START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Ekstraligowe wzmocnienie Checzy Gdynia
  14 sierpnia 2013 18:53 - Piotr Łukaszewski [61]
  Zawodniczka ekstraligowej drużyny KKP Bydgoszcz Gabriela Sass w rundzie jesiennej występować będzie w Checzy Gdynia. We wtorek podpisano umowę wypożyczenia zawodniczki na okres pół roku.

  Gabriela Sass (27-03-1994) od początku kariery piłkarskiej związana była z Kobiecym Klubem Piłkarskim Bydgoszcz. Wspólnie z tą drużyną wywalczyła awans do Ekstraligi w sezonie 2010/2011. W sezonach 2011/2012 oraz 2012/2013 była podstawową pomocniczką zespołu występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej.

  W poprzednim sezonie na boisku pojawiła się w 16 (na 17 możliwych) meczach, spędzając na nim 1035 minut. Nowy nabytek Checzy ma za sobą również trzykrotne powołanie do Reprezentacji Polski U-19.

  - Bardzo się cieszę, że udało się nam pozyskać tak cenną zawodniczkę. Sprawa transferu trwała kilka dni. Od czwartku trwały rozmowy z zawodniczką, już w poniedziałek negocjowaliśmy warunki transferu czasowego z klubem, a już dziś mamy umowę. Dziękuję władzom KKP, że w przystępnych warunkach i bardzo szybko wyrazili zgodę na transfer. - relacjonuje sprawę transferu Mateusz Bieszke, prezes klubu.  info: Piotr Wiśniewski


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.33

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel