START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
II Rzutu Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych Ziemi Puckiej
21 maja 2007 12:03 - Arkadiusz Pieper [178]
Dnia 18 maja 2007 r. odbył się II Rzut Ligi Lekkoatletycznej Ziemi Puckiej.

WYNIKI TECHNICZNE:

D z i e w c z ę t a

100 m
1. Szymańska Kinga95Krokowa14,1
2. Skelnik Kornelia94Mosty14,5
3. Labuda Martyna95Leśniewo14,8
4. Struck Marjana95Jastarnia15,4
5. Dawidowska DagmaraPuck15,5
6. Kamińska Weronika95Jastarnia15,8
PK Brzóska Patrycja96Darzlubie16,2
PK Zajda Wiktoria95Jastarnia16,0
PK Kupc Sonia95Mosty15,3


300 m
1. Dettlaff Małgorzata95Strzelno48,9
2. Rambiert MartynaPuck51,0
3. Lademan DariaPołchowo51,9
4. Cieślak AgataLeśniewo54,0
5. Lieske MarzenaPołczyno58,2
6. Krzebietke MariaPołchowo1:00,5
7. Dachl Konstancja96Jastarnia1:04,6
PK Dopke Irena96Darzlubie59,7
PK Goska Klaudia95Mosty55,9


600 m
1. Dettlaff Aleksandra94Strzelno1:51,6
2. Reszka Maria96Krokowa2:02,4
3. Białek MarlenaPołczyno2:02,7
4. Terpiłowska Agnieszka94Mosty2:03,7
5. Szefka MartynaLeśniewo2:11,3
6. Itrych Agnieszka95Darzlubie2:18,9
7. Budynek Justyna96Połchowo2:21,4
8. Golonke Karolina96Jastarnia2:34,,6
PK Jop Andżelika95Mosty2:13,8


Sztafeta 400-300-200-100 m
1. Strzelno2:47,3
2. Krokowa3:01,7
3. Połchowo3:05,6
4. Leśniewo3:07,1
5. Żarnowiec3:07,5
6. Mosty3:07,8
7. Puck3:09,7
8. Jastarnia3:21,7
9. Darzlubie3:24,3


w dal
1. Roeske Alicja95Krokowa4,34
2. Wittstock Patrycja94Mosty4,25
3. Gloza Marta95Puck4,04
4. Zajda Wiktoria95Jastarnia3,97
5-6. Albecka Celina95Leśniewo3,82
Sierzpstowsa Katarzyna94Mosty3,82
7. Białk Alicja94Strzelno3,61
8. Breske Alicja95Darzlubie3,55
Białk Paulina94Darzlubie3,30
PK Hallmann Monika96Darzlubie3,10
PK Funt WeronikaDarzlubie3,63
PK Kamińska Weronika95Jastarnia3,82
PK Duhl Konstancja94Jastarnia2,50
PK Struck Marianna95Jastarnia3,85
PK Bieszk Agnieszka95Jastarnia3,10


Kula (3 kg)
1. Drobińska RenataMosty7,34
2. Żaczek Joanna94Żarnowiec7,23
3. Kloka KarolonaPołchowo7,20
4. Grap EwaPołczyno6,88
5. Dominik MartaPuck6,79
6. Mechlińska Weronika94Żarnowiec6,53
7. Chojka Sylwia94Darzlubie6,34
8. Funk Weronika96Jastarnia6,14
Renusz Anna94Strzelno5,28
Bystram Weronika94Darzlubie5,98


Piłka palantowa
1. Pawlik Agata94Krokowa36,0
2. Wojtińska Monika95Darzlubie35,5
3. Brechelke Aneta94Mosty33,0
4. Krzyżańska Monika94Puck33,0
5. Krzysztofik Karolina96Połchowo31,0
6. Czucha Kamila94Strzelno30,5
7. Dominik Faustyna94Żarnowiec29,0
8. Linierska Ewa95Mosty25,0
Konke Natalia95Połczyno22,0
Bieszk Agnieszka 95Jastarnia15,0


oszczep (400 g)
1. Renusz Monika94Żarnowiec18,44
2. Lademan MagdalenaLeśniewo17,24
3. Lieske Joanna94Żarnowiec16,59
PK Personke Anna94Puck13,55


C H Ł O P C Y

100 m
1. Lademann Radosław95Leśniewo14,5
12. Brzozowski Kamil94Połczyno14,8
13. Baran Adrian94Żarnowiec15,0
14. Szynszecki Przemysław94Krokowa15,1


300 m
1. Karsznia Marek94Krokowa45,8
2. Damaszewicz Jakub95Puck48,3
3. Kirszkling Mateusz94Leśniewo50,3
4. Karasiak Mirosław96Mosty54,4
5. Białk Mariusz96Strzelno58,2
PK Misztal Mateusz95Mosty55,1


600 m
1. Krzysztofik Dariusz95Połchowo1:55,3
2. Zebrowski Remigiusz94Krokowa1:59,0
3. Dettlaff Arkadiusz96Strzelno2:00,9
4. Szewczyk Paweł95Mosty2:02,2
5. Kloske Krystian94Leśniewo2:11,0


1000 m
1. Cherek Adrian94Połchowo3:21,4
2. Sluzek Mateusz95Mosty3:28,7
3. Rogocki Przemysław94Krokowa3:34,4
4. Okoń Błażej95Leśniewo3:37,6
5. Wójtowicz Bartłomiej95Żarnowiec3:46,8
6. Stefanowski Michał94Puck3:54,8
7. Labudda DawidDarzlubie4:00,7


sztafeta 400-300-200-100 m
1. Krokowa2:41,3
2. Połchowo2:44,7
3. Leśniewo2:53,5
4. Puck2:54,4
5. Mosty2:58,9
6. Żarnowiec3:02,6
7. Darzlubie3:04,2
8. Strzelno3:04,7


w dal
1. Krzynowek Mateusz94Leśniewo4,70
2. Szlaga Dominik94Połchowo4,66
3. Dominik Grzegorz94Żarnowiec4,58
4. Dziewulski Grzegorz94Krokowa4,45
5. Cejnowa Janusz96Połczyno4,33
6. Ruszewski Artur94Mosty4,25
7. Parchem Ernest95Strzelno4,14
8. Koszycki Sebastian95Puck4,12


Kula (4 kg)
1. Sosnowski Maciej94Krokowa9,17
2. Miszczuk KrzysztofPuck8,82
3. Ewaldt Piotr94Żarnowiec8,75
4. Litwin Arkadiusz94Mosty8,55
5. Lieske Damian94Żarnowiec8,03
6. Lietke MariuszPołchowo7,81
7. Dettlaff Krzysztof94Strzelno7,07
8. Okoń Paweł94Darzlubie6,94
Piepke JacekPołchowo6,20
Grap AdamPołczyno6,35
Hapka Paweł94Strzelno6,85
Konkol Władysław95Jastarnia5,44
Markiewicz Mariusz96Jastarnia6,54


Piłka palantowa
1. Hintzke Daniel94Puck50,0
2. Styn Bartłomiej95Krokowa45,0
3. Skwiercz Mateusz94Darzlubie45,0
4. Nowak Bartłomiej95Puck42,5
5. Szulc Grzegorz94Połchowo42,0
6. Lachs Radosław95Leśniewo41,0
7. Ceynowa Karol94Strzelno39,0
8. Markiewicz Mariusz96Jastarnia38, 0
Darga Stanisław95Połchowo34,0
Wrók Daniel94Mosty35,0
Konkel Władysław95Jastarnia30,0


Oszczep (500 g)
1. Głowienka Błażej94Puck30,96
2. Elwalt Patryk94Żarnowiec28,82
3. Stromski Jan94Strzelno25,16
4. Lalowski Sebastian94Żarnowiec24,15
5. Wittbrodt Maciej94Krokowa21,63
6. Ellwart PrzemysławLeśniewo19,19
7. Jednachowski Artur94Darzlubie17,44
8. Dopke Rafał94Darzlubie16,30


Klasyfikacja zespołowa Szkół Podstawowych po II rzucie
1. Krokowa190 pkt.7. Połchowo102 pkt.
2. Puck1618. Zelistrzewo 70
3. Żarnowiec1539. Darzlubie 50
4. Mosty145,510. Połczyno 46
5. Leśniewo135,511. Jastarnia 19
6. Strzelno110


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.26

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel