START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Turniej Eliminacyjny Ogólnopolskich Igrzysk LZS w Piłce Nożnej
  18 lipca 2012 13:41 - Piotr Łukaszewski [32]
  fot: Paulina Bigus
  Dnia 14 lipca na boisku Orlik w Lini odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w piłce nożnej 6-osobowej.. Były to jednocześnie eliminacje do Ogólnopolskich Igrzysk LZS, które odbędą się pod koniec sierpnia w Opolu.

  Zmienna aura i czas urlopowy spowodowały, iż mimo rozegrania turniejów gminnych i powiatowych w różnych regionach województwa, w turnieju w Lini wzięły udział tylko 4 zespoły z powiatu wejherowskiego z przynależnością do struktur LZS.

  Rywalizowano systemem każdy z każdym w czasie 2 x 10 minut. Faworytami zawodów była drużyna GOSRiT Luzino, która pierwszym meczu zremisowała z GKS Linia 1:1. Niespodziewanie, SKS Strzepcz zwyciężał kolejno z Kębłowem 3:0, z Linią 1:0 i Luzinem 1:0.

  Klasyfikacja końcowa
  1. SKS LZS Strzepcz
  2. GKS Linia
  3. GOSRiT Luzino
  4. KTSK Kębłowo

  Nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz puchary i dyplomy dla wszystkich drużyn wręczyli członkowie Rady Wojewódzkiej LZS Jan Trofimowicz i Piotr Klecha.

  Zwycięzcy turnieju wywalczyli prawo reprezentowania województwa na dorocznych Igrzyskach LZS. Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Adam Hoza, Sebastian Deik, Miłosz Brzeski, Jerzy Kreft, Dominik Mach, Konrad Grzenkowitz, Marcin Polejowski, Rafał Czaja.  info: Paulina Bigus


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.28

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel