START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KOLARSTWO


Wydarzenia
 
Zapraszamy na Skandia Maraton Lang Team w Bytowie
20 lipca 2012 13:53 - Piotr Łukaszewski [20]
W najbliższy weekend Bytów stanie się stolicą polskiego kolarstwa. W niedzielę 22 lipca odbędzie się piąta edycja Skandia Maraton Lang Team.

Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl


Bytów to miasto z wielkimi tradycjami kolarskimi. To właśnie tutaj pierwsze kroki ku zawodowemu kolarstwu stawiało wielu zawodników. Jednym z nich był właśnie Czesław Lang, który za młodych lat jeździł w Ludowym Zespole Sportowym Baszta Bytów, a później organizował w tym mieście wiele wyścigów. Klub Baszta funkcjonuje do dziś, a na starcie z pewnością zobaczymy wielu reprezentantów w charakterystycznych niebieskich strojach. Kilku z nich już odnosiło zwycięstwa w tegorocznej edycji Skandia Maraton Lang Team.

W Bytowie odbędzie się piąta runda Pucharu Polski Skandia Maraton Lang Team. W rywalizacji kobiet przewodzi Magdalena Hałajczak z Corratec Team, ale coraz mocniej naciska ją Magdalena Sadłecka z CCC Polkowice. Wśród mężczyzn pewnie przewodzi Bartosz Banach z HP-Sferis, ale jest jeszcze grupa zawodników, którzy mogą mu zagrozić w końcowym triumfie.

Tradycyjnie na zakończenie maratonu odbędzie się losowanie nagród wśród wszystkich startujących na dystansie Mini, Medio i Grand Fondo. W loterii może wygrać każdy. Aby tak się stało należy dodatkowo zakupić za symboliczną złotówkę opaskę Skandia Maraton Lang Team, a paragon z numerem startowym napisanym na odwrocie, wrzucić do urny. Pieniądze zebrane z opasek, zostaną przekazane na Fundację Dariusza Michalczewskiego "Równe Szanse".

Nagród nie zabraknie również dla najlepszych w swojej kategorii wiekowej, na każdym z dystansów.info: Biuro Prasowe Lang Team


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.29

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel