START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Juniorzy Pogoni Lębork coraz lepiej
  13 listopada 2012 13:35 - Patrycja Kos [8]
  Dwie wygrane i jedna porażka to dorobek juniorów Pogoni Lębork w tym tygodniu..

  12 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów A, 11 listopada
  Pogoń Lębork - Jedynka Reda 1:2

  Bramka: Miasnikow

  Bez Butowskiego, Naczka i Miszkiewicza do meczu z Jedynką Reda przystąpił zespół Juniorów Pogoni. Mimo, że ekipa z Lęborka stworzyła w meczu wiele sytuacji podbramkowych i optycznie przeważała, to jednak goście byli skuteczniejszy, bezwzględnie wykorzystując swoich kilka sytuacji podbramkowych. Przegrana z Redą komplikuje sytuację w tabeli.

  10 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior A, 10 listopada
  Dąb Kusowo - Pogoń Lębork 1:10

  Bramki: Wierzbowski x3, Wos x3, Śliwiński x2, Keler, Oszmaniec

  Wysokim zwycięstwem rozgrywki jesienne zakończyli juniorzy starsi SKO trenera - Rafała Bartoszka. Mimo, że w lidze zespół Pogoni jest najmłodszą drużyną, której podstawę stanowią zawodnicy rocznika 1996 wspomagani zawodnikami rocznika 1997 i jednym 1998, na półmetku rozgrywek zespół juniorów zajmuje drugą lokatę tuż za Jantarem Ustka. Gospodarze do meczu wyszli w dziesięciu, a w trakcie meczu otrzymali jeszcze dwie czerwone kartki. Przewaga Pogonistów była niezachwiana przez całe 90 minut spotkania.

  12 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów D1, 11 listopada
  Pogoń/UKS Trójka Lębork - Gryf Wejherowo 4:1

  Bramki: Dawid Młyńczyk x2, Kacper Truszczyński, Jakub Cierocki

  Dnia 11 listopada rozegrano mecz Pomorskiej Ligi Juniorów rocznika 2000. Pogoń/UKS Trójka Lębork podejmowała drużynę Gryfa Wejherowo. Zespół gości do tego spotkania miał tyle samo punktów co juniorzy, mecz był więc dla obu zespołów bardzo ważny. Już początek pokazał, że żadna drużyna w tym spotkaniu nie będzie grała na remis. Pierwszą bramkę strzelili goście w dziewiątej minucie meczu. Koncertowa wymiana piłki na jeden kontakt dzięki czemu zawodnik z nr 13 znalazł się w sytuacji sam na sam z Dawidem Soszlerem i silnym precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadził Gryfa na prowadzenie. Dziesięć minut później  juniorzy wyrównują. Jakub Kreft obsługuje precyzyjnym podaniem Kacpra Truszczyńskiego, a ten nie daje bramkarzowi najmniejszych szans. Sześć minut później jest już 2:1. Sebastian Urban, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku precyzyjnie podaje do Dawida Młyńczyka, a ten takich sytuacji nie marnuje. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.

  W drugiej połowie w bramce pojawia się Hubert Labuda, a Bartek Łosiak zostaje przesunięty do przodu. W 50 minucie na listę strzelców wpisuje się Jakub Cierocki, który otrzymał piłkę od Dawida Młyńczyka. Jest 3:1. W 52 minucie Dawid Młyńczyk oddał strzał na bramkę rywali. Bramkarz Gryfa jednak obronił tę piłkę, lecz przy dobitce Młyńczyka był już bezsilny. Potem jeszcze trzy przepiękne akcje w których kolejno przestrzelili: Sebastian Urban, Jakub Cierocki i Jakub Kreft. Gra w drugiej połowie się zaostrzyła, czego efektem trzy kary minutowe jakie arbiter zastosował wobec zawodników obu drużyn.  info: pogon.lebork.pl


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.3

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel