START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  SIATKóWKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
VI kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku
11 marca 2013 20:43 - Piotr Łukaszewski [28]
fot: Marcin Klukowski
W minioną niedzielę rozegrana została VI kolejka rundy zasadniczej Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku.. Ciekawszymi meczami w tej kolejce były potyczki pomiędzy Tom Blok Wejherowo i I Lęborskim Batalionem Zmechanizowanym, KS Baza 44 i Bojan Żubry oraz AZS Lębork i Młodzi Gniewni.

Tom Blok Wejherowo rozegrał tego dnia dwa mecze. Pierwszy pewnie wygrał z Romkiem Lębork. W drugim, z wojskowymi, już nie było tak łatwo. Jednak po wyrównanym pojedynku zespół wyszedł zwycięsko bez straty seta i zawodnicy z Wejherowa mogli cieszyć się z dwóch zwycięstw tego dnia. Drugim zespołem który rozegrał dwa spotkania był KS Baza 44 Siemirowice. Pierwszy mecz zagrali z I LO i nie dali najmniejszych szans licealistom. Drugi mecz był ciekawszy, gdyż przeciwnik postawił wyżej poprzeczkę. Bojan Żubry po ostatniej wysokiej porażce z zawodnikami z Pucka ambitnie walczył o każdy punkt. Zawodnicy Bazy byli jednak lepsi w końcówkach i to oni wgrali to spotkanie. Mecz pomiędzy AZS Lębork a zespołem Młodzi Gniewni był wyrównany - obie drużyny walczą o środkową cześć tabeli. W pierwszym secie AZS o mały włos nie przegrał na własne życzenie w końcówce seta. W drugim secie natomiast zespół Młodzi Gniewni nie potrafił nawiązać walki i przegrał całe spotkanie.

W tabeli na pierwszym miejscu znajduje się Skojan MG Trans Puck, a tuż za nim Baza 44 i Tom Blok, którzy mają 2 punkty straty do lidera. Tabele zamyka I LO w Lęborku, które będzie walczyć z zespołem Gim 2 Lębork o udział w dalszych rozgrywkach. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały tylko dwie kolejki, po których dwa pierwsze zespoły awansują bezpośrednio do półfinałów, a ostatni zespół zakończy rywalizację na 10 pozycji. Pozostałe siedem zespołów walczyć będzie w play-off o dwa miejsca w półfinałach.info: Marcin Klukowski


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.3

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel