START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

    ::  PIłKA NOżNA


    Wydarzenia
     
    Powiększ zdjęcie
    Somomińska Liga Piłki Nożnej Halowej - 2 kolejka 13.12.2014
    16 grudnia 2014 10:01 - borsuk [50]
    fot: Mariusz Lemk
    Druga kolejka spotkań Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej rozpoczęła się od meczu Grunke Somonino kontra Complex Autoserwis Egiertowo. Spotkanie okazało się bardzo zacięte i trzymało w napięciu do ostatnich sekund i ostatecznie 3:2 wygrała drużyna z Somonina. W kolejnym meczu zagrały zespoły zamykające tabelę po pierwszej kolejce rozgrywek, a mianowicie Football Owce Ostrzyce i Nietykalni Skrzeszewo. Także ten mecz okazał się wyrównany, mimo że wynik 3:2 dla zespołu z Ostrzyc został ustalony już do przerwy.

    Kolejne trzy mecze nie przyniosły już tylu emocji, gdyż drużyny zwycięskie wygrywały dość przekonująco. Różnicą pięciu bramek Artstal Goręczyno pokonał No Name Kartuzy (5:0), zaś w derbach Goręczyna TED okazał się lepszy od Gryfa (6:1). Natomiast w spotkaniu, które zapowiadało się bardzo ciekawie lider po pierwszej kolejce DOM-BUD Kiełpino został rozgromiony przez obrońcę mistrzowskiego tytułu sprzed roku Trefl Kominiarz Kiełpino aż 1:9. Umiejętnościami strzeleckimi w tym meczu popisali się Marcin Dampc (5 bramek) oraz Sebastian Żołnowski (3 bramki). Pierwszych z nich jest zdecydowanym liderem strzelców z ośmioma bramkami na koncie.

    W najbliższą sobotę trzecia a zarazem ostatnia w tym roku kolejka spotkań. Jak co tydzień startujemy o godz. 16.00. Najciekawiej zapowiada się pierwsze ze spotkań a mianowicie mecz pomiędzy Artstal Goręczyno i FC Przywidz. Obie drużyny nie poniosły jeszcze porażki a na koncie mają jedynie 3 pkt, gdyż w jednej kolejce miały pauzę.

    Wyniki drugiej kolejki rozegranej 13.12.2014 r.

    GRUNKE SOMONINO – COMPLEX AUTOSERWIS EGIERTOWO = 2 : 3 (1 : 1) Mariusz Mejna (2) - Rafał Żabiński (2), Maciej Dunst

    FOOTBALL OWCE OSTRZYCE – NIETYKALNI SKRZESZEWO = 3 : 2 (3 : 2) Marek Szalewski (2), Paweł Wesołowski – Bartłomiej Żołnowski (2)

    ARTSTAL GORĘCZYNO – NO NAME KARTUZY = 5 : 0 (1 : 0) Jakub Kąkol (2), Damian Nikel, Szymon Stencel, Gracjan Szutenberg

    TREFL KOMINIARZ KIEŁPINO - DOM-BUD KIEŁPINO = 9 : 1 (5 : 0) Marcin Dampc (5), Sebastian Żołnowski (3), Grzegorz Choszcz – Bartłomiej Turbiarz

    GRYF GORĘCZYNO – TED GORĘCZYNO = 1 : 6 (0 : 3) Wojciech Magulski – Dawid Gliwa (2), Szymon Block, Damian Hinca, Artur Hinca, Bartłomiej Hinca

    FC PRZYWIDZ - pauza

    TABELA po 2 kolejce:

    1. TREFL KOMINIARZ KIEŁPINO 6 ; 15 : 5

    2. ARTSTAL GORĘCZYNO 3 ; 5 : 0

    3. TED GORĘCZYNO 3 ; 10 : 7

    4. COMPLEX AUTOSERWIS EGIERTOWO 3 ; 8 : 5

    5. FC PRZYWIDZ 3 ; 3 : 2

    6. GRUNKE SOMONINO 3 ; 5 : 5

    7. DOM-BUD KIEŁPINO 3 ; 9 : 10

    8. FOOTBALL OWCE OSTRZYCE 3 ; 5 : 8

    9. GRYF GORĘCZYNO 1 ; 3 : 8

    10. NO NAME KARTUZY 1 ; 2 : 7

    11. NIETYKALNI SKRZESZEWO 0 ; 3 : 11

    NAJLEPSI STRZELCY: 8 goli Marcin Dampc (Trefl Kominiarz Kiełpino) 3 gole Dawid Gliwa (TED Goręczyno) Bartłomiej Turbiarz (DOM-BUD Kiełpino) Sebastian Żołnowski (Trefl Kominiarz Kiełpino)

    CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI FAIR PLAY: 1. DOM-BUD KIEŁPINO 1 pkt 2. FOOTBALL OWCE OSTRZYCE - 1 pkt NO NAME KARTUZY - 1 pkt 4. ARTSTAL GORĘCZYNO - 2 pkt

    Harmonogram trzeciej kolejki, która odbędzie się 20.12.2014 r.:

    1 16.00 ARTSTAL GORĘCZYNO – FC PRZYWIDZ

    2 16.50 NO NAME KARTUZY – TED GORĘCZYNO

    3 17.40 GRYF GORĘCZYNO - DOM-BUD KIEŁPINO

    4 18.30 GRUNKE SOMONINO – NIETYKALNI SKRZESZEWO

    5. 19.20 TREFL KOMINIARZ KIEŁPINO – FOOTBALL OWCE OSTRZYCE

    COMPLEX AUTOSERWIS EGIERTOWO – pauza

    Wyniki  drugiej kolejki:

    GRUNKE SOMONINO – COMPLEX AUTOSERWIS EGIERTOWO = 2 : 3 (1 : 1) Mariusz Mejna (2) - Rafał Żabiński (2), Maciej Dunst

    FOOTBALL OWCE OSTRZYCE – NIETYKALNI SKRZESZEWO = 3 : 2 (3 : 2) Marek Szalewski (2), Paweł Wesołowski – Bartłomiej Żołnowski (2)

    ARTSTAL GORĘCZYNO – NO NAME KARTUZY = 5 : 0 (1 : 0) Jakub Kąkol (2), Damian Nikel, Szymon Stencel, Gracjan Szutenberg

    TREFL KOMINIARZ KIEŁPINO - DOM-BUD KIEŁPINO = 9 : 1 (5 : 0) Marcin Dampc (5), Sebastian Żołnowski (3), Grzegorz Choszcz – Bartłomiej Turbiarz

    GRYF GORĘCZYNO – TED GORĘCZYNO = 1 : 6 (0 : 3) Wojciech Magulski – Dawid Gliwa (2), Szymon Block, Damian Hinca, Artur Hinca, Bartłomiej Hinca

    FC PRZYWIDZ - pauza

    TABELA:

    1. TREFL KOMINIARZ KIEŁPINO 6 ; 15 : 5

    2. ARTSTAL GORĘCZYNO 3 ; 5 : 0

    3. TED GORĘCZYNO 3 ; 10 : 7

    4. COMPLEX AUTOSERWIS EGIERTOWO 3 ; 8 : 5

    5. FC PRZYWIDZ 3 ; 3 : 2

    6. GRUNKE SOMONINO 3 ; 5 : 5

    7. DOM-BUD KIEŁPINO 3 ; 9 : 10

    8. FOOTBALL OWCE OSTRZYCE 3 ; 5 : 8

    9. GRYF GORĘCZYNO 1 ; 3 : 8

    10. NO NAME KARTUZY 1 ; 2 : 7

    11. NIETYKALNI SKRZESZEWO 0 ; 3 : 11

    STRZELCY: 8 goli Marcin Dampc (Trefl Kominiarz Kiełpino) 3 gole Dawid Gliwa (TED Goręczyno) Bartłomiej Turbiarz (DOM-BUD Kiełpino) Sebastian Żołnowski (Trefl Kominiarz Kiełpino) 2 gole Maciej Dunst (Grunke Somonino) Jakub Ferdynus (FC Przywidz) Jakub Gollnau (Trefl Kominiarz Kiełpino) Bartłomiej Hinca (TED Goręczyno) Piotr Karpiński (DOM-BUD Kiełpino) Jakub Kąkol (Artstal Goręczyno) Mariusz Mejna (Complex Autoserwis Egiertowo) Marek Szalewski (Football Owce Ostrzyce) Filip Ustowski (TED Goręczyno) Paweł Wesołowski (Football Owce Ostrzyce) Błażej Wróbel (Complex Autoserwis Egiertowo) Rafał Żabiński (Grunke Somonino) Bartłomiej Żołnowski (Nietykalni Skrzeszewo) 1 gol Damian Bieszka (DOM-BUD Kiełpino) Szymon Block (TED Goręczyno) Dariusz Bobrowski (FC Przywidz) Patryk Bronk (DOM-BUD Kiełpino) Marcin Brzeski (DOM-BUD Kiełpino) Grzegorz Choszcz (Trefl Kominiarz Kiełpino) Patryk Domaros (Complex Autoserwis Egiertowo) Przemysław Elgert (Nietykalni Skrzeszewo) Michał Hinc (No Name Kartuzy) Artur Hinca (TED Goręczyno) Damian Hinca (TED Goręczyno) Michał Jankowski (Grunke Somonino) Waldemar Kluge (Gryf Goręczyno) Filip Lemańczyk (Trefl Kominiarz Kiełpino) Wojciech Magulski (Gryf Goręczyno) Damian Nikel (Artstal Goręczyno) Marek Plichta (Complex Autoserwis Egiertowo) Patryk Stalka (Complex Autoserwis Egiertowo) Szymon Stencel (Artstal Goręczyno) Mirosław Szalewski (Football Owce Ostrzyce) Gracjan Szutenberg (Artstal Goręczyno) Mateusz Szwaba (Complex Autoserwis Egiertowo) Dawid Tusk (DOM-BUD Kiełpino) Jarosław Załuski (Gryf Goręczyno) Łukasz Zawadzki (No Name Kartuzy)

    KLASYFIKACJA FAIR PLAY: 1. DOM-BUD KIEŁPINO 1 pkt 2. FOOTBALL OWCE OSTRZYCE - 1 pkt NO NAME KARTUZY - 1 pkt 4. ARTSTAL GORĘCZYNO - 2 pkt 5. GRUNKE SOMONINO - 3 pkt 6. COMPLEX AUTOSERWIS EGIERTOWO - 4 pkt FC PRZYWIDZ - 4 pkt GRYF GORĘCZYNO - 4 pkt NIETYKALNI SKRZESZEWO - 4 pkt TREFL KOMINIARZ KIEŁPINO - 4 pkt 11. TED GORĘCZYNO - 5 pkt

    ŻÓŁTE KARTKI: 2 kartki Arkadiusz Elas (TED Goręczyno) Łukasz Zawadzki (No Name Kartuzy) 1 kartka Adrian Bobrowski (FC Przywidz) Dariusz Bobrowski (FC Przywidz) Marcin Chierum (Nietykalni Skrzeszewo) Grzegorz Choszcz (Trefl Kominiarz Kiełpino) Grzegorz Ciecholewski (FC Przywidz) Arkadiusz Elas (TED Goręczyno) Łukasz Grota (Grunke Somonino) Artur Hinca (TED Goręczyno) Damian Hinca (TED Goręczyno) Jakub Kąkol (Artstal Goręczyno) Waldemar Kluge (Gryf Goręczyno) Jacek Kołodziński (Nietykalni Skrzeszewo) Karol Kosek (Trefl Kominiarz Kiełpino) Adam Kryszewski (No Name Kartuzy) Mariusz Mejna (Complex Autoserwis Egiertowo) Andrzej Nikel (Artstal Goręczyno) Waldemar Olejnik (DOM-BUD Kiełpino) Seweryn Pakura (Football Owce Ostrzyce) Tomasz Plichta (Football Owce Ostrzyce) Paweł Radomski (Gryf Goręczyno) Robert Sobisz (Nietykalni Skrzeszewo) Patryk Stalka (Complex Autoserwis Egiertowo) Radosław Stankowski (TED Goręczyno) Artur Supernak (Gryf Goręczyno) Łukasz Szachraj (FC Przywidz) Mirosław Szalewski (Football Owce Ostrzyce) Maciej Ulenberg (Trefl Kominiarz Kiełpino) Błażej Wróbel (Complex Autoserwis Egiertowo) Jarosław Załuski (Gryf Goręczyno) Rafał Żabiński (Grunke Somonino) Bartłomiej Żołnowski (Nietykalni Skrzeszewo) Sebastian Żołnowski (Trefl Kominiarz Kiełpino)

    Terminarz trzeciej kolejki spotkań, która odbędzie się 20.12.2014 r.:

    1 16.00 ARTSTAL GORĘCZYNO – FC PRZYWIDZ

    2 16.50 NO NAME KARTUZY – TED GORĘCZYNO

    3 17.40 GRYF GORĘCZYNO - DOM-BUD KIEŁPINO

    4 18.30 GRUNKE SOMONINO – NIETYKALNI SKRZESZEWO

    5. 19.20 TREFL KOMINIARZ KIEŁPINO – FOOTBALL OWCE OSTRZYCE

    COMPLEX AUTOSERWIS EGIERTOWO – pauza



    info: Mariusz Lemk


      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018
    0.28

    POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel