START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Brązowy medal dla pomorskich lekkoatletów na OOM Małopolska 2012
26 lipca 2012 13:31 - Piotr Łukaszewski [140]
Przez trzy dni w ramach XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Małopolska 2012 w stolicy Małopolski - Krakowie rywalizowali lekkoatleci na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego. Tradycyjnie w tej dyscyplinie sportu jest najwięcej konkurencji i medali. Wśród medalistów i zdobywających punkty byli Pomorzanie, często bijąc swoje rekordy życiowe.

Bieg na 100 m kobiet
2. Weronika Błażek (MMKS Gdańsk)
4. Klaudia Gołąbek (AZS AWFiS Gdańsk)
20. Izabella Duczmal (SKLA Sopot)

Bieg na 100 m mężczyzn
3. Radosław Lademan (LKS Ziemi Puckiej Puck)
9. Tomasz Mudlaff (LKS Ziemi Puckiej Puck)

Bieg na 200 m kobiet
6. Klaudia Gołąbek (AZS AWFiS Gdańsk)
18. Izabela Duczmal (SKLA Sopot)

Bieg na 200 m mężczyzn
8. Radosław Lademan (LKS Ziemi Puckiej Puck)

Bieg na 400 m kobiet
6. Karolina Gesek (MMKS Gdańsk)
7. Tatian Kukiełko (SKLA Sopot)
10. Dominika Marek (MKS Chojniczanka 1930 Chojnice)

Bieg na 400 m mężczyzn
1. Łukasz Smolnicki (SKLA Sopot)

Bieg na 800 m kobiet
7. Anna Dobek (LKS Mila Kamienica Królewska)

Bieg na 1500 m mężczyzn
1. Damian Rudnik (MKS Chojniczanka 1930 Chojnice)
5. Patryk Krzyżanowski (SKLA Sopot)

Bieg na 3000 m mężczyzn
14. Patryk Sowiński (MKS Sambor Tczew)
18. Sebastian Zawadzki (GKS Żukowo)
20. Tomasz Wilkowski (ULKS Talex Borzytuchom)
21. Zbigniew Jost (KKL Rodło Kwidzyn)

Bieg na 3000 m kobiet
2. Magdalena Wiśniewska (KKL Rodło Kwidzyn)
3. Natalia Dzienniak (LKS Ziemi Kociewskiej Skórcz)
13. Weronika Dębowska (KKL Rodło Kwidzyn)
20. Marcelina Stranka (LLKS Talex Borzytuchom)

Bieg z przeszkodami na 2000 m kobiet
11. Małgorzata Adamczyk (ULKS Talex Borzytuchom)

Bieg z przeszkodami na 2000 m mężczyzn
4. Tomasz Kosiński (ULKS Talekx Borzytuchom)
8. Patryk Błaszczyk (LKS Jantar Ustka)
15. Dominik Serafinowski (ULKS Talex Borzytuchom)

Bieg przez płotki na 100 m kobiet
4. Agnieszka Breza (RKS Rumia)
10. Martyna Basa (MKS Sambor Tczew)
15. Alicja Doczekalska (RKS Rumia)

Bieg przez płotki na 110 m mężczyzn
5. Adrian Przybyła (SKLA Słupsk)
8. Marcin Grudka (AZS AWFiS Gdańsk)

Bieg przez płotki na 400 m kobiet
6. Martyna Basa (MKS Sambor Tczew)
18. Agnieszka Breza (RKS Rumia)
19. Joanna Walas (RKS Rumia)

Bieg przez płotki na 400 m mężczyzn
13. Damian Pawłowicz (ULKS Talex Borzytuchom)

Sztafeta 4 x 100 m kobiet
8. Weronika Błążek, Jacquelina Boleska, Karolina Gesek, Julia Muczyńska(MMKS Gdańsk)

Pchnięcie kulą kobiet
2. Katarzyna Hnatiuk (MTS Junior Sopot)
8. Joanna Zabrocka (MKS Chojniczanka 1930 Chojnice)

Pchnięcie kulą mężczyzn
2. Adrian Walczyński (SKLA Sopot)
19. Dawid Kielbratowski (SKLA Sopot)

Rzut oszczepem kobiet
2. Marcelina Witek (SKLA Słupsk)
8. Paulina Furmanek (MKS Sambor Tczew)
14. Hanna Kamińska (SKLA Słupsk)
16. Kinga Ebertowska (UKS Lipusz)
19. Ewelina Skonieczna (AZS AWFiS Gdańsk)

Rzut oszczepem mężczyzn
12. Szymon Wróbel (SKLA Słupsk)
17. Damian Stojak (MKS Chojniczanka 1930 Chojnice)

Skok wzwyż mężczyzn
7. Damian Motyliński (SKLA Słupsk)
15. Michał Małkiewicz (MKS Sambor Tczew)
19. Simon Rózga (SKLA Sopot)

Skok wzwyż kobiet
15. Oktawia Figurska (SKLA Słupsk)

Skok w dal kobiet
8. Alicja Roeske (LKS Ziemi Puckiej Puck)

Skok w dal mężczyzn
9. Benjamin Liguz (AZS AWFiS Gdańsk)
14. Jakub Ciskowski (RKS Rumia)
22. Kamil Chomski ((MKS Sambor Tczew)

Siedmiobój kobiet
5. Maja Mikołajek (AZS AWFiS Gdańsk)
7. Klaudia Olek (MKS Sambor Tczew)
19. Agnieszka Grubba (AZS AWFiS Gdańsk)

Ośmiobój mężczyzn
6. Marcin Manfel (LKS Jantar Ustka)

Chód 10 km mężczyzn
20. Krystian Andrearczyk (KL Lechia Gdańsk)

Chód 5 km kobiet
17. Martyna Stankiewicz (ULKS Talex Borzytuchom)

Rzut dyskiem kobiet
15. Marta Pawlikowska (LKS Ziemi Puckiej Puck)
16. Marcelina Witek (SKLA Słupsk)
20. Katarzyna Hnatiuk (MTS Junior Sopot)

Rzut dyskiem mężczyzn
5. Rafał Welenc (AZS AWFiS Gdańsk)

Rzut młotem mężczyzn
4. Kacper Wrzałkowski (LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz)
5. Sławomir Kręcki (LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz)

Skok o tyczce kobiet
4. Adrianna Hudzik (KL Gdynia)
7. Marta Pyzik (SKLA Sopot)
12. Justyna Pstrongowska (KL Gdynia)
15. Wiktoria Jurkiewicz (KL Gdynia)

Trójskok kobiet
14. Jacquelina Boleska (MMKS Gdańsk)

Trójskok mężczyzn
17. Simon Rózga (SKLA Sopot)

Klasyfikacja klubowa
1. KS Podlasie Białystok
2. SL WKS Zawisza Bydgoszcz
3. LKS Lubusz Słubice
18. SKLA Słupsk
20. AZS AWFiS Gdańsk
22. SKLA Sopot
38. MKS Sambor Tczew
44. LKS Ziemi Puckiej Puck
48. ULKS Talex Borzytuchom
54. MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
69. LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
75. RKS Rumia
99. KL Gdynia
105. KKL Rodło Kwidzyn
109. LKS Jantar Ustka
109. MTS Junior Sopot
158. LLKS Mila Kamienica Szlachecka
175. UKS Lipusz
188. GKS Żukowo
189. KL Lechia Gdańsk

Klasyfikacja wojewódzka
1. mazowieckie
2. wielkopolskie
3. pomorskie



info: Michał Kaczmarek


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.28

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel