START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
XVI turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2012/2013
11 kwietnia 2013 17:51 - Piotr Łukaszewski [22]
W sobotę 6 kwietnia w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie odbył się szesnasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2012/2013. W turnieju wzięło udział 124 zawodników w tym 5 kobiet z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Ryszarda Koziroga (Gran Krokowa) przed Andrzejem Szlasem (Rekowianie Rekowo) oraz Adamem Jankowskim (indywidualnie). Najwyżej sklasyfikowaną kobietą okazała się Bernadeta Magulla (Gran Krokowa) zajmując 38 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Kaszubska Baśka Puck grająca w składzie: Kazimierz Jeske, Wacław Bałachowski, Zygmunt Wiśniewski, Jerzy Borkowski, Stanisław Dettlaff oraz Mirosław Blaszke przed drużyną Emeryci Mrzezino oraz ekipą Puma Darzlubie.

Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta i trzy najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej szesnastego turnieju
1. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) +243 pkt
2. Andrzej Szlas (Rekowianie Rekowo) +242 pkt
3. Adam Jankowski (indywidualnie) +232 pkt
4. Stanisław Bresiński (OSP Mrzezino) +176 pkt
5. Marian Matysiak (Fox Gdynia) +153 pkt
6. Wojciech Malon (Rekowianie Rekowo) +152 pkt
7. Antoni Goyka (Emeryci Mrzezino) +141 pkt
8. Kazimierz Jeske (Kaszubska Baśka Puck) +130 pkt
9. Tomasz Putkowski (indywidualnie) +125 pkt
10. Wacław Bałachowski (Kaszubska Baśka Puck) +123 pkt
11. Stanisław Szyrowski (Szpela Władysławowo) +115 pkt
12. Zbigniew Marciniak (Emeryci Mrzezino) +112 pkt
13. Zygmunt Wiśniewski (Kaszubska Baśka Puck) +110 pkt
14. Marek Bistram (Walety Bolszewo) +108 pkt
15. Kazimierz Czerwionka (indywidualnie) +105 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej szesnastego turnieju
1. Kaszubska Baśka Puck +395 pkt
2. Emeryci Mrzezino +366 pkt
3. Puma Darzlubie +334 pkt
4. Rekowianie Rekowo +323 pkt
5. Gran Krokowa +256 pkt
6. Walety Bolszewo +235 pkt
7. Huragan Smolno +233 pkt
8. Fox Gdynia +187 pkt
9. Strzecha Starzyno +157 pkt
10. Kłos I Werblinia +152 pkt

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po szesnastu turniejach
1. Mieczysław Balewski (Fox Gdynia) 764 pkt
2. Kazimierz Jeske (Kaszubska Baśka Puck) 559 pkt
3. Jerzy Sahs (Puma Darzlubie) 537 pkt
4. Antoni Bigot (Emeryci Mrzezino) 524 pkt
5. Zbigniew Drzeżdżon (Kontra Radoszewo) 520 pkt
6. Józef Dettlaff (Brzozaki Mechowo) 515 pkt
7. Mariusz Kaźmierczak (Gran Krokowa) 486 pkt
8. Wacław Bałachowski (Kaszubska Baśka Puck) 468 pkt
9. Stanisław Śliwicki (Walety Bolszewo) 455 pkt
10. Kazimierz Kreft (PKA Gdynia) 451 pkt
11. Roman Otrombke (Sokół Strzelno) 450 pkt
12. Marcin Piontke (Kłos I Werblinia) 449 pkt
13. Juliusz Dominik (Kłos I Werblinia) 448 pkt
14. Andrzej Okulski (Strzecha Starzyno) 448 pkt
15. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) 445 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej po szesnastu turniejach
1. Kłos I Werblinia 1560 pkt
2. Fox Gdynia 1485 pkt
3. Gran Krokowa 1430 pkt
4. PKA Gdynia 1410 pkt
5. Kaszubska Baśka Puck 1240 pkt
6. Emeryci Mrzezino 1235 pkt
7. Brzozaki Mechowo 1185 pkt
8. Huragan Smolno 1155 pkt
9. Pianka Gdynia 1155 pkt
10. Rekowianie Rekowo 1110 pkt



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.38

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel