
    11) ŻTS Nowy Dwór Gdański
    12) Olimp Dębnica Kaszubska
    13) Orliki Jezierzyce
    14) SOS Salos Slupsk
    15) SUKP Słupsk
    16) ULKS U-2 Bytów
    17) Żaki 98 Ustka
    18) Beniaminek 03 Starogard Gd.
    19) Barsa Żukowo
    20) Sztorm Gdynia
    21) Morze Stegna
    22) Iskra Gdynia
    23) Powiśle Czernin
    24) SJ Arka Gdynia
    25) Lider Miastko
    26) Orzeł Kołczygłowy
    27) SWSiEMP Arka Gdynia - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego

    Komisja prosi wszystkie kluby, które w sezonie 2006/07 uzyskały awans do wyższej ligi do uzupełnienia wcześniej złożonych wniosków o wymogi licencyjne wynikające z faktu awansu. Komisja zwraca uwagę, że lubom przysługuje prawo odwołania się od decyzji pierwszej instancji do Komisji Odwoławczej d/s Licencji Klubowych, a ponowne rozpatrywanie wniosku przez organ I instancji jest iedopuszczalne.

    Info: PomZPN


      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

    siarka94 (03 lipca 2007 19:12:01)
    Oj pokemon wszędzie Cię pełno hahahaha
    kibic[niezalogowany-83.14.249.242] (03 lipca 2007 06:45:02)
    Jakim cudem Rekowo Dolne otrzymało licencję
     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018       statystyki www stat.pl
    urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
    6.53

    POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel