START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Juniorzy Pogoni w Pomorskiej Lidze A
  07 września 2012 15:29 - Patrycja Kos [31]
  W okresie przygotowawczym zespół juniorów Pogoni Lębork rozegrał cztery sparingi. Pierwszy mecz rozegrali z seniorami Pogoni, przegrywając 5:1.. Następne spotkania Juniorów kończyły się wynikiem pozytywnym. Z Polonią Gdańsk wygrali 2:1, następnie z Bazą 44 aż 4:1. Podczas meczu z  Jantarem Ustką nie dali szans przeciwnikom, kończąc mecz wynikiem w 3:0.

  - Nie jestem do końca zadowolony z przebiegu okresu przygotowawczego - mówi trener drużyny Andrzej Małecki. - Ze względu na pracę i praktyki zawodowe część zawodników nie mogła uczestniczyć w sierpniowych treningach i sparingach.

  W wakacyjnej przerwie drużynę opuścił Rafał Malek i Jakub Żmudzki, którzy dołączyli do seniorów. Z juniorów młodszych do starszych przeszło trzech wyróżniających się zawodników rocznika 1996. Obrońcy Łukasz Janowicz i Mateusz Sadowski oraz napastnik Aleksander Jastrzębski, a także Igor Miasnikow z juniorów Arki Gdynia. W zespole może także grać trzech zawodników z kadry seniorów: Dominik Czekirda, Jakub Żmudzki i Szymon Bach.

  1 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów A, 30 sierpnia

  Pogoń Lębork - Bytovia Bytów 0:0

  Bez Dominika Itrycha, Tomasza Licy, Macieja Opary i bramkarza Tomasza Gaffke do pierwszego meczu nowego sezonu w Pomorskiej Lidze Juniorów A przystąpiła drużyna Pogoni Lębork. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Klarowne sytuacje bramkowe pojawiły się w drugiej odsłonie spotkania.


  2  kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów "A", 2 września

  Bałtyk Gdynia - Pogoń Lębork 3:0

  Podobnie jak 3 dni wcześniej bez Dominika Itrycha, Tomasza Licy i Macieja Opary do drugiego meczu w Pomorskiej Lidze Juniorów A przystąpił zespół trenera Andrzeja Małeckiego. Drużyna Bałtyku, w którego składzie pojawili się także piłkarze z rozwiązanych wcześniej rezerw Bałtyku pokazała, że w tym sezonie będzie liczyć się w stawce.

  - Graliśmy z kontry i stworzyliśmy kilka groźnych sytuacji bramkowych - podsumował mecz trener Małecki. - Graliśmy płynniej niż z Bytovią, cały mecz obfitował w ciekawe akcje, to jednak Bałtyk miał więcej szczęścia.  info: Janusz Pomorski


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.35

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel