START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  11 kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej
  04 lutego 2013 18:01 - Piotr Łukaszewski [24]
  W niedzielę 3 lutego odbyła się 11 kolejka rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej..

  Superliga
  W Superlidze po jedenastu kolejkach na prowadzenie wysunęła się drużyna Mściwoj Team, która tym razem pokonała Zbrójstal/Ekspert Kartuzy 3:1. Na drugim miejscu znajduje się Graham Sierakowice, który zremisował z Syldarem Kiełpino 2:2. Cenne zwycięstwo gwarantujące utrzymanie się w Superlidze odniosła Copacabana Gdańsk, która pokonała Wodomex Bojano 5:3. Kolejne trzy punkty na swoim koncie dopisuje też drużyna Elus Kartuzy, która zwyciężyła SMS Słupsk 4:2.

  I liga
  W walce o czołowe pozycje rywalizują co najmniej cztery drużyny. Chociaż całkowicie bez szans nie jest jeszcze piąte w tabeli Grunke Somonino, które nieoczekiwanie pokonało lidera Mściwoj Kartuzy 1:0. Cenne zwycięstwo odniosła drużyna ZBZ Formela Żukowo, która pokonała drużynę Elwoz Szklana 4:2. Równie ważne punkty dopisuje sobie zespół Timred Piekło Dolne, który pokonał Ekspert/Zbrójstal Kartuzy 6:3. Zacięty przebieg miało też spotkanie pomiędzy Klejną Dachy Sierakowice i Markbudem Grzybno. Ostatecznie lepsza okazała się drużyna z Sierakowic wygrywając 4:3.

  II liga
  Za plecami drużyny Drink Team trwa rywalizacja o podium. Wiele emocji dostarczyło spotkanie pomiędzy drużynami Kostbet Miszewko - Drink Team Kolbudy. Po zaciętym meczu Kostbet pokonał drużynę z Kolbud 4:2. Była to pierwsza porażka Drink Team w tym sezonie. Oktan Kartuzy wygrał z zespołem WJM Kaszub Kartuzy 6:2. Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy po zaciętym spotkaniu pokonała Trefl Gdynia 4:2. W ostatnim meczu 11 kolejki bardzo cenne zwycięstwo odniósł Forbiz Kartuzy, który pokonał Zarex Kartuzy 4:0. To zwycięstwo pozwoliło utrzymać tej drużynie drugie miejsce w tabeli II ligi.  info: Jarosław Kulaszewicz


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  1.3

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel