START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Halowy Turniej Piłki Nożnej i wygrana GTS Sparty Wiślinka
  25 lutego 2014 08:50 - quaresma89 [121]
  fot: W.Kempa
  Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów rocznik 2003 zorganizowany z okazji przypadającej w 2014 roku 60-tej Rocznicy powołania do życia LZS - LKS "Orzeł " Trąbki Wielkie został rozegrany 23.02.2014 w hali Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich.
  Honorowy Patronat na tym turniejem objął Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol. Głównym organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Trąbkach Wielkich przy współpracy z Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich oraz PZ LZS w Gdańsku. Obsadę sędziowska zabezpieczył Pom. Z.P.N. w Gdańsku. Kierownikiem turnieju był Tomasz Kempa wiceprezes GZ LZS i LKS Orzeł w Trąbkach Wielkich.
  W turnieju udział wzięło 10 drużyn z województwa pomorskiego w tym z powiatu gdańskiego GTS Sparta Wiślinka, Osiczanka Osice i gospodarze LKS "Orzeł "Trąbki Wielkie. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy w których rozgrywano pierwszą fazę turnieju systemem każdy z każdym. Po rozegraniu 20 meczy w grupach kolejność przedstawia się następująco:
  Grupa A
  Im Gedania I Gdańsk - 10pkt - 11:3br.
  IIm Sparta Wiślinka - 10 - 9:4
  IIIm AP Gdańsk - 6 - 6:6
  IVm Conrad Gdańsk - 3 - 2:9
  Vm LKS Orzeł Trąbki Wielkie - 0 - 1:7

  Grupa B
  Im Gedania II Gdańsk - 9 - 9:3
  IIm Jaguar Gdańsk - 6 - 8:7
  IIIm Osiczanka Osice - 5 - 3:5
  IVm KP Starogard Gdański - 5 - 3:5
  Vm Morena Gdańsk - 2 - 1:4

  Zgodnie z regulaminem turnieju dwie pierwsze drużyny awansowały do półfinałów natomiast pozostałe zagrały mecze o miejsca 5-10.
  W meczach półfinałowych Jaguar pokonał Gedanię I 2:0, a Sparta pokonała Gedanię II 1:0.
  W meczu o IX miejsce LKS Orzeł Trąbki Wielkie pokonał Morenę Gdańsk 1:0,w meczu o VII miejsce KP Starogard Gdański pokonał Conrada Gdańsk 1:0, w meczu o V miejsce pomiędzy drużynami z Akademii Piłkarskiej Gdańsk i Osiczanką Osice w normalnym czasie padł wynik remisowy 2:2. W rzutach karnych Osiczanka wygrała 3:1. Po każdym zakończonym meczu o miejsce Prezes GZ LZS Roman Zielke wręczał pamiątkowe i okolicznościowe dyplomy.
  W małym finale o III miejsce zmierzyły się dwie drużyny z KKS Gedanii. W Tym pojedynku lepsza okazała drużyna Gedani II, która pokonała swoich kolegów klubowych 1:0.
  W wielkim finale spotkały się drużyny Jaguara Gdańsk i GTS Sparty Wiślinka. Pewne zwycięstwo odniosła drużyna Sparty 3:0.
  Po zakończeniu ostatniego meczu odbyło sie uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów medali i dyplomów. Mistrz ceremonii v-ce prezes Tomasz Kempa ogłaszał wyniki, a dekoracji dokonali Wójt Gminy Błażej Konkol oraz prezes GZ LZS Roman Zielkie.
  Obsługę ceremonii zabezpieczyli Hubert Hałun i W.Kempa.
  Za pierwsze miejsce w turnieju GTS Sparta Wislinka otrzymała Puchar Prezesa GZ LZS w Trąbkach Wielkich ,za drugie miejsce Jaguar Gdańsk otrzymał Puchar Wójta Gminy Trąbki Wielkie natomiast puchar V-ce prezesa GZ LZS i LKS Orzeł Trąbki Wielkich za III miejsce oraz za IV miejsce GZ LZS w Trąbkach Wielkich otrzymały drużyny reprezentujące Gedanię Gdańsk.
  Organizator wyróżnił pucharami najlepszych zawodników turnieju ; Macieja Pawłowskiego - król strzelców zdobywca 7 bramek, Aleksandra Murdzię uznanego za najwszechstronniejszego zawodnika oraz Jakuba Kowynia uznanego za najlepszego bramkarza.


  GTS Sparta Wiślinka wywalczyła zwycięstwo w składzie ; Jakub Kowynia br., Maciej Pawłowski, Jakub Pawłowski, Wojciech Pawluk, Jakub Brzezicki, Sebastian Anioł, Oskar Weyer, Wiktor Weyer i Marcel Gacek - trener Stefan Dutko.

  info: W.Kempa


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.29

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel