START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KOLARSTWO


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Skandia Maraton Lang Team w Bytowie
25 lipca 2012 14:54 - Piotr Łukaszewski [17]
fot: Skandia Maraton Lang Team w Bytowie
Magdalena Sadłecka z CCC Polkowcie i Dariusz Batek z CCC Polsat Polkowice wygrali Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team w Bytowie..

Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl


Oboje choć nie prowadzą w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski, to są na najlepszej drodze aby go zdobyć.

Magdalena Sadłecka po raz kolejny udowodniła, że jest zdecydowanie najlepsza. Pomimo tego, że w jednym miejscu pomyliła trasę i straciła sporo cennego czasu, to wygrała z bardzo dużą przewagą. Drugie miejsce zajęła liderka Pucharu Polski Skandia Maraton Lang Team Magdalena Hałajczak z Corratec Team jadąca w obstawie Radosława Lonki. Na trzecim stopniu podium stanęła Olga Wasiuk z HP-Sferis, która po dobrym początku straciła w drugiej części wyścigu.

Rywalizacja mężczyzn była jak zwykle najciekawsza ze wszystkich wyścigów. W drugiej części wyścigu odjechali Dariusz Batek i Wojciech Halejak z HP-Sferis. Zdecydowanie mocniejszy był ten pierwszy i pomimo tego, że wjechali na metę razem, to Halejak nawet nie próbował atakować swojego rywala. Trzeci był Andrzej Kaiser z Corratec Team, który świetnie znał tutejsze tereny, gdyż wywodzi się z klubu Baszta Bytów, a kibice przywitali go na mecie gromkimi brawami.

- To była kwintesencja maratonu, zdecydowanie najlepszy w jakim startowałem. Było wszystko - asfalt, szuter, piaski, elementy techniczne, ciężkie zjazdy, krótki i dłuższe podjazdy, dosłownie wszystko to co powinno się znaleźć na maratonie. Jechało mi się wyśmienicie, forma jest bardzo dobra. Tak jak mówiłem wcześniej, będę walczył o zwycięstwo w Pucharze Polski, a ten triumf mnie do tego przybliżył - powiedział Dariusz Batek.

Liderem Pucharu Polski Skandia Maraton Lang Team pozostali Magdalena Hałajczak i Bartosz Banach, a drużynowo lideruje HP-Sferis.

Najlepszym zawodnikiem spoza Pucharu Polski, który startował na Grand Fondo był Zbigniew Górski z Corratec Team. Drugi był Tomasz Bala z Erkado RT Kraśnik, a trzeci Jarosław Ziółkowski z Brubeck Kettler Team.info: Skandia Maraton Lang Team w Bytowie


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.35

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel