START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  VII kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej w Mostach
  29 stycznia 2014 13:41 - quaresma89 [37]
  fot: Adam Schröder
  W siódmej kolejce spotkań Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kosakowo drugiej porażki z rzędu, i drugi raz z zespołem z Rewy, doznała ekipa Mostów.
  W minioną niedzielę (26 stycznia) z wygranej cieszyli się zawodnicy Delfina, którzy dzięki tej wygranej awansowali na trzecią pozycję w tabeli.
  Kolejnej niespodzianki nie sprawiły tym razem Leśne Ludki, lider z Rewy pewnie i wysoko wygrał swój mecz i jak dotąd jest nie do zatrzymania, pewnie i wysoko wygrywając ostatnie spotkania ligowe.
  Ciekawie było natomiast w dwóch następnych spotkaniach. Najpierw Kazimierz podejmował AP-UKS Mosty, i mimo, iż nie był faworytem, zasłużenie prowadził do przerwy. Po zmianie stron UKS jednak się przebudził, i po wyrównaniu stanu meczu dodał jeszcze dwie kolejne bramki nie tracąc żadnej.
  Kolejne spotkanie: Rezerw z wiceliderem tabeli – Dębogórzem Wybudowaniem było od początku był bardzo wyrównane, a na około 10 minut przed końcem widniał rezultat remisowy. Faworyt jednak nie zawiódł i dzięki wygranej utrzymał jedynie dwupunktową stratę do prowadzącej Rewy.
  Najbardziej wyrównany był ostatni mecz: Pierwoszyno, po nieudanych występach, podejmowało Dębogórze, pauzujące z kolei w ostatnich dwóch tygodniach. Do przerwy obie ekipy miały na koncie po 1 bramce; po przerwie Dębogórze wyszło na dwubramkowe prowadzenie, jednak przeciwnik zdobył bramkę kontaktową i do końcowego gwizdka trwała zacięta walka. Wynik jednak nie uległ już zmianie i Dębogórze powoli pnie się w górę tabeli.

  Najbliższe mecze (Hala Sportowa przy Gimnazjum w Mostach, ul. Szkolna 16):
  - 2 lutego (VIII kolejka), od 10:10 do ok. 15:00
  - 16 lutego (IX kolejka), od 11:00 do ok. 15:00
  - 23 lutego (X kolejka), od 11:00 do ok. 15:00
  - 2 marca (XI kolejka i zakończenie), od 11:00 do ok. 15:00

  info: Adam Schröder
  »
  » Tabela i Wyniki


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.33

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel