START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
Siedemnasty Turniej Puckiej Ligi Baśki 2011/2012
08 maja 2012 15:24 - Piotr Łukaszewski [31]
Dnia 2 maja w Strzelnie odbył się siedemnasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2011/2012.. W turnieju wzięło udział 116 zawodników (w tym 4 kobiety) z 21 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Zdzisława Dawidowskiego (PKA Gdynia) przed Stanisławem Bresińskim (OSP Mrzezino) oraz Bernardem Boczyńskim (Iskra Połczyno). Najwyżej sklasyfikowaną kobietą okazała się Gertruda Lademan (Towarzystwo Rekowo), zajmując czterdzieste miejsce w klasyfikacji ogólnej. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Sokół Strzelno grająca w składzie: Józef Białk, Kazimierz Tarnowski, Henryk Szopa, Piotr Stodolny, Hubert Otrombke oraz Stanisław Pipke, przed drużyną OSP Mrzezino oraz ekipą FOX Gdynia. Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz 3 najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej siedemnastego turnieju
1. Zdzisław Dawidowski (PKA Gdynia) +147
2. Stanisław Bresiński (OSP Mrzezino) +133
3. Bernard Boczyński (Iskra Połczyno) +129
4. Jerzy Sahs (Asy Darzlubie) +127
5. Henryk Szopa (Sokół Strzelno) +109
6. Zenon Treder (FOX Gdynia) +109
7. Stanisław Pipke (Sokół Strzelno) +109
8. Edmund Dawidowski (Błyskawica Reda Rekowo) +109
9. Roman Otrombke (Sokół II Strzelno) +108
10. Mariusz Kaźmierczak (Gran Krokowa) +107
11. Zbigniew Sylwestrzak (Błyskawica Reda Rekowo) +104
12. Marek Brzozowski (Brzozaki Mechowo) +99
13. Andrzej Czarnecki (FOX Gdynia) +93
14. Kazimierz Labuda (Strzecha Starzyno) +86
15. Franciszek Kuchnowski (OSP Gnieżdżewo) +86

Czołówka klasyfikacji drużynowej siedemnastego turnieju
1. Sokół Strzelno +334
2. OSP Mrzezino +296
3. FOX Gdynia +274
4. PKA Gdynia +267
5. Gran Krokowa +228
6. Towarzystwo Rekowo +218
7. Błyskawica Reda Rekowo +204
8. OSP Gnieżdżewo +199
9. Strzecha Starzyno +197
10. Iskra Połczyno +114

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po siedemnastu turniejach
1. Henryk Szopa (Sokół Strzelno) 854
2. Wojciech Mudlaff (OSP Gnieżdżewo) 726
3. Józef Dettlaff (Brzozaki Mechowo) 690
4. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) 689
5. Kazimierz Labuda (Strzecha Starzyno) 625
6. Zdzisław Dawidowski (PKA Gdynia) 583
7. Paweł Kreft (Błyskawica Reda Rekowo) 582
8. Zbigniew Marciniak (Emeryci Mrzezino) 572
9. Marek Radtke (Kłos II Werblinia) 549
10. Jan Jamrus (Rekowianie Rekowo) 546
11. Andrzej Okólski (Strzecha Starzyno) 539
12. Bernadetta Magulla (Gran Krokowa) 532
13. Marian Matysiak (FOX Gdynia) 528
14. Władysław Darżnik (Towarzystwo Rekowo) 522
15. Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz) 520

Czołówka klasyfikacji drużynowej po siedemnastu turniejach
1. Brzozaki Mechowo 890
2. FOX Gdynia 880
3. Gran Krokowa 825
4. Strzecha Starzyno 770
5. Sokół Strzelno 765
6. PKA Gdynia 750
7. Emeryci Mrzezino 670
8. OSP Gnieżdżewo 645
9. Kłos II Werblinia 605
10. OSP Mrzezino 550

Ostatni turniej Puckiej Ligi Baśki odbędzie w Remizie OSP w Gnieżdżewie 12 maja (sobota) o godz. 17:00.Turniej Puckiej Ligi Baśki 2011/2012



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.47

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel