wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady

Wydarzenia

Powiększ zdjęcie
    Sokół Jackowo - Kłos Osieki 1:0
    03 września 2006 23:13 - Janusz Nowicki [146]
    Mecz zakończył się wynikiem 1:0, a bramka została strzelona z karnego przez bramkarza Sokoła Jackowo, Dariusza Bemke..
    KŁOS: Dawid Klaman - Krzysztof Kreft, Dariusz Minga, Grzegorz Zondziuk, Grzegorz Struk - Bartosz Wróbel, Eugeniusz Blok, Daniel Bielicki, Waldemar Bielicki - Adam Kreft, Dawid Grzywacz.
    Info: Paweł

* [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
      WASZE OPINIE

dodaj opinię

zonder [niezalogowany-83.25.0.176] (23 grudnia 2006 21:11:21)
    kłos osieki jest debest
    hehehehe!!![niezalogowany-87.96.13.154] (13 września 2006 18:51:17)
    OSIEKI jeszce nie sa zgrane tak jak to miało 2,3 sezony temu. Ale po kilku spotkaniach muślę ze będą walczyc o pierszą 3!!!! powodzenia panowie grajcie pięknie! ! ! ! hehehehe! ! ! ! !
    sasino[niezalogowany-83.25.1.190] (10 września 2006 19:25:22)
    LatarnikLatarnik ale ale ao!!!!!! zwyciestwo czeka nas!!!
    padut[niezalogowany-83.25.0.68] (04 września 2006 15:47:44)
    Osieki przegrały ale to tylko dlatego bo brakło im osby która by skutecznie wykonczyła akcje wprawdzie Jackowo przewarzało przez prawie cały mecz ale w pierwszych 15 minutach drugiej połowy Kłos pokazał swój potencjał! ! ! W sytuacjach bramkowych Osieki przewazały ale nie licza sie statystyki tylko to co jest w siatce!! Spoko chłopaki jeszcze pokazacie na co was stać ja trzymam kciuki!!!! =====>KŁOS THE BEST