START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Kolejne sparingi Pogoni Lębork
  25 lutego 2014 07:59 - quaresma89 [67]
  Siódmy sparing Pogoni za nami. Tym razem przeciwnikiem biało-niebiesko-czerwonych było III-ligowe Pomorze Potęgowo.
  - Bardzo chciałem by zespół dobrze zagrał w obronie. W ostatnich 2 meczach straciliśmy aż 9 goli, teraz było znacznie lepiej - mówił o taktyce na mecz trener Sobiesław Przybylski.
  I faktycznie defensywa Pogoni wyglądało o niebo lepiej, w porównaniu z meczem z Gedanią. Tym razem w wyjściowej „11” zagrał Jasiński, Wesserling i Musuła, który na dobre wrócił do treningów i gry po przerwie spowodowanym kursem trenerskim.
  Pierwszy gol padł w 47 minucie po rzucie karnym sprowokowanym faulem przez naszego bramkarza. W II połowie gra Pogoni była poprawna, zespół stwarzał dużo sytuacji podbramkowych, brakowało jednak tej kropki nad "i". Wynik ustalił po kontrze tuż przez końcowym gwizdkiem Pytlak.

  Sparing, 19 lutego 2014r. godz. 18.30
  Pogoń Lębork – Pomorze Potęgowo 0:2 (0:2)
  bramki: 0:1 Bukowski (’47 k.-), 0:2 Pytlak (’89)

  Pogoń: Czekirda – Wesserling, Jasiński, Musuła, B. Żmudzki, Morawski (’46 Naczk), Łapigrowski, Kołucki, Stankiewicz, Sychowski, Waczkowski

  Pomorze: Kotłowski (’46 Kościelecki) – Zając (’46 Bukowski), Pietrzyk, Iwański, Pionk (’46 Ulanowski), Roeske (’46 Kleser), Solczak, Sawicki (’46 Bębenek), Mikołajczyk D. (’46 Kwaśnik), Pytlak, Laskowski.

  W kolejnym meczu kontrolnym Pogoń zmierzyła się na swoim boisku z piątoligową Radunią Stężyca. Mimo wielu okazji do zdobycia bramki, lęborczanie przegrali spotkanie.
  - Stworzyliśmy sobie dogodne sytuacje, ale nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Graliśmy z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, kontrowaliśmy sytuację na boisku, ale przegrywamy spotkanie. Nie wiem czym to może być powodowane, będę rozmawiał z zawodnikami - powiedział po meczu Sobiesław Przybylski, trener drużyny Pogoni.

  Sparing, 22 lutego 2014r. godz. 13.00
  Pogoń Lębork – Radunia Stężyca 1:2 (0:1)
  bramki: 0:1 B. Stencel ('21), 1:1 Waczkowski ('48 - asysta stankiewicz), 1:2 Węsiora ('90)
  Pogoń: Czekirda (46' Łapigrowski) - Bulczak (46' Bach), Jasiński, Janowicz, Fudala, (46' B.Żmudzki), Łapigrowski, Morawski (46' Weserling), Sychowski, Naczk (46' Stankiewicz), Waczkowski, Kolke (46' Kołucki)

  Radunia: Literski - Maszk, Hinc, Hinca, Bruski, Stencel, Hoffman, Biber, Szulfer, Mejer, Groth Zmiennicy: Ochal, Macholl, Cichosz, Węsiora, Wiczkowski, Zigert.

  info: Janusz Pomorski


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.3

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel