START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  SIATKóWKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
UKS w Jastarni tuż za podium
24 kwietnia 2012 14:43 - Piotr Łukaszewski [44]
fot: UKSwJastarni.pl
Siatkarska "czwórka" Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w mini siatkówce drużyn z rocznika 1999.. W turnieju finałowym Pomorza uczestniczyło 12 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne, grające systemem "każdy z każdym". Pierwszy zespół z Jastarni zajął II miejsce w grupie i zdobył awans do sześciu najlepszych drużyn województwa, natomiast druga drużyna zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie i straciła szanse na dobry wynik w turnieju.

UKS w Jastarni I w fazie finałowej przegrał kolejno z Dziemianami 13:21 i z MMKS Jurand Malbork 11:21, a wygrał z Treflem Gdańsk I wynikiem 21:6 oraz z UKS Wicher Gnieżdżewo 21:17. W meczu przeciwko UKS Jasieniak Gdańsk - decydującym o brązowym medalu siatkarze z Jastarni wygrywali już wynikiem 21:20, by ostatecznie ulec 21:23. Porażka ta spowodowała, że zamiast awansu do barażów Mistrzostw Polski jastarnianie zajęli IV miejsce w turnieju.

Klasyfikacja końcowa
1. MMKS Jurand Malbork
2. UKS Jasieniak Gdańsk
3. UKS Relaks Dziemiany
4. UKS w Jastarni
5. UKS Wicher Gnieżdżewo
6. Trefl Gdańsk I

Zespół UKS w Jastarni I wystąpił w składzie: Dawid Glembin, Marek Konkel, Jakub Nadolski i Kacper Nowak. Drugą drużynę stanowili: Krzysztof Glembin, Mateusz Bolda, Oskar Wysocki i Jakub Sztankier. Trenerem drużyn jest Leszek Herrmann.info: UKSwJastarni.pl


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.37

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel