START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Herrings 04 - Chopina Wejherowo 1:1
  02 października 2006 17:43 - Janusz Nowicki [109]
  W meczu drugiej ligi Salos drużyna Chopina Wejherowo zremisowała z trudnym przeciwnikiem - Herrings 04.
  Pierwsza połowa należała zdecydowanie do gospodarzy. Robili co chcieli. Środek gości w ogóle nie istaniał. Co z tego, że ciągłe ataki gospodarzy - 'Śledzi' z reguły kończyły się na 16 metrze. W pierwszej połowie poważnie zagrozili wejherowianom, może jeden raz.
  W drugiej połowie goście zaczęli grać. Walka, zaangażowanie i pełna determinacja. Piłkarze Herringsa 04 jakby trochę opadli z sił, choć groźnie kontratakowali, zwłaszcza lewą stroną.
  Ok. 50 min meczu po małym nieporozumieniu wejherowianie tracą bramkę. Jednak po niespełna 5 min od straty gola, jest już 1:1.
  Zrobiło się nerwowo w szeregach Herringsa 04. Natomiast piłkarze Chopina dostają wiatru w żagle i nacierają na bramkę przeciwnika z takim zaangażowaniem, że jeszcze była możliwość wygrania przez nich tego meczu. Alfuth po ładnym strzale z ok. 17 metrów trafił w słupek.
  Chopina: Kapeć - Domel, Guma, Mazi, Alfuth - Reca, Eli, Kuroń, Majki - Loki, Kosa. Po przerwie weszli: Mały za Kose, Pionek za Kuronia, Kosa2 za Gumę.
  Info: chopinawejherowo.blog.onet.pl


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.82

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel