START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

    ::  PIłKA NOżNA


    Wydarzenia
     
    Licencje na sezon 2007/08
    04 czerwca 2007 10:38 - Arkadiusz Pieper [514]
    W dniu 31 maja 2007r. na kolejnym posiedzeniu Komisja rozpatrzyła wnioski klubów klasy kręgowej, klasy A i B oraz klubów młodzieżowych o przyznanie licencji na udział w rozgrywkach sezonu 2007/08.

    Postanowienia:

    I. Przyznać licencje na grę w klasie okręgowej dla klubu:
    1) MKS Debrzno.

    II. Licencji na grę w klasie okręgowej nie otrzymały kluby:
    1) KP Sopot - brak aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszeń, brak deklaracji i oświadczenia,
    2) GKS Karol Pęplino - brak oświadczenia,

    III. Przyznać licencje na grę w klasie A dla klubów:
    1) KS Czarni Przemysław,
    2) KS Fosfory Wiślinka,
    3) GKS Gardeja,
    4) GKS Kowale,
    5) GTS Rusocin,
    6) KS Gwiazda Karsin,
    7) LZS Huragan Nowe Polaszki,
    8) KS Korona Żelistrzewo,
    9) KS Mewa Gniew,
    10) MKS Władysławowo,
    11) OKP Gdańsk,
    12) GTS Orzeł Straszyn,
    13) KS Pogoń Smętowo,
    14) KS Relaks Ryjewo,
    15) KS Tent-Zatoka Puck,
    16) LZS Arkonia Pomysk Wielki,
    17) WKS Barton Barcino,
    18) KS Błękitni Motarzyno,
    19) LKS Echo Biesowice,
    20) KS Granit Kończewo,
    21) Jantaria/Orkan Pobłocie,
    22) LKS Łebunia,
    23) LZS Orkan Gostkowo,
    24) SS Słupia Kwakowo,
    25) KS Stegna Parchowo,
    26) KS Szansa Siemianice,
    27) KS Zawisza Borzytuchom,

    IV. Licencji na grę w klasie A nie otrzymały kluby:
    1) KS Atlas Goręczyno - brak trwałego ogrodzenia pola gry, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    2) KS Błyskawica Reda Rekowo - brak trwałego ogrodzenia pola gry, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    3) KS Celtic Reda - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    4) LKS Ceramika Łubiana - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry,
    5) KS Czarni Ostrowite - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego, brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    6) KS Inventia Żuława - brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak zadaszonych boksów dla zawodników rezerwowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry,
    7) KS Jareks Grabowo - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    8) KS Klif Chłapowo - brak trwałego ogrodzenia pola gry, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    9) KS Chwaszczyno - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    10) KS Królewski Gdańsk - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    11) KS Orzeł Gołubie - brak zadaszonych boksów dla zawodników rezerwowych, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    12) LKS Relaks Mechowo - brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry,
    13) OKS Rumia Janowo - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    14) KS Santana Wielki Klincz - brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak zadaszonych boksów dla zawodników rezerwowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry,
    15) KS Wisła Długie Pole - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak zadaszonych boksów dla zawodników rezerwowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry, 16) KS Wisła Steblewo - brak drużyny młodzieżowej biorącej udział w rozgrywkach związkowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry,
    17) KS Zenit Łęczyce - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    18) GKS Kołczygłowy - brak oświadczenia,
    19) KS Iskra Gogolewo - brak zadaszonych boksów dla zawodników rezerwowych, brak trwałego ogrodzenia pola gry, brak zaplecza socjalnego dla sędziów i drużyn,
    20) LKS Juve Uniechów - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego, brak trwałego ogrodzenia pola gry,
    21) GKS Myśliwiec Tuchomie - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego, brak trwałego ogrodzenia pola gry,
    22) KS Słupia Kobylnica - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego, brak trwałego ogrodzenia pola gry, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    23) GTS Sokół Szczypkowice - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,

    V. Kluby klasy A, które nie otrzymały licencji na udział w rozgrywkach sezonu 2007/08 z powodu nie złożenia wniosków o wydanie licencji:
    1) KS Champion Gdańsk,
    2) KS Jurand Laskowice Wielkie,
    3) KS Kaszub Paczewo,
    4) RKS Orkan Gdynia,
    5) ZS Słupia Sulęczyno,
    6) KS Sokół Ełganowo,
    7) GKS Drzewiarz Rzeczenica,
    8) KS Inter Świerzenko,
    9) KS Sokół Kuleszewo,
    10) LKS Sokół Wyczechy,
    11) KS Urania Udorpie.

    VI. Przyznać licencje na grę w klasie B dla klubów:
    1) KS Bistal Machowino,
    2) KS Dolina Gałąźnia Wielka,
    3) KS Dom-Star Domaradz,
    4) WKS Enmet Żoruchowo,
    5) KS Włynkówko,
    6) GKS Lipniczanka Lipnica,
    7) KS Nagic Niezabyszewo,
    8) WKS Nożyno,
    9) KS Victoria Dąbrówka,
    10) KS Zorza Slosinko,
    11) KS Astra Ostrowite,
    12) KS Agri Kulice,
    13) KS Amator Kiełpino,
    14) KS Balaton Klasztorek,
    15) KS Brda Rytel,
    16) KS Energa Sopot,
    17) GKS Linia,
    18) GLKS Różyny,
    19) KS Grom Leśno,
    20) GTS Goszyn,
    21) GTS Juszkowo,
    22) GTS Rokitnica,
    23) GTS Rotmanka,
    24) KS Jantar Pawłowo,
    25) KS Kaliszanka Dziemiany,
    26) KKS Koleczkowo,
    27) KS Lisovia Lisewo,
    28) LZS Bytonia,
    29) KS Meteor Pinczyn,
    30) KS Miho Pępowo,
    31) KS Morena Gdańsk,
    32) UKS Olimp Bolszewo,
    33) KS Orkan Huta,
    34) KS Orzeł Borkowo,
    35) KS Pomorzanka Skórcz,
    36) KS Ruch Gościszewo,
    37) KS Sławek Borzechowo,
    38) KS Start Brzeźno Lęborskie,
    39) KS Świst Dąbrówka Tczewska,
    40) KS Świt Radostowo,
    41) KS Tęcza Siwiałka,
    42) KS Tęcza Szropy,
    43) KS Torpedo Sopot,
    44) UKS Skrzeszewo,
    45) KS UKS 82 Klukowo,
    46) KS Walmar Grabiny Zameczek,
    47) KS Wicher Wierzchucino,
    48) KS Wierzyca Stara Kiszewa,
    49) KS Wisła Walichnowy,
    50) KS Zawisza Czarne Dolne,
    51) KS Zielony Łąg,
    52) KS Zryw Sławoszyno,

    VII. Licencji na grę w klasie B nie otrzymały kluby:
    1) KS Skotawa Budowo - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego, brak zaplecza socjalnego dla sędziów i drużyn,
    2) KS Barka Łebno - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    3) KS Champion Kokoszki - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    4) GKS Czarni Straszewo - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    5) KS Delta Małżewko - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    6) GTS Przywidz - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego, 7) KS Jaguar Kokoszki - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    8) KS Jaguar Malenin - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    9) KS Jastrząb Domatowo - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    10) KS Kaszubia Starzyno - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    11) KS Mściszewice - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    12) LZS Bojano - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    13) KS Meduza Gdańsk Stogi - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
    14) KS Olimpic Kwidzyn - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    15) KS Orion Gdańsk - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    16) KS Orzeł Jasień - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    17) KS Orzeł Radziejewo - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    18) KS Rodło Trzciano - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    19) KS SM Rostaje Gdańsk - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    20) RKS Rozłazino - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    21) KS Sparta Konarzyny - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    22) KS Vigo Tuchom - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    23) KS Zawisza Pawlice - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,

    VIII. Kluby klasy B, które nie otrzymały licencji na udział w rozgrywkach sezonu 2007/08 z powodu nie złożenia wniosków o wydanie licencji:
    1) KS Smoki Podole Małe,
    2) SSPN Malczkowo,
    3) LZS Zefir Polnica,
    4) KS Amigo Przyjaźń,
    5) KS Bałtyk Sztutowo,
    6) KS Ex Siedlce,
    7) FC Gowidlino,
    8) GKS Bobowo,
    9) GKS Tuchlino,
    10) GTS Krzywe Koło,
    11) GTS Trutnowy,
    12) KS Kasztelania Garczyn,
    13) KS Strzebielino,
    14) KS Larix Kostkowo,
    15) LZS Mikołajki Pomorskie,
    16) KS MAS Rajkowy,
    17) KS Norda Karwia,
    18) KS Sopocki Potok Kamionka,
    19) KS Szpak Skórcz,
    20) KS Unia Wielki Garc-Gręblin,
    21) KS Zieloni Marzęcino.

    IX. Przyznać licencje dla klubów młodzieżowych:
    1) LZS Kaszuby Połchowo,
    2) UKS Portowiec Gdańsk,
    3) TKKF Checz Gdynia,
    4) UKS Jantar Pruszcz Gdański,
    5) Akademia Piłkarska Malbork,
    6) GDKiS Ostaszewo,
    7) KS Sulmin,
    8) UKS Pinczyn,
    9) UKS Jedynka Reda,
    10) UKS Cisowa Gdynia,
    11) ŻTS Nowy Dwór Gdański,
    12) UKS Olimp Dębnica Kaszubska,
    13) UKS Orliki Jezierzyce,
    14) SL SOS Salos Slupsk,
    15) SUKP Słupsk,
    16) ULKS U-2 Bytów,
    17) MUKS Żaki 98 Ustka,

    X. Kluby młodzieżowe, które nie otrzymały licencji:
    1) GSP Barsa Żukowo - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    2) SJ Arka Gdynia - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    3) WL Sztorm Gdynia - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    4) UKS Morze Stegna - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,
    5) UKS Iskra Gdynia - brak aktualnego rejestru stowarzyszenia,
    6) LKS Powiśle Czernin - brak dokumentów dotyczących prawa do korzystania z obiektu sportowego,

    XI. Kluby młodzieżowe, które nie otrzymały licencji na udział w rozgrywkach sezonu 2007/08 z powodu nie złożenia wniosków o wydanie licencji:
    1) UKS Lider Miastko,
    2) UKS Orzeł Kołczygłowy.

    Komisja zwraca uwagę, że zgodnie z obowiązującymi przepisami klubom, które nie otrzymały licencji na udział w rozgrywkach sezonu 2007/08, przysługuje prawo odwołania się od decyzji pierwszej instancji do Komisji Odwoławczej d/s Licencji Klubowych stosownie do pouczenia w postanowieniu, a ponowne rozpatrywanie wniosku przez organ I instancji jest niedopuszczalny.

    Uzupełnienie:
    III. Kluby klasy okręgowej, które nie otrzymały licencji na udział w rozgrywkach sezonu 2007/08 z powodu nie złożenia wniosków o wydanie licencji:

    1) GS LZS Grunka Somonino,
    2) KS Żukowo,
    3) KS Motława Suchy Dąb,
    4) KS Sokół Bożepole Małe,
    5) KS Sporting Leźno,
    6) KS Subkowia Subkowy,
    7) KS Wda Lipusz,
    8) KS Wietcisa Skarszewy.

    INFO: pomorski-zpn.pl



      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

    Łukasz[niezalogowany-83.11.56.233] (04 czerwca 2007 21:29:57)
    A gdzie GKS Luzino??? Bo nie widze... B-klasa..
     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018
    0.29

    POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel