START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Alfons Leman oraz Sami Swoi Rumia zwyciężają w Darzlubiu!
12 stycznia 2015 09:07 - borsuk [26]
fot: Krzysztof Radtke
4 stycznia 2014 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Darzlubiu odbył się czwarty turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2014/2015. W turnieju wzięło udział 51 zawodników (1 kobieta) z 13 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Alfonsa Leman (Sami Swoi Rumia) przed Florianem Rambiert (Sokół Strzelno) oraz Andrzejem Burczyk (Sami Swoi Rumia). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Sami Swoi Rumia grająca w składzie: Andrzej Burczyk, Alfons Leman, Jan Lica oraz Jacek Ludwik przed drużyną Sokół Strzelno oraz ekipą MOKSiR Puck. Sześciu najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami.

 Czołówka klasyfikacji indywidualnej czwartego turnieju:

1. Leman Alfons Sami Swoi Rumia

2. Rambiert Florian Sokół Strzelno

3. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia

4. Rohde Zbigniew Manhattan Puck

5. Miiller Władysław MOKSiR Puck

6. Pawlicki Andrzej Władysławowo

7. Szczypior Stefan Mrzezino

8. Matysiak Marian Dragon Gdynia

9. Bekisz Zdzisław Darzlubie

10. Miiller Maria MOKSiR Puck

11. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo

12. Stencel Alojzy Jastrzębia Góra

13. Dominik Władysław Mrzezino

14. Stodolny Piotr Sokół Strzelno

15. Rohda Zygmunt Manhattan Puck

Czołówka klasyfikacji drużynowej czwartego turnieju:

1. Sami Swoi Rumia

2. Sokół Strzelno

3. MOKSiR Puck

4. Mrzezino

5. Manhattan Puck

6. Jastrzębia Góra

7. Dragon Gdynia

8. Darzlubie

9. Kłos Werblinia

10. Władysławowo

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po czterech turniejach:

1. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia

2. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo

3. Rohde Zbigniew Manhattan Puck

4. Kohnke Henryk Władysławowo

5. Dominik Władysław Mrzezino

6. Szczypior Stefan Mrzezino

7. Stodolny Piotr Sokół Strzelno

8. Rambiert Florian Sokół Strzelno

9. Rohda Zygmunt Manhattan Puck

10. Matysiak Marian Dragon Gdynia

11. Pawlicki Andrzej Władysławowo

12. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo

13. Tkaczyk Jerzy LZS Starzyno

14. Bresiński Stanisław LZS Starzyno

15. Jacek Ludwik Sami Swoi Rumia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po czterech turniejach:

1. Sami Swoi Rumia

2. Mrzezino

3. Darzlubie

4. Manhattan Puck

5. Władysławowo

6. Sokół Strzelno

7. Dragon Gdynia

8. ZKP Wejherowo

9. Jastrzębia Góra

10. LZS Starzyno

Pełną klasyfikację można znaleźć na stronie http://skat-puck.pl/

Następny turniej odbędzie się dnia 18 stycznia (niedziela) 2014 r. o godz. 14:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Darzlubiu.



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.48

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel