START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  SIATKóWKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
3 turniej Puckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki „Syberiada”
23 grudnia 2014 14:10 - borsuk [70]
fot: Sławomir Gojka
20 grudnia w hali MOKSiR w Pucku odbył się trzeci turniej Puckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki „Syberiada”. Do turnieju zgłosiło się aż 16 drużyn, z czego 8 zespołów w kategorii „open” i 8 w kategorii młodzieżowej (dziewczęta i chłopcy do lat 16).

W kategorii „Open” triumfowała drużyna z Władysławowa, natomiast wśród młodzieży zespół „Bezimienni”. W klasyfikacji końcowej w kategorii „open” na prowadzeniu nadal Sokół Strzelno 285pkt, przed MOKSiR Jastarnia 265pkt i Władysławowem 250pkt. Natomiast w kategorii młodzieżowej na czele zespół „Obojętnie” 275pkt, przed „Crispy Pops” i „Pozytywnymi” oba po 245 pkt.

Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek, Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku. Kolejny turniej odbędzie się 3 stycznia o 14.00 w hali MOKSiR w Pucku,ul.Lipowa 3. Turniej rozgrywany był z podziałem na 2 grupy po 4 zespoły (do drużyn rozstawionych dołączono pozostałe zespoły drogą losowania). Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy grały później ze sobą „na krzyż” w półfinałach (kategoria open) lub od razu o miejsca (kategoria młodzież).

Wyniki w kategorii młodzieżowej (do lat 16)

Finał: Bezimienni – UKS Jastarnia 2:0 (11:8, 11:8)

O 3 miejsce: Pozytywni – AWKS Nightshadows Wejherowo 0:2 (12:14, 6:11)

O 5 miejsce: Obojętnie - Crispy Pops 2:0 (11:2, 11:9)

Meczu o 7 miejsce nie rozegrano.

Klasyfikacja 3 turnieju młodzieżowego

1. Bezimienni 100pkt

2. UKS w Jastarni 90pkt

3. AWKS Nightshadows Wejherowo 85pkt

4. Pozytywni 80pkt

5. Obojętnie 75pkt

6. Crispy Pops 70pkt

7-8. Zatoka 65pkt

7-8. LSM 65pkt

Klasyfikacja zespołowa po 3 turnieju – kategoria młodzieżowa

1. Obojętnie 275pkt

2-3. Crispy Pops 245pkt

2-3. Pozytywni 245pkt

4. AWKS Nightshadows Wejherowo 175pkt

5. Zatoka 140pkt

6. LSM 135pkt

7. Bezimienni 100pkt

8. UKS w Jastarni 90pkt

Wyniki 3 turnieju w kategorii „open”

Mecz o 7 miejsce (4m z gr. „A” – 4m. z gr. „B”): PKS Wejherowo – 4 FUN 2:1 (10:15, 15:13, 11:6)

Mecz o 5 miejsce (3m z gr. „A” – 3m. z gr. „B”): Połczyno – Darżlubie 2:0 (15:6, 15:10)

Półfinały (1A – 2B i 1B - 2A) MOKSiR Jastarnia – Sokół Strzelno 2:1 (16:14, 4:15, 11:9) Władysławowo – XYZ Puck 2:0 (15:13, 15:9)

Mecz o 3 miejsce: Sokół Strzelno – XYZ Puck 2:0 (19:17, 15:11)

Finał: Władysławowo – MOKSiR Jastarnia 2:1 (10:15, 15:10, 11:5)

Klasyfikacja końcowa 2 turnieju

1. Władysławowo 100pkt

2. MOKSiR Jastarnia 90pkt

3. Sokół Strzelno 85pkt

4. XYZ Puck 80pkt

5. Połczyno 75pkt

6. Darżlubie 70pkt

7. PKS Wejherowo 65pkt

8. 4 FUN 60pkt

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA PO 3 TURNIEJACH – KATEGORIA „OPEN”

1. Sokół Strzelno 285pkt

2. MOKSiR Jastarnia 265pkt

3. Władysławowo 250pkt

4. XYZ Puck 225pkt

5. Połczyno 220

6. PKS Wejherowo 215pkt

7. Darżlubie 210

8. 4 FUN 175

9. Szweje 85



info: Sławomir Gojka


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.35

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel