START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  GKS Linia w przerwie zimowej
  20 marca 2013 18:45 - Piotr Łukaszewski [23]
  fot: Paulina Bigus
  Już od 15 stycznia do rundy wiosennej przygotowują się piłkarze B-klasowego zespołu GKS Linia. Drużyna trenera Piotra Klecha ma do dyspozycji halę gimnastyczną w Lini oraz siłownię. W lutym rozpoczęły się zajęcia na świeżym powietrzu na Orliku w Lini.

  Zespół rozegrał dotychczas trzy mecze kontrolne. Na sztucznej nawierzchni dwukrotnie rozegrali mecz z A-klasowym FC Gowidlino. W obu meczach zwyciężyli zawodnicy GKS Linia. W pierwszym meczu padł wynik 3:1, a bramki dla lińskiego zespołu strzelili: Szymon Grzenkowitz, Miłosz Brzeski i Patryk Ptasiński. W drugim meczu natomiast drużyna z Lini zwyciężyła aż 5:1, choć mecz wydawał się wyrównany. Bramki dla GKS strzelali: Łukasz Świątek, Aleksander Choszcz, Patryk Ptasiński i Miłosz Brzeski.

  W meczu sparingowym na Orliku z drużyną z Łebuni, zespół z Lini podzielony na trzy 5-osobowe zespoły uległ gościom 6:8. Bramki dla Lini strzelali: Aleksander Choszcz, Ireneusz Świątek i Filip Czaja.

  W zimowym okienku transferowym, wyróżniający się pomocnik drużyny z Lini Michał Choszcz zasilił drużynę IV-ligowego zespołu Anioły Garczegorze, gdzie wystąpił już w meczu regionalnego Pucharu Polski, w którym Anioły pokonały Gryf II Słupsk 5:0. To niewątpliwy sukces, że zawodnik z B-klasowego zespołu trafił tak szybko do klubu o trzy klasy wyżej.

  Szeregi drużyny z Lini zasilił Rafał Bronk - obrońca z V-ligowego zespołu GKS Sierakowice. Rafał to wychowanek klubu z Lini, który przez kilka ostatnich sezonów był podstawowym obrońcą drużyny z Sierakowic. Ponadto w rundzie jesiennej barwy drużyny z Lini reprezentować będą młodzi perspektywiczni zawodnicy: Filip Czaja z GOSRiT Luzino oraz Łukasz Świątek z Rozłazina.

  Przed zawodnikami z Lini jeszcze kilka sparingów i jest nadzieja, że będą zdobywać punkty w rundzie wiosennej.  info: Paulina Bigus


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.4

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel