START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Puchar Polski: Błękitni Motarzyno - Pogoń Lębork 0:9
  04 września 2012 13:03 - Patrycja Kos [37]
  Efektownym zwycięstwem rozpoczęła pucharową przygodę drużyna Pogoni. W meczu w Motarzynie z B-klasowymi Błękitnymi padło aż 9 goli. Wszystkie strzeliła Pogoń. Na listę strzelców czterokrotnie wpisał się Ilanz, a poza tym Żmudzki, Morawski, Haraszczuk i bramkarz Michał Skrzypczak, który przez 15 minut zagrał w polu.

  Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami trener Przybylski dał pograć zawodnikom, którzy mniej grali w meczach ligowych. W pierwszej "11" zagrał więc Żółtowski, Krajnik czy Główczewski. Z przyczyn zawodowych w Motarzynie zabrakło Kozakiewicza, Jasińskiego, Malka, a z powodu kontuzji Stankiewicza.

  - Zespół do meczu podszedł poważnie, nie zlekceważył przeciwnika i za to dziękuje zawodnikom. Teraz przygotowujemy się do meczu w Objeździe - powiedział po meczu trener Sobiesław Przybylski.

  Błękitni Motarzyno - Pogoń Lębork 0:9

  Bramki: 0:1 Żmudzki, 0:2 Ilanz, 0:3 Morawski, 0:4 Ilanz, 0:5 Ilanz, 0:6 Haraszczuk, 0:7 Skrzypczak, 0:8 Skrzypczak, 0:9 Ilanz  info: Janusz Pomorski


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.33

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel