START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Zwycięska kolejka juniorów Pogoni
  08 października 2012 12:31 - Patrycja Kos [17]
  fot: Janusz Pomorski
  Kolejny tydzień i po raz kolejny wyśmienita postawa juniorów Pogoni Lębork, którzy tym razem nie stracili żadnego spotkania..

  7 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów A, 6 października
  Pogoń Lębork - AP Malbork 2:0

  Bramki: Waczkowski, Naczk

  Ważne zwycięstwo odniósł zespół juniorów starszych Pogoni Lębork nad Akademią Piłkarską Malbork. Świetny mecz zagrał bramkarz gości, ale i on musiał ulec w pierwszej połowie Waczkowskiemu, który zmienił wynik spotkania. Malbork odpowiedział strzałem w słupek. W drugiej połowie Pogoń stworzyła dużo sytuacji na gola, a jedną z nich wykorzystał Miłosz Naczk przy asyście Jędrzeja Waczkowskiego.

  Trener Andrzej Małecki nie krył zadowolenia z wyniku. - Mój zespół pokazał że potrafi grać w piłkę i po słabszym początku sezonu wracamy na prawidłowe tory. Dziś stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych, a nasze zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Dziękuję chłopcom za zaangażowanie w meczu i w tygodniu przed spotkaniem.

  6 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior A, 6 października
  Jantaria Pobłocie - Pogoń Lębork 1:4

  Bramki: Wierzbowski, Oszmaniec, Kołodziejski, Wos

  W fatalnych warunkach, w deszczu i błocie przyszło grać drużynie juniorów Pogoni w Pobłociu. - Nasza przewaga nie podlegała dyskusji przez cały mecz. Mimo ekstremalnie trudnego boiska staraliśmy się grać w piłkę i to nam wychodziło - powiedział po spotkaniu trener Rafał Bartoszek.

  7 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów D1, 6 października
  Pogoń/UKS Trójka Lębork - Bałtyk Gdynia 1:0

  Bramka: Łosiak

  W sobotnie deszczowe popołudnie zespół juniorów Pogoni zmierzył się w Lęborku z Bałtykiem Gdynia. Z powodu choroby trener nie mógł do meczu wystawić wszystkich zawodników, zabrakło m.in. Dawida Młyńczyka. Spotkanie rozpoczęło się od wzajemnych ataków i obie drużyny szukały sposobu na zdobycie prowadzenia. Sztuka ta udała się w ósmej minucie Bartkowi Łosiakowi, który rozgrywał drugi mecz z rzędu w linii obrony. Łosiak zdecydował się na szybkie wyprowadzenie kontry, gdzie wykorzystał szybkość jaką dysponuje i wyszedł na sytuację sam na sam z bramkarzem gości umieszczając piłkę w lewym rogu bramki. Drużyna Pogoni nie spoczęła na laurach i w dalszym ciągu szukała okazji na podwyższenie wyniku. Jednak najgroźniejszą sytuację pod koniec pierwszej połowy mieli goście strzelając w słupek.

  Po przerwie mimo walki z obu stron wynik nie uległ zmianie. Goście ambitnie dążyli do zdobycia wyrównania, a pogoniści szukali okazji do podwyższenia wyniku. Dzięki bardzo dobrej postawie obu bramkarzy w tym meczu nie padło już więcej bramek. Pogoń dopisuje sobie zatem ważne trzy punkty i powoli rozpoczyna marsz w górę tabeli.

  Junior D, grupa II SKO 6 października
  Anioły Garczegorze - Pogoń Farm Frites Lębork 1:5  info: Janusz Pomorski


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.32

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel