START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Emocjonująca końcówka rozgrywek
  06 czerwca 2012 22:56 - Janusz Nowicki [72]
  Z pewnością można gratulować awansu dwóm naszym drużynom B-klasowym - Nordzie Karwia i Wichrowi Łebcz. Ale czy ta druga drużyna z tego skorzysta, nie wiadomo.

  Start Mrzezino utrzymał się w okręgówce, potwierdzając spore możliwości tej drużyny. Najpierw błyskawiczne cztery gole zdobyte w siedem minut w meczu z silną drużyną GKS Sierakowice, a ostatnio 2:1 w meczu z Wikędem Kębłowo. Tym samym Start w tabeli przeskoczył Orła Trąbki Wielkie.

  Korona nadal o krok...
  Natomiast o grę w wyższej klasie rozgrywkowej walczy jeszcze Korona Żelistrzewo. Drużyna zajęła w tabeli trzecie miejsce, ale z racji zwolnienia się miejsca w pierwszej grupie okręgówki, władze piłkarskie nakazały baraż pomiędzy trzecimi drużynami z grupy I i II klasy A. Pierwszy mecz z Jaguarem Kokoszki Korona wygrała aż 4:1 i trudno uwierzyć, aby w sobotę na własnym terenie dała sobie odebrać możliwość gry w okręgówce.

  Dwa nasze awanse
  W klasie B awans przed końcem rozgrywek wywalczyły, najpierw Norda Karwia, a później Wicher Łebcz. Z tym, że z drużyną z Łebcza pożegnał się zarząd i ewentualnych wyjść z sytuacji jest kilka...

  Zmiana lidera
  W klasie B gminy Puck również sporo się dzieje. Piłkarze Kłosa Werblinia rozbili aż 7:0 mocną ekipę z Mrzezina. Chwilowy lider tabeli ze Starzyna przegrał dwa spotkania, najpierw w Połczynie, a na własnym boisku z LZS Gnieżdżewo. W poprzedniej kolejce gnieżdżewianie zremisowali w Swarzewie z tamtejszym Jantarem 2:2. Goście szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, co zmusiło działaczy Jantara do wprowadzenia na boisko kontuzjowanego Bartosza Ciesielskiego. Ten od razu przystąpił do ataków, które doprowadziły ostatecznie do wyrównania. Na zdobycie zwycięskiej bramki nie pozwolił sędzia, kończąc mecz kilka minut przed regulaminowym czasem. Nie pomogły protesty obu drużyn i kibiców. Do rozegrania pozostał zaległy mecz pomiędzy Jantarem a Iskrą Połczyno.  info: ZiemiaPucka.info


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.34

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel