START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Pierwszy miesiąc wakacji z GOSRiT Luzino
  01 sierpnia 2012 13:18 - Piotr Łukaszewski [22]
  fot: Piotr Klecha
  Minął pierwszy miesiąc wakacji. W tym czasie na obiektach GOSRiT Luzino do zbliżającego się sezonu ligowego swoje przygotowania zaplanowało wiele klubów nie tylko z terenu naszego województwa.. Pierwsi w Luzinie zameldowali się zawodnicy Bałtyku Gdynia rocznik 1997, którzy przez tydzień szlifowali formę.

  Swoje przygotowania rozpoczęli już także zawodnicy GOSRiT 99 Luzino. Podopieczni trenera Grzegorza Semaka przygotowując się na własnych obiektach nie mogą się już doczekać rozpoczęcia rundy jesiennej, w której będą debiutować w najwyższej klasie rozgrywkowej Pomorskiej Ligi Junior C2. Zbyt długiej przerwy nie mieli zawodnicy GOSRiT 97 Luzino, którzy wzmocnieni rocznikiem 1996 przygotowują się na własnych obiektach do rozgrywek Juniora B.

  W połowie lipca na luzińskim stadionie można było oglądać zmagania ligowych piłkarzy. Najpierw sparing rozegrał beniaminek II ligi Gryf Orlex Wejherowo, który pokonał III-ligową Cartusię Kartuzy 3:1. Kolejne dwa mecze towarzyskie rozegrał spadkowicz z T-Mobile Ekstraklasy - Cracovia Kraków, która najpierw pokonała Piast Gliwice, aby kilka dni później zremisować z II-ligową Bytovią Bytów 1:1.

  Po tych spotkaniach do Luzina przyjechały dwa najstarsze zespoły juniorów Bałtyku Gdynia oraz już po raz drugi zorganizowano Obóz Bramkarski, w którym uczestniczyło 18 młodych bramkarzy z terenu całego województwa. Odbywa się również kurs instruktora piłki nożnej. Uczestniczy w nim ponad 30 kandydatów na trenerów, którzy maja okazję skorzystać z luzińskiej gościnności.

  Wszyscy oni mieli możliwość obejrzenia dwóch bardzo ciekawych sparingów. W pierwszym z nich drużyna KTS-K Wikęd Luzino przegrała z beniaminkiem IV ligi Aniołami Garczegorze 1:2. Chwilę później, na boisku Stadionu Gminnego w Luzinie swój ostatni mecz przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych rozegrał Gryf Orlex Wejherowo. Podopieczni trenera Grzegorza Nicińskiego pokonali w nim spadkowicza z II ligi - Bałtyk Gdynia 2:1.

  W lipcu nie mniej działo się na luzińskim Orliku. Przez cały miesiąc swoje mecze rozgrywają na nim młodzi uczestnicy Wakacyjnej Ligi Orlik. W imprezie organizowanej przez Piotra Jasielskiego uczestniczy ponad 180 zawodników i zawodniczek z terenu gminy i okolic.

  Oprócz tych rozgrywek odbył się również Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej dla rocznika 1999. W zawodach organizowanych przez Grzegorza Semaka uczestniczyło 50 młodych piłkarzy. Turniej ten był również etapem selekcji do drużyny GOSRiT 99. W ostatni weekend lipca rozegrane zostały również Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Kobiet, które były organizowane przez Rafała Freitaga i Adama Olejniczaka.

  W poniedziałek 30 lipca na swój obóz sportowy wyjechali zawodnicy GOSRiT/el professional 2001/2002, oraz GOSRiT 2000. Ponad 40 podopiecznych trenerów Pawła Radeckiego i Piotra Jasielskiego szlifować będzie formę na obiektach sportowych w niedalekiej Lini.

  Sierpień zapowiada się równie ciekawie. W tym czasie na obóz sportowy do Luzina przyjeżdżają dwie drużyny Gwardii Koszalin, piłkarki Checzy Gdynia oraz koszykarze UKS Jantar Sopot. Na swoje zgrupowanie do Lini wyjeżdżają piłkarze GOSRiT 99 Luzino. Zakończy się również Wakacyjna Liga Orlik oraz kurs instruktora piłki nożnej. Swoje przygotowania do sezonu rozpoczną również pozostałe drużyny: beniaminek II ligi kobiet GOSRiT dziewczyny, GOSRiT 98, który występować będzie w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Junior C1 oraz najmłodsi luzińscy piłkarze GOSRiT 2003/04.  info: Piotr Klecha


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.36

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel