START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


POZKosz.ligi.pl

    ::  KOSZYKóWKA


    Wydarzenia
     
    Wła-Basket już po raz ósmy
    04 lipca 2012 11:51 - Maciej Deling [54]
    W dniach 22-24 czerwca 2012 r. odbył się już po raz ósmy Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt "WŁA-BASKET".

    Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl



    Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów (dwie kategorie wiekowe) czyli ponad 150 koszykarek. Zawody rozgrywane były na dwóch salach -
    w Zespole Szkół Nr 1 we Władysławowie oraz w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich "CETNIEWO" (dzięki CKPiS Władysławowo i dyrekcji OPO "Cetniewo").
    W tym roku patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struck.

    A oto szczgółówe wyniki turnieju:

     Kategoria '98 i młodsze

     

    ------- Piątek 22.06.2012
     
    Bliza Władysławowo - TSV Lamstedt 56:41
    Kadra Pomorza 99 - Unia Basket Ostrołęka 55:35
    Dwójka Działdowo - GTK Gdynia 37:27
    TSV Lamstedt - Kadra Pomorza 99 23:75
    GTK Gdynia - Unia Basket Ostrołęka 46:24
    Bliza Władysławowo - Dwójka Działdowo 40:42
     
     -------- Sobota 23.06.2012
     
    TSV Lamstedt - Unia Basket Ostrołęka 54:52
    Bliza Władysławowo - GTK Gdynia 15:44
    Kadra Pomorza 99 - Dwójka Działdowo 60:35
    TSV Lamstedt - GTK Gdynia 36:44
    Unia Basket Ostrołęka - Dwójka Działdowo 29:55
    Bliza Władysławowo - Kadra Pomorza 99 28:64
     
     ------- Niedziela 24.06.2012
     
    Kadra Pomorza 99 - GTK Gdynia 44:22
    TSV Lamstedt - Dwójka Działdowo 26:64
    Bliza Władysławowo - Unia Basket Ostrołęka 49:58
     

    Końcowa klasyfikacja '98 i młodsze

     

    1. Kadra Pomorza 99
    2. Dwójka Działdowo
    3. GTK Gdynia
    4. Unia Basket Ostrołęka
    5. Bliza Władysławowo
    6. TSV Lamstedt

     

    Król strzelców: Marta Bolda (Bliza Władysławowo)

    Najlepsza za 3 punkty: Bibiana Puzdrowska (Kadra Pomorza '99)

    MVP turnieju: Anna Makurat (Kadra POmorza '99)

     

    Najlepsze zawodniczki w zespołach:


    Weronika Lejk (Kadra Pomorza '99)
    Zuzanna Sobczyńska (Dwójka Działdowo)
    Kornelia Szczęsna (VBW GTK Gdynia)
    Wiktoria Czarnecka (Unia Basket Ostrołęka)
    Laura Willund (TSV LAmstedt)
    Marta Bolda (bliza Władysławowo)

     


     Kategoria '96 i młodsze


     Grupa A     
     1. Bliza Władysławowo  
     2. Dwójka I Działdowo   
     3. Mniszek Boguszów  
     4. Sportowe Gimnazjum nr 9 Gdynia  

     Grupa B
     1. TSV Lamstedt
     2. Dwójka II Działdowo
     3. Kadra Pomorza 97
     4. Unia Basket Ostrołęka

     

    ------- Piątek 22.06.2012
     
    TSV Lamstedt - Dwójka II Działdowo 82:34
    Mniszek Boguszów - Sportowe Gimnazjum nr 9 Gdynia 29:69 
    Bliza Władysławowo - Dwójka I Działdowo 67:40
    Kadra Pomorza 97 - Unia Basket Ostrołęka  47:59
    Bliza Władysławowo - Mniszek Boguszów 63:29 
    TSV Lamstedt - Kadra Pomorza 97 50:52  
    Dwójka I Działdowo - Sportowe Gimnazjum nr 9 Gdynia 33:69
    Dwójka II Działdowo - Unia Basket Ostrołęka 47:52
     
     
    ------- Sobota 23.06.2012
     
    Dwójka I Działdowo - Mniszek Boguszów  40:43
    TSV Lamstedt - Unia Basket Ostrołęka 42:45
    Dwójka II Działdowo - Kadra Pomorza 97 12:78
    Bliza Władysławowo - Sportowe Gimnazjum nr 9 Gdynia 38:40

     
    GA:3 - GB:4 Dwójka I Działdowo - Mniszek Boguszów  50:60    
    GB:3 - GA:4 TSV Lamstedt - Dwójka I Działdowo 67:43
    Sportowe Gimnazjum nr 9 Gdynia - Kadra Pomorza '97 52:35 GA:1 - GB:2 (półfinał)
    Bliza Władysławowo - Unia Basket Ostrołęka 46:39 [GA:2 - GB:1] (półfinał)
     
     
    ------- Niedziela 24.06.2012

    Mecz o VII miejsce - Dwójka II - Dwójka I 39:33  
    Mecz o V miejsce  - Mniszek - TSV LAmstedt 20:71  
    Mecz o III miejsce - Unia Basket Ostrołęka - Kadra Pomorza '97 49:49 dogr. 57:60   
    Finał - Sportowe Gimnazjum nr 9 Gdynia - Bliza Władysławowo 31:22 (9:8, 11:7, 0:4, 2:12)
     
    Końcowa Klasyfikacja '96 i młodsze

     

    1. Gimnazjum Sportowe nr 9 Gdynia
    2. Bliza Władysławowo
    3. Kadra Pomorza '97
    4. Unia Basket Ostrołęka
    5. TSV Lamstedt
    6. Mniszek Boguszów
    7. Dwójka II Działdowo
    8. Dwójka I Działdowo

     

    Król strzelców - Brite Seyer (TSV LAmstedt)

    Najlepsza za 3 punkty - Martyna Zdunek (Sportowe Gimnazjum nr 9 Gdynia)

    MVP Turnieju - Joanna Maryniewska (Sportowe Gimnazjum nr 9 Gdynia)

     

    Najlepsze zawodniczki w zespole:

     

    TSV Lamstedt - Edda Schmidt
    Bliza Władysławowo - Marta Marcinkowska
    Magda Jacak (Gimnazjum Sportowe nr 9 Gdynia)
    Daraia Żywiec (Dwójka I Działdowo)
    Paulina Świniarska (Dwójka II Działdowo)
    Martyna Stachacz (Unia Basket Ostrołęka)
    Karolina Stawińska (Kadra Pomorza '97)
    Jagoda Rymaszewska (Mniszek Boguszów)

     



    info: UKSBliza.wladek.info


      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018       statystyki www stat.pl
    urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
    0.32

    POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel