START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Igrzyska Młodzieży Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Halowej
07 lutego 2013 18:52 - Piotr Łukaszewski [50]
fot: Andrzej Byczkowski
W dniu 6 lutego na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Halowej Lekkoatletyce.. W rywalizacji wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego.

Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki i wyrównany. Na zakończenie zawodów młodzi lekkoatleci zostali nagrodzeni medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi w postaci sprzętu sportowego ufundowanego przez Prezydenta Miasta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta. Uroczystego otwarcia zawodów oraz dekoracji medalami dokonali: Kierownik Wydziału Kultury, Sportu, Promocji i Turystyki Michał Jeliński oraz Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych Andrzej Byczkowski.

Dziewczęta
Bieg na 30 metrów
1. Katerina Thomaidou (Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi) 4,68 sek.
2. Natalia Panasiuk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi) 4,72 sek.
3. Aleksandra Dżugan (Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi) 4,73 sek.

Skok wzwyż
1. Weronika Sapińska (Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie) 140 cm
2. Magdalena Konkel (Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi) 130 cm
3. Klaudia Kunkel (Szkoła Podstawowa w Luzinie) 125 cm

Skok w dal z miejsca
1. Martyna Grześkowiak (Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi) 2,10 m
2. Julia Lidzbarska (Szkoła Podstawowa w Kębłowie) 2,02 m
3. Karolina Błaszkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi) 2,01 m

Pchnięcie piłką lekarską
1. Julia Damps (Szkoła Podstawowa w Luzinie) 10,61 m
2. Nikola Szulc (Szkoła Podstawowa w Kębłowie) 9,80 m
3. Monika Formella (Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi) 9,28 m

Bieg na 600 metrów
1. Katarina Thomaidou (Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi) 1.50.85 min
2. Wiktoria Szumska (Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie) 2.02.84 min
3. Marta Król (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie) 2.08.07 min

Chłopcy
Bieg na 30 metrów
1. Jakub Szreder (Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie) 4,60sek.
2. Marcin Okrój (Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie) 4,65 sek.
3. Paweł Langa (Szkoła Podstawowa w Luzinie) 4,66 sek.

Skok wzwyż
1. Piotr Młynarczykowski (Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi) 143 cm
2. Dawid Sirocki (Szkoła Podstawowa w Luzinie) 140 cm
3. Karol Perkowski (Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Rumi) 135 cm

Skok w dal z miejsca
1. Damian Lisiecki (Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie) 2,21 m
2. Piotr Urban (Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie) 2,07 m
3. Marcel Betcher (Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie) 2,04 m

Pchnięcie piłką lekarską
1. Oskar Gostkowski (Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie) 10,05 m
2. Wojciech Kafka (Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie) 9,42 m
3. Hubert Koss (Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie) 9,32 m

Bieg na 1000 metrów
1. Wojciech Kafka (Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie) 3.14.11 min
2. Maciej Koszałka (Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie) 3.19.60 min
3. Krzysztof Grablowski (Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi) 3.19.66 min

Tabela medalowa

  Złote Srebrne Brązowe Razem
Rumia 4 2 5 11
Reda 3 2 1 6
Wejherowo 2 3 1 6
Luzino 1 1 2 4
Kębłowo 0 2 0 2
Gościcino 0 0 1 1

 



info: Bartłomiej Woźniak


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.28

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel