START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Drugi turniej Puckiej Ligi Baśki 2013/2014
07 października 2013 19:13 - Piotr Łukaszewski [70]
fot: Henryk Radtke
W sobotę 28 września w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie odbył się drugi turniej Puckiej Ligi Baśki 2013/2014.. W turnieju wzięło udział 122 zawodników z 23 drużyn w tym 6 kobiet.

Turniej zakończył się zwycięstwem Ryszarda Koziroga (Gran Krokowa) przed Eugeniuszem Ellwartem (OSP Gnieżdżewo) oraz Markiem Radtke (Kłos Werblinia). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Kłos Werblinia grająca w składzie: Kazimierz Kwidziński, Maria i Juliusz Dominik, Marcin Piontke oraz Marek i Henryk Radtke, przed drużyną Gran Krokowa oraz ekipą Sokół Strzelno.

Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz trzy najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej drugiego turnieju
1. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) +172 pkt
2. Eugeniusz Ellwart (OSP Gnieżdżewo) +168 pkt
3. Marek Radtke (Kłos Werblinia) +167 pkt
4. Mariusz Kaźmierczak (Gran Krokowa) +156 pkt
5. Wojciech Golla (Rybacy Władysławowo) +154 pkt
6. Maria Dominik (Kłos Werblinia) +122 pkt
7. Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz) +113 pkt
8. Stanisław Dampc (indywidualnie) +112 pkt
9. Kazimierz Rohda (Gran Krokowa) +110 pkt
10. Andrzej Maszke (Białogóra) +105 pkt
11. Wojciech Adas (Szpela I Władysławowo) +102 pkt
12. Józef Białk (Sokół Strzelno) +101 pkt
13. Dawid Palczykowski (Brzozaki Mechowo) +100 pkt
14. Mateusz Adas (Szpela I Władysławowo) +95 pkt
15. Stanisław Bresiński (OSP Mrzezino) +93 pkt
16. Jan Kromlicki (Kontra Radoszewo) +93 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej pierwszego turnieju
1. Kłos Werblinia +436 pkt
2. Gran Krokowa +411 pkt
3. Sokół Strzelno +246 pkt
4. Brzozaki Mechowo +240 pkt
5. OSP Gnieżdżewo +208 pkt
6. Rybacy Władysławowo +206 pkt
7. OSP Mrzezino +178 pkt
8. Białogóra +130 pkt
9. OSP Łebcz +128 pkt
10. Pianka Gdynia +121 pkt

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po dwóch turniejach
1. Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz) 175 pkt
2. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) 145 pkt
3. Kazimierz Kwidziński (Kłos Werblinia) 143 pkt
4. Józef Miślisz (Szpela II Władysławowo) 129 pkt
5. Zbigniew Scheiba (Kłos II Werblinia) 120 pkt
6. Andrzej Minga (Białogóra) 116 pkt
7. Józef Białk (Sokół Strzelno) 116 pkt
8. Marek Radtke (Kłos Werblinia) 110 pkt
9. Eugeniusz Ellwart (OSP Gnieżdżewo) 110 pkt
10. Mariusz Kaźmierczak (Gran Krokowa) 107 pkt
11. Sylwester Dettlaff (OSP Mrzezino) 100 pkt
12. Antoni Goyka (Emeryci Mrzezino) 93 pkt
13. Kazimierz Tarnowski (Sokół Strzelno) 91 pkt
14. Adam Sitarz (Szpela II Władysławowo) 90 pkt
15. Andrzej Brzozowski (Brzozaki Mechowo) 89 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej po dwóch turniejach
1. Kłos Werblinia 335 pkt
2. Sokół Strzelno 270 pkt
3. Gran Krokowa 225 pkt
4. Brzozaki Mechowo 185 pkt
5. OSP Łebcz 185 pkt
6. OSP Mrzezino 170 pkt
7. Strzecha Starzyno 155 pkt
8. Pianka Gdynia 135 pkt
9. Kłos II Werblinia 130 pkt
10. Rekowianie Rekowo 120 pkt



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.4

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel