START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  GALERIA

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo
fot. Michał Kaczmarek

::  SPORTY WALKI


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo
08 października 2012 13:24 - Patrycja Kos [49]
fot: Michał Kaczmarek
Ostatnim turniejem obejmującym rywalizację w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego pomorskich judoków były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.. Współzawodnictwo w sporcie młodzieżowym obejmuje rywalizację w 49 dyscyplinach indywidualnych i 19 zespołowych.

W Hali Sportów Walki Gwardii w Koszalinie na czterech matach stawiło się 119 młodzików i 40 młodziczek z 27 sekcji judo czterech województw.

Klasyfikacja końcowa w kategorii młodziczek
1. Anna Kamińska (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
1. Aleksandra Butlewska (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Katarzyna Łagosz (UKS Mosty Kosakowo)
1. Felicja Gajdowska (UKS Galeon Gdynia)
2. Barbara Fałtynowicz (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Małgorzata Kucharska (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
1. Alicja Dudek (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
1. Julia Jaśkiewicz (STS Gryf 3 Słupsk)
3. Anna Nazaruk (STS Gryf 3 Słupsk)

Klasyfikacja końcowa w kategorii młodzików
2. Aleksander Jasiński (UKS Galeon Gdynia)
5. Radosław Szulc (UKS Conrad Gdańsk)
5. Damian Fąs (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
2. Kamil Matkowski (STS Gryf 3 Słupsk)
2. Adrian Winiarczyk (UKS Piast Wrzeście)
5. Jakub Serafin (STS Gryf 3 Słupsk)
1. Jędrzej Stecki (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
2. Cezary Tchórzewski (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Paweł Granicki (STS Gryf 3 Słupsk)
3. Adrian Kaliś (UKS Mosty Kosakowo)
5. Paweł Babiński (UKS Conrad Gdańsk)
1. Jakub Siedlikowski (STS Gryf 3 Słupsk)
3. Kamil Sandach (UKS Opty Gdynia)
3. Jacek Bołoz (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
5. Mateusz Krauze ((SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Maksymilian Bogdał (UKS Conrad Gdańsk)
5. Maciej Ciemiński (AZS AWFiS Gdańsk)
2. Jakub Korzeniowski (UKS Galeon Gdynia)
3. Patryk Frąckowiak (UKS Conrad Gdańsk)
5. Mateusz Liss (WKS Flota Gdynia)
5. Karol Gruszczyński (UKS Mosty Kosakowo)

Pomorscy juniorzy młodsi i juniorzy walczyli w miniony weekend w Międzynarodowych Mistrzostwach Wrocławia z udziałem ponad 400 judoków i judoczek z Czech, Litwy, Niemiec, Rosji, Szwecji, Ukrainy, Włoch i Polski.

Klasyfikacja końcowa w kategorii juniorów młodszych
1. Anita Formela (GKS Żukowo)
1. Tomasz Błoński (STS Gryf 3 Słupsk)
5. Jakub Konecki (STS Gryf 3 Słupsk)
1. Patryk Kastner (STS Gryf 3 Słupsk)
3. Kamil Kotlik (UKS Conrad Gdańsk)
5. Wojciech Wnęk (UKS Conrad Gdańsk)
2. Szymon Armatowski (UKS Conrad Gdańsk)
4. Miłosz Pozański (UKS Opty Gdynia)
4. Przemysław Szuta (UKS Opty Gdynia)

Klasyfikacja końcowa w kategorii juniorów
5. Marta Sowa (UKS Conrad Gdańsk)
5. Magdalena Miller (AZS AWFiS Gdańsk)
7. Anna Cholewińska (UKS Conrad Gdańsk)
1. Barbara Lichońska (AZS AWFiS Gdańsk)
3. Anita Formela (GKS Żukowo)
2. Artur Babiński (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
5. Marcin Szymczak (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Rafał Błoński (STS Gryf 3 Słupsk)
2. Piotr Zakrzewski (AZS AWFiS Gdańsk)



info: Michał Kaczmarek


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.3

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel