START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
XII turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2012/2013
14 lutego 2013 17:43 - Piotr Łukaszewski [31]
Dnia 10 lutego w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie odbył się dwunasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2012/2013. W turnieju wzięło udział 132 zawodników z 23 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Romana Otrombke (Sokół Strzelno) przed Mieczysławem Dampcem (Szpela Władysławowo) oraz Bogdanem Miszką (Kłos II Werblinia). Najwyżej sklasyfikowaną kobietą okazała się Bernadeta Magulla (Gran Krokowa) zajmując 43 miejsce w klasyfikacji ogólnej. W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Kłos I Werblinia grająca w składzie: Juliusz i Maria Dominik, Henryk i Marek Radtke, Marcin Piontke oraz Kazimierz Kwidziński przed drużyną Szpela Władysławowo oraz ekipą Kaszubska Baśka Puck. Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz trzy najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej dwunastego turnieju
1. Roman Otrombke (Sokół Strzelno) +240 pkt
2. Mieczysław Dampc (Szpela Władysławowo) +209 pkt
3. Bogdan Miszka (Kłos II Werblinia) +202 pkt
4. Wojciech Adas (Szpela Władysławowo) +184 pkt
5. Juliusz Dominik (Kłos I Werblinia) +183 pkt
6. Kazimierz Kunz (Rybacy Władysławowo) +160 pkt
7. Henryk Radtke (Kłos I Werblinia) +158 pkt
8. Antoni Okulski (Strzecha Starzyno) +151 pkt
9. Jan Wikowski (Huragan Smolno) +150 pkt
10. Wacław Bałachowski (Kaszubska Baśka Puck) +131 pkt
11. Zdzisław Groth (Walety Bolszewo) +124 pkt
12. Józef Białk (Sokół Strzelno) +119 pkt
13. Mariusz Kaźmierczak (Gran Krokowa) +117 pkt
14. Stanisław Jurkiewicz (Pianka Gdynia) +117 pkt
15. Stanisław Dettlaff (Kaszubska Baśka Puck) +113 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej dwunastego turnieju
1. Kłos I Werblinia +487 pkt
2. Szpela Władysławowo +484 pkt
3. Kaszubska Baśka Puck +385 pkt
4. Sokół Strzelno +373 pkt
5. Rybacy Władysławowo +312 pkt
6. PKA Gdynia +282 pkt
7. Pianka Gdynia +271 pkt
8. OSP Mrzezino +215 pkt
9. Gran Krokowa +193 pkt
10. Kłos II Werblinia +184 pkt

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po dwunastu turniejach
1. Mieczysław Balewski (Fox Gdynia) 657 pkt
2. Marcin Piontke (Kłos I Werblinia) 444 pkt
3. Mariusz Kaźmierczak (Gran Krokowa) 439 pkt
4. Marek Brzozowski (Brzozaki Mechowo) 414 pkt
5. Sylwester Dettlaff (OSP Mrzezino) 413 pkt
6. Zdzisław Dawidowski (PKA Gdynia) 408 pkt
7. Zbigniew Drzeżdżon (Kontra Radoszewo) 407 pkt
8. Juliusz Dominik (Kłos I Werblinia) 399 pkt
9. Wacław Bałachowski (Kaszubska Baśka Puck) 398 pkt
10. Kazimierz Kreft (PKA Gdynia) 396 pkt
11. Jan Grochocki (PKA Gdynia) 382 pkt
12. Stanisław Śliwicki (Walety Bolszewo) 372 pkt
13. Kazimierz Rohda (Gran Krokowa) 364 pkt
14. Bogdan Miszka (Kłos II Werblinia) 360 pkt
15. Roman Otrombke (Sokół Strzelno) 355 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej po dwunastu turniejach
1. Kłos I Werblinia 1300 pkt
2. Fox Gdynia 1200 pkt
3. Gran Krokowa 1175 pkt
4. PKA Gdynia 1075 pkt
5. Huragan Smolno 935 pkt
6. Emeryci Mrzezino 905 pkt
7. Pianka Gdynia 885 pkt
8. Sokół Strzelno 875 pkt
9. Kaszubska Baśka Puck 850 pkt



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.35

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel