START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Gdynia Cup 2013 dla Checzy
  11 marca 2013 20:30 - Piotr Łukaszewski [52]
  Pierwszy ogólnopolski turniej Gdynia Cup 2013 zakończył się zwycięstwem Checzy Gdynia. Podopieczne Mateusza Bieszke odniosły komplet trzech zwycięstw. Drugie miejsce zajął I-ligowy Sztorm Gdynia, trzeci był Stomil Olsztyn (II liga), a czwarta lokata przypadła Kotwicy Kórnik. Najlepszą zawodniczką turnieju została Iwona Mnich z Checzy Gdynia.

  Już na początku zmagań kibice byli świadkami derbowego starcia Checzy ze Sztormem. Jak się okazuje było to najlepsze spotkanie turnieju. Mecz był bardzo wyrównany, a jedyną bramkę zdobyła Magdalena Bartosik. Po krótkiej przerwie na boisku pojawiły się jedenastki Stomilu i Kotwicy. Od początku mecz toczył się pod dyktando olsztynianek, które swoją przewagę udokumentowały dwoma bramkami. Na koniec pierwszego dnia turnieju odbył się mecz Sztormu ze Stomilem. Gdynianki odegrały się za wcześniejszą porażkę z Checzą i pewnie wygrały swoje spotkanie.

  W niedzielę zawodniczki musiały zmagać się z iście zimowymi warunkami pogodowymi. Przenikliwy mróz, silny wiatr i opady śniegu dały się we znaki piłkarkom, ale mimo to, w meczach nie brakowało ciekawych akcji. Na otwarcie drugiego dnia turnieju Checz nie dała szans Kotwicy wygrywając 4:1. Następnie pokonała Stomil 3:2, a na koniec imprezy Sztorm wygrał z Kotwicą 4:1.

  I kolejka
  Sztorm Gdynia - Checz Gdynia 0:1
  Stomil Olsztyn - Kotwica Kórnik 2:0

  II kolejka
  Sztorm Gdynia - Stomil Olsztyn 3:0
  Checz Gdynia - Kotwica Kórnik 4:1

  III kolejka
  Checz Gdynia - Stomil Olsztyn 3:2
  Kotwica Kórnik - Sztorm Gdynia 1:5

  Klasyfikacja końcowa
  1. Checz Gdynia 9 pkt 8:2
  2. Sztorm Gdynia 6 pkt 8:2
  3. Stomil Olsztyn 3 pkt 4:6
  4. Kotwica Kórnik 0 pkt 2:11

  Klasyfikacja strzelczyń
  1. Paula Krech (Stomil Olsztyn), Weronika Dziadura (Stomil Olsztyn), Mariola Obidowska (Stomil Olsztyn), Magda Koprowska (Stomil Olsztyn), Martyna Zańko (Checz Gdynia), Agnieszka Liśkowiak (Kotwica Kórnik), Klaudia Słowińska (Sztorm Gdynia), Luiza Szulc (Sztorm Gdynia), Aneta Plotzka (Sztorm Gdynia)
  2. Katarzyna Marczak (Sztorm Gdynia), Oliwia Siemińska (Checz Gdynia), Magdalena Bartosik (Checz Gdynia), Monika Pielowska (Sztorm Gdynia)
  3. Iwona Mnich (Checz Gdynia), Katarzyna Marczak (Sztorm Gdynia)  info: Piotr Wiśniewski


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.35

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel