START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
XIII turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2012/2013
26 lutego 2013 17:27 - Piotr Łukaszewski [37]
fot: Henryk Radtke
Dnia 24 lutego w Wiejskim Domu Kultury w Gnieżdżewie odbył się XIII turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2012/2013.. W turnieju wzięła udział rekordowa liczba Baśkarzy w historii siedmioletnich rozgrywek Puckiej Ligi Baśki - aż 144 zawodników z 24 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Kazimierza Kunza (Rybacy Władysławowo) przed Eugeniuszem Ellwartem (OSP Gnieżdżewo) oraz Marią Dominik (Kłos I Werblinia), będącą jednocześnie najwyżej sklasyfikowaną kobietą.

W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Rekowianie Rekowo grająca w składzie: Andrzej Szlas, Gertruda Lademann, Władysław Patok, Władysław Darżnik, Tadeusz Gąsiorowski oraz Wojciech Malon przed drużyną Fox Gdynia oraz ekipą Rybacy Władysławowo.

Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta, trzy najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej trzynastego turnieju
1. Kazimierz Kunz (Rybacy Władysławowo) 202 pkt
2. Eugeniusz Ellwart (OSP Gnieżdżewo) 162 pkt
3. Maria Dominik (Kłos I Werblinia) 153 pkt
4. Kazimierz Kwidziński (Kłos I Werblinia) 151 pkt
5. Kazimierz Jeske (Kaszubska Baśka Puck) 148 pkt
6. Roman Otrombke (Sokół Strzelno) 147 pkt
7. Stanisław Pipke (Sokół Strzelno) 147 pkt
8. Jan Wikowski (Huragan Smolno) 142 pkt
9. Jerzy Sahs (Puma Darzlubie) 133 pkt
10. Tadeusz Szczęsny (Walety Bolszewo) 133 pkt
11. Andrzej Szlas (Rekowianie Rekowo) 124 pkt
12. Mateusz Adas (Szpela Władysławowo) 124 pkt
13. Mieczysław Balewski (Fox Gdynia) 123 pkt
14. Dawid Palczykowski (Brzozaki Mechowo) 104 pkt
15. Grażyna Szczypior (Emeryci Mrzezino) 103 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej trzynastego turnieju
1. Rekowianie Rekowo 345 pkt
2. Fox Gdynia 330 pkt
3. Rybacy Władysławowo 326 pkt
4. Kaszubska Baśka Puck 314 pkt
5. Kłos I Werblinia 294 pkt
6. Sokół Strzelno 291 pkt
7. PKA Gdynia 291 pkt
8. Pianka Gdynia 280 pkt
9. Puma Darzlubie 263 pkt
10. Strzecha Starzyno 218 pkt

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po trzynastu turniejach
1. Mieczysław Balewski (Fox Gdynia) 715 pkt
2. Roman Otrombke (Sokół Strzelno) 450 pkt
3. Marcin Piontke (Kłos I Werblinia) 444 pkt
4. Mariusz Kaźmierczak (Gran Krokowa) 444 pkt
5. Kazimierz Jeske (Kaszubska Baśka Puck) 436 pkt
6. Marek Brzozowski (Brzozaki Mechowo) 414 pkt
7. Zdzisław Dawidowski (PKA Gdynia) 414 pkt
8. Sylwester Dettlaff (OSP Mrzezino) 413 pkt
9. Zbigniew Drzeżdżon (Kontra Radoszewo) 407 pkt
10. Andrzej Okulski (Strzecha Starzyno) 404 pkt
11. Juliusz Dominik (Kłos I Werblinia) 399 pkt
12. Bernadeta Magulla (Gran Krokowa) 399 pkt
13. Wacław Bałachowski (Kaszubska Baśka Puck) 398 pkt
14. Kazimierz Kreft (PKA Gdynia) 396 pkt
15. Kazimierz Rohda (Gran Krokowa) 384 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej po trzynastu turniejach
1. Kłos I Werblinia 1395 pkt
2. Fox Gdynia 1345 pkt
3. Gran Krokowa 1240 pkt
4. PKA Gdynia 1170 pkt
5. Huragan Smolno 1000 pkt
6. Pianka Gdynia 975 pkt
7. Sokół Strzelno 965 pkt
8. Kaszubska Baśka Puck 960 pkt
9. Emeryci Mrzezino 940 pkt
10. Brzozaki Mechowo 880 pkt



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.43

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel