START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  SIATKóWKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Turniej Piłki Siatkowej z Okazji 93 Rocznicy Zaślubin Polski z Morzem
04 lutego 2013 18:48 - Piotr Łukaszewski [84]
fot: MKS Korab Puck
Dnia 3 lutego w hali MOKSiR w Pucku rozegrano coroczny Turniej Piłki Siatkowej z Okazji 93 Rocznicy Zaślubin Polski z Morzem w kategoriach juniorów i młodzików..

Turniej juniorów najpierw rozegrano w dwóch grupach, a następnie w meczach finałowych spotkały się drużyny według zajętych miejsc.

Wyniki meczów grupy A
Korab I Puck - SPS Lębork 2:0
Korab I Puck - Alpat Gdynia 1:2
Alpat Gdynia - SPS Lębork 2:0

Tabela grupy A
1. Alpat Gdynia 4:0 4:1
2. Korab I Puck 2:2 3:2
3. SPS Lębork 0:4 0:4

Wyniki meczów grupy B
Olimpijczyk Pruszcz - Kamionka Sopot 0:2
Korab II Puck - Olimpijczyk Pruszcz 2:0
Korab II Puck - Kamionka Sopot 2:0

Tabela grupy B
1. Korab II Puck 4:0 4:0
2. Kamionka Sopot 2:2 2:2
3. Olimpijczyk Pruszcz 2:2 0:4

Mecz finałowy o V miejsce
Olimpijczyk Pruszcz Gdański - SPS Lębork 2:0

Mecz finałowy o III miejsce
Korab I Puck - Kamionka Sopot 0:2

Mecz finałowy o I miejsce
Alpat Gdynia - Korab II Puck 1:2

Klasyfikacja końcowa juniorów
1. Korab II Puck
2. Alpat Gdynia
3. Kamionka Sopot
4. Korab I Puck
5. Olimpijczyk Pruszcz Gdański
6. SPS Lębork

Nagrody dla najlepszych zawodników w poszczególnych zespołach otrzymali: Mateusz Łepkowski (Olimpijczyk Pruszcz Gdański), Sławomir Młyński (SPS Lębork), Błażej Bieżuński (Korab I Puck), Marcin Krutczenko (Kamionka Sopot), Piotr Kwiakowski (Alpat Gdynia), Jakub Weiher (Korab II Puck).

Turniej młodzików rozegrano systemem "każdy z każdym".

Wyniki meczów
MKS Korab Puck - Jurand Malbork 2:1
Jurand Malbork - Jasieniak Gdańsk 0:2
MKS Korab Puck - Jasieniak Gdańsk 2:1

Klasyfikacja końcowa młodzików
1. MKS Korab Puck 4:0 4:2
2. Jasieniak Gdańsk 2:2 3:2
3. Jurand Malbork 0:4 1:4

Nagrody dla najlepszych zawodników w poszczególnych zespołach otrzymali: Patryk Gaffke (MKS Korab Puck), Przemysław Paduszek (Jurand Malbork), Witold Klimas (Jasieniak Gdańsk).

Nagrodę specjalną dla najmłodszego i najbardziej walecznego zawodnika otrzymał Jakub Nowak z Koraba.

Drużyny za zajęcie trzech pierwszych miejsc otrzymały pamiątkowe medale. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i upominki, które wręczali: Burmistrz Miasta Puck Marek Rintz, Przewodnicząca Rady Miasta Puck Hanna Pruchniewska i pomysłodawca Turnieju - Andrzej Jarosz.



info: MKS Korab Puck


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.39

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel