START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  SIATKóWKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Baltic Rally - turniej eliminacyjny w Lęborku
16 października 2012 10:32 - Patrycja Kos [26]
fot: Marcin Klukowski
W minioną niedzielę siatkarze amatorzy rozpoczęli zmagania w turnieju eliminacyjnym Baltic Rally - Bałtyckie mistrzostwa amatorów w grach zespołowych programu South Baltic.. Do turnieju zgłosiło się 10 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy po pięć drużyn. W pierwsza niedzielę rozgrywek swoje mecze rozegrała grupa A, a grupa B pierwsze mecze rozegra już w 21 października.

Zespoły rozegrają mecze w grupach - potrwa to do 28 października, a w listopadzie trzy najlepsze zespoły z grupy A i B awansują do grupy finałowej która rozegra miedzy sobą mecze i wtedy poznamy trzy zespoły które awansują do turnieju finałowego w 2013 odbywającego się w Lęborku. Wszystkie mecze odbywają się do dwóch wygranych setów, a całe rozgrywki są prowadzone na dwóch boiskach jednocześnie w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku.

Podczas pierwszych meczy w grupie A niepokonanym zespołem jest KS Baza 44 Siemirowice. Jest to drużyna która razem z I Lęborskim Batalionem Zmechanizowanym rozegrała trzy spotkania pod rząd. Wojskowi z Lęborka przegrali tylko z Bazą 44, pozostałe zespoły rozegrały po dwa mecze. W najlepszej sytuacji do awansu jest zespół Bojan Żubry, który ma na koncie przegraną i wygraną, natomiast PKS NightShadows Wejherowo i I LO Lębork mają po dwie porażki. Kolejne mecze w grupie A odbędą się 28 października.

Klasyfikacja końcowa w Grupie A
Bojan Żubry - KS Baza 44 0:2
JW Lębork - PKS Wejherowo 2:0
KS Baza 44 - JW Lębork 2:0
I LO - Bojan Żubry 0:2
JW Lębork - I LO 2:0
PKS Wejherowo - KS Baza 44 0:2info: Marcin Klukowski


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.33

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel